Dodaj do ulubionych

Co się dzieje ze Skotanem?

13.04.06, 12:14
Skąd te wzrosty?
Obserwuj wątek
    • zablokowany Re: Co się dzieje ze Skotanem? 13.04.06, 13:00
      Wśród spółek spoza WIG20 mocno w górę idzie Skotan po odjęciu praw poboru. Kurs
      odniesienia na dzisiejszą sesji wynosi 19,6 zł. /zródło www.pb.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka