Gość: Gizmo Re: Sosin zastąpi Rasiaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.06, 17:38 Jak narazie to 2 bramki strzelił cienkiej Arabi więc nie róbcie już z niego wielkiego piłkarza bo Wichniarka też promowaliście i co????ZERO!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser dudek,mila,rasiak,kosa outtttttttttttttttttttttttt IP: *.his.uni.torun.pl 29.03.06, 17:43 bez 2 zdan, to hanba, to porazka ze tacy szmaciarze reprezentuja polske, oni grzeja lawy, nikt nie chce ich, a swiety rasiak caly czas mowi ze gdyby w 1 meczu w barwach spurs z l'poolem by trafil to na pewno by gral w podstawowej 11- ce, porazka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: real Re: Sosin zastapil Rasiaka IP: *.columbuslibrary.org 29.03.06, 17:56 Pisz poprawnie pisarczyku. Napisales ze mecz odbyl sie i wynik 2:1. Znaczy ze Sosin zastapil Rasiaka, a moze Rasiak wcale nie gral. Pamietaj na przyszlosc - nie wprowadzaj ludzi w blad-. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eee tam Re: Sosin zastapil Rasiaka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.03.06, 18:07 Rasiak też strzelił dwa gole w jednym sparingu i to z silniejszym rywalem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krasiak Ale to bylo jeszce przed ostatnia niedziela... IP: *.79.221.203.acc15-dryb-mel.comindico.com.au 30.03.06, 01:13 PALMOWA, JAK DLUGO BEDZIESZ WSPOMINAL TE DWIE PRZYPADKOWE BRAMKI RASIALDINHO? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mICHAL1902 Re: Sosin zastąpi Rasiaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.06, 19:42 A kto zastąpi frankowskiego, przez ten cos ostatnio nie strzela bramek:( Może Saganowski albo Niedzielan? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bigi Re: Sosin zastąpi Rasiaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 12:16 bodra strona.Fajne zdjęcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon Re: Sosin zastąpi Rasiaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 12:15 E,tam moim zdaniem Sosin miał wielkiego farta i tyle! Odpowiedz Link Zgłoś
sztukas86 Re: Sosin zastąpi Rasiaka? 07.04.06, 19:05 Bez względu na to czy rywal był mocny czy silny, Sosin był najlepszy na boisku i na tle ospałcyh biało-czerwonych prezentował się bardzo dobrze! Takiego piłkarza potrzebuję reprezentacja. Z resztą Rasialdinho trzeba zastąpić kim kolwiek, a Sosin to nie kto kolwiek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JANAS NAJLEPSZY ! Re: Sosin zastąpi Rasiaka? IP: *.upc.chello.be 10.04.06, 23:02 DOBRY POMYSL MA PAWEL JANAS . Odpowiedz Link Zgłoś
xqz Re: Sosin zastąpi Rasiaka? 11.04.06, 03:18 Zastompic go Chalbinskim z Zaglembia Lubin. Odpowiedz Link Zgłoś
pavel3 Re: Sosin zastąpi Rasiaka? 12.04.06, 16:43 Sosin Jest dobrym graczem ale Rasiak to przeciez znakomity gracz.Ja mysle ze Janas powinien zostawic rasiaka w skladzie. Odpowiedz Link Zgłoś