Dodaj do ulubionych

tele2 a dodanie kierunkowego do numeru

22.01.06, 12:59
właśnie. jak to jest? kiedyś żeby łączyć się przez tele2 musiałem wybrać na
początku nr kierunkowy też przy połączeniach lokalnych. a teraz kierunkowe
zostały "doklejone" na stałe. skąd system wie, że ma się łączyć przez tele2?
i czy to prawda, że teraz rachunki tele2 i tp sa mają przychodzić w jednej
kopercie?
pozdr
Obserwuj wątek
    • poconick Re: tele2 a dodanie kierunkowego do numeru 22.01.06, 19:27
      brunoniusz napisał:

      > właśnie. jak to jest? kiedyś żeby łączyć się przez tele2 musiałem wybrać na
      > początku nr kierunkowy też przy połączeniach lokalnych. a teraz kierunkowe
      > zostały "doklejone" na stałe. skąd system wie, że ma się łączyć przez tele2?
      > i czy to prawda, że teraz rachunki tele2 i tp sa mają przychodzić w jednej
      > kopercie?

      Dlatego ze masz preselekcje zalozona w TP i rozmowy ida automatycznie?

      o. o rachunkach w takiej formie nie slyszalam - za to slyszalam ze tele2 wciaz
      walczy by moc odkupic hurtem abonament od TP i moc oferowac go razem z rozmowami
      swoim klientom. i szczerze mowiac licze na to ze bedzie to szybko, bo mysle ze
      tak jak jest rozmowami to i bedzie z abonamentem czyli taniej po prostu ;)
      • brunoniusz Re: tele2 a dodanie kierunkowego do numeru 22.01.06, 22:24
        ok. a to w takim razie dlaczego na rachunku tp są do zapłacenia jakieś rozmowy?
        nie rozumiem...
        • tofik-tofik Re: tele2 a dodanie kierunkowego do numeru 23.01.06, 09:26
          a może jeszcze do 5 grudnia ktoś z domowników nie wykręcał przed rozmowami
          lokalnymi 022? wtedy na rachunku za rozmowy grudniowe (nie mylić z abonamentem
          za grudzień) z TP może się pojawić kilka połączeń;)
        • poconick Re: tele2 a dodanie kierunkowego do numeru 23.01.06, 10:26
          Dokladnie moze ktos zapomnial o wykrecaniu kierunkowego - a zawsze mozesz
          zadzwonic na BL do TP i upewnic sie ze masz preselekcje zalozona.
    • karol.wieczorek Re: tele2 a dodanie kierunkowego do numeru 23.01.06, 11:47
      Jeśli nasz klient ma aktywną preselekcję (automatyczne kierowanie połączeń do
      sieci wybranego operatora) to domyślnie połączenia trafiają do naszej sieci.
      Wyjątkiem są połączenia typu 0-20 oraz wszystkie 0700, 0800 itp., które są
      nadal na rachunku w TP SA. Pojawienie się kilku połączeń lokalnych na rachunku
      z TP SA za połączenia w grudniu jest pewnie spowodowane przez fakt, że do 5
      grudnia których z użytkowników zapomniał wybrać zero i kierunkowy. Do 5 grudnia
      nie działała bowiem jeszcze w pełni preselekcja.

      Co się zaś tyczy jednego rachunku, to chodzi nam o to aby móc oferować klientom
      również abonament, który kupowalibyśmy hurtowo od TP SA. Dzięki temu nasi
      klienci otrzymywać będą jeden rachunek i nie będą już musieli mieć w ogóle do
      czynienia z TP SA. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie wejdzie w życie już
      niedługo.
    • poconick rozmowy lokalne a kierunkowy 02.02.06, 11:22
      Mam pytanie tez dotyczace w zasadzie numeru kierunkowego.
      Ktos mial przekierowanie polaczen tylko komorkowych i miedzymiastowych. Czy po 5
      grudnia przez przymus wybierania kierunkowego - rozmowy lokalne rowniez mogly
      byc mu naliczone mimo ze wczesniej nie korzystal z przekierowania lokalnych?
      • karol.wieczorek Re: rozmowy lokalne a kierunkowy 02.02.06, 12:37
        Po 5 grudnia preslekcja obejmuje również połączenia lokalne. Nie da się tego
        rozdzielić bo polskie prawo przewiduje dwa rodzaje preselekcji - na połączenia
        krajowe (lokalne, międzymiastowe, na komórki) oraz międzymarodowe. Dla naszych
        klientów nie powinno to być zaskoczeniem, bo informowaliśmy o tym już od wielu
        miesięcy, chociażby wraz z rachunkami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka