Dodaj do ulubionych

Do mam z Gdanska

23.06.06, 21:13
Witajcie mamy z Gdanska, mam wielka prosbe, bede w Gdansku przez dwa dni i w
tym czasie zaplanowalam sobie kupno ubranka do Chrztu na moja 8miesieczna
corke. Zupelnie nie znam Waszego miasta i gdybyscie mi podaly jakies adresy
fajnych sklepow z takimi rzeczami, bylabym ogromnie wdzieczna.
Dzieki wielkie!!!
Obserwuj wątek
    • mamamichasia1 Re: Do mam z Gdanska 23.06.06, 22:44
      Witam,ładne ciuszki są w H&M i w sklepie Wójcik w Alfa centrum przy
      Kołobrzeskiej.
      Mniej ładne ale duży wybór i przystępne ceny w hurtowni Akpol we Wrzeszczu
      ul.Jaśkowa Dolina 84.
      We Wrzeszczu jeszcze można zobaczyć przy Grunwaldzkiej w sklepie Caritasu.
      Udanych zakupów,pozdrawiam.
      Gosia.
      • balbina16 Re: Do mam z Gdanska 29.06.06, 21:15
        We Wrzeszczu na Grunwaldzkiej jest jeszcze Świat Dziecka, ale nie wiem jak tam z
        zaopatrzeniem, bo ostatnio okroili lokalowo ten sklep i nie wiem czy nadal mają
        taki sam asortyment.
        W Madisonie w Gdańsku Gł. jest też Wójcik, a poza tym sklep z ubrankami
        Coccodrillo ( i nie tylko).
        A, i dziewczyny jeszcze zapomniały napisać, że w Alfie jest jeszcze Smyk.
    • olala111 Re: Do mam z Gdanska 29.06.06, 14:58
      koleżanka ma racje też polecem te sklepy
    • emma_euro_emma Re: Do mam z Gdanska 03.07.06, 10:05
      Nie wiem, czy to jeszcze aktualne, ale piszę. W HM raczej do chrztu nic nie
      dostaniesz, ewentualnie właśnie w Smyku czy w Akpolu. W Świecie Dziecka mają
      ceny z kosmosu.
      Jednak ja polecam sklep "Jaś" we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej. Jest to sklep
      dziecięcy z dewocjonaliami. Duży wybór, przystępne ceny. Kupisz tam wszystko,
      co jest Ci potrzebne do chrztu.
      • grubaska20 Re: Do mam z Gdanska 03.07.06, 12:23
        no ja mojego 9miesięcznego poganina też jeszcze nie chrzciłam, więc w kwestii
        tematu wątku nie odpowiemuncertain
        euromama, jakie masz maleństwo!smile rozczulają mnie takie maluchy!!
        • emma_euro_emma Re: Do mam z Gdanska 03.07.06, 23:12
          grubaska20 napisała:

          > euromama, jakie masz maleństwo!smile rozczulają mnie takie maluchy!!

          big_grinDD
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka