konstruktorka1
23.08.06, 13:50
Tak mnie to ostatnio nurtuje ilu nas jest. Moze ciekawosc to pierwszy stopien
do piekla ale nic nie poradze ciagle o tym mysle
Czytalam ostatnio artykul w Building i wyglada na to ze firmy tutejsze
doceniaja polskich specjalistow. To znaczy ze jacys sa! Znam z 5 osob ale z
arykulu wygladal ze jest nas wiecej
A i nie pytam sie o pieniadze, i zadnego artykulu z tego nie bedzie