makaryna
11.02.06, 17:10
Podobna do Palaca Bozego, z tym ze odlegloscia jest sesquisquare ?
Zeby to bardziej zobrazowac:
Na szczycie jest Neptun (26° Strzelca/II dom) od niego w odleglosci 135° sa: Ksiezyc (11° Byka/VI
dom) i Mars (10° Lwa/IXdom). W opozycji do Neptuna jest wezel pln. (21° Blizniat/VIIdom).
Ten uklad jest teraz aspektowany przez Plutona, ktory jest w koniunkcji z Neptunem i przez
Saturna (koniunkcja do Marsa).
Jest to uklad mojego dziecka, ktore studiuje ponad 500 km od domu. Przechodzi teraz powazne
transformacje i najrozniejsze przewartosciowania (Pluton/Neptun)... dzisiaj z nia rozmawialam i
troche mnie niepokoi jej stan psychiczny, ale ten tranzytujacy Pluton jest w sekstylu do
urodzeniowego, wiec mam nadzieje, ze idzie ta zmaina w strone pozytywna....
Prosze o jakies komentarze