brunoniusz
22.01.06, 12:59
właśnie. jak to jest? kiedyś żeby łączyć się przez tele2 musiałem wybrać na
początku nr kierunkowy też przy połączeniach lokalnych. a teraz kierunkowe
zostały "doklejone" na stałe. skąd system wie, że ma się łączyć przez tele2?
i czy to prawda, że teraz rachunki tele2 i tp sa mają przychodzić w jednej
kopercie?
pozdr