Dodaj do ulubionych

Sosin zastąpi Rasiaka?

    • Gość: Gizmo Re: Sosin zastąpi Rasiaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.06, 17:38
      Jak narazie to 2 bramki strzelił cienkiej Arabi więc nie róbcie już z niego
      wielkiego piłkarza bo Wichniarka też promowaliście i co????ZERO!!!!!!!!!!!!
      • Gość: koneser dudek,mila,rasiak,kosa outtttttttttttttttttttttttt IP: *.his.uni.torun.pl 29.03.06, 17:43
        bez 2 zdan, to hanba, to porazka ze tacy szmaciarze reprezentuja polske, oni
        grzeja lawy, nikt nie chce ich, a swiety rasiak caly czas mowi ze gdyby w 1
        meczu w barwach spurs z l'poolem by trafil to na pewno by gral w podstawowej 11-
        ce, porazka
        • Gość: real Re: Sosin zastapil Rasiaka IP: *.columbuslibrary.org 29.03.06, 17:56
          Pisz poprawnie pisarczyku. Napisales ze mecz odbyl sie i wynik 2:1. Znaczy ze
          Sosin zastapil Rasiaka, a moze Rasiak wcale nie gral. Pamietaj na przyszlosc
          - nie wprowadzaj ludzi w blad-.
          • Gość: Eee tam Re: Sosin zastapil Rasiaka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.03.06, 18:07
            Rasiak też strzelił dwa gole w jednym sparingu i to z silniejszym rywalem.
            • Gość: Krasiak Ale to bylo jeszce przed ostatnia niedziela... IP: *.79.221.203.acc15-dryb-mel.comindico.com.au 30.03.06, 01:13
              PALMOWA, JAK DLUGO BEDZIESZ WSPOMINAL TE DWIE PRZYPADKOWE BRAMKI RASIALDINHO?
    • Gość: mICHAL1902 Re: Sosin zastąpi Rasiaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.06, 19:42
      A kto zastąpi frankowskiego, przez ten cos ostatnio nie strzela bramek:( Może
      Saganowski albo Niedzielan?
    • Gość: bigi Re: Sosin zastąpi Rasiaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 12:16
      bodra strona.Fajne zdjęcie.
    • Gość: zenon Re: Sosin zastąpi Rasiaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 12:15
      E,tam moim zdaniem Sosin miał wielkiego farta i tyle!
    • sztukas86 Re: Sosin zastąpi Rasiaka? 07.04.06, 19:05
      Bez względu na to czy rywal był mocny czy silny, Sosin był najlepszy na boisku i
      na tle ospałcyh biało-czerwonych prezentował się bardzo dobrze! Takiego piłkarza
      potrzebuję reprezentacja.

      Z resztą Rasialdinho trzeba zastąpić kim kolwiek, a Sosin to nie kto kolwiek
    • Gość: JANAS NAJLEPSZY ! Re: Sosin zastąpi Rasiaka? IP: *.upc.chello.be 10.04.06, 23:02
      DOBRY POMYSL MA PAWEL JANAS .
    • xqz Re: Sosin zastąpi Rasiaka? 11.04.06, 03:18
      Zastompic go Chalbinskim z Zaglembia Lubin.
    • pavel3 Re: Sosin zastąpi Rasiaka? 12.04.06, 16:43
      Sosin Jest dobrym graczem ale Rasiak to przeciez znakomity gracz.Ja mysle ze
      Janas powinien zostawic rasiaka w skladzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka