kkkkk4 22.03.07, 09:04 A teraz waga stoi od 3 tyg. Do mojej zamierzonej wagi brakuje mi 5 kg. Co dalej?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama_basienki Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 22.03.07, 09:08 Jak udalo Ci sie zrzucic tyle kg w tak krotkim czasie????? Odpowiedz Link Zgłoś
corrina_f1 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 22.03.07, 11:05 Przypuszczam, ze nic nie jadła :)) Odpowiedz Link Zgłoś
gofera2 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 22.03.07, 11:34 nie jest to zdrowe takie szybkie schudnięcie, efekt jo-jo na 99% Odpowiedz Link Zgłoś
lulu29 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 22.03.07, 11:43 Pewnie zeszła ci sama woda bo nie jest realne zeby w tak krótkim czasie tkanki tłuszczowej sie pozbyc. Efekt jojo gwarantowany . Odpowiedz Link Zgłoś
syriana Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 22.03.07, 12:14 ciesz się póki stoi zaraz pójdzie w górę z powrotem i nadrobisz z nawiązką Odpowiedz Link Zgłoś
joanna99991 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 22.03.07, 12:19 Waga stoi ponieważ organizm ze wzgledu jak się domyslam, na duży deficyt kaloryczny spowolnił metabolizm , jest to okres przejsciowy przy normalnej diecie , ale przy tak restrykcyjnej jaką ty musisz prowadzić jest pierwszym krokiem do efektu jojo , radziłabym zatem powoli zmniejszać deficyt kaloryczny . Przerzucić się na dietę 1200-1400 kcl zacząć uprawiac sport i waga spadnie nawet nie zauwazysz kiedy. A swoją drogą nie istotna jest ilość kg która zrzuciłaś w trakcie "głodówki" , zapewniam cię że w tych 6 kg conajmniej połowa to woda . Rzeby odadac ci otuch opwiem troszke o sobie . na diecie jestem od stycznia , schudłam 7 kg , przez prawie 3 miesiące czyli 2 kg miesięcznie + 1 klogram bonusowo , todaje mi 0,5 kg tygiodniowo , takie odchudzanie jest zdrowe i bezstresowe, polecam ci , nawet nie zauwazyłam kiedy wszystko stało się na mnie zaduże pozdrawiam,. Odpowiedz Link Zgłoś
amra24 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 22.03.07, 12:43 Moglabys powiedziec cosik wiecej na temat swojej diety?Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
joanna99991 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 22.03.07, 19:16 1.dzień ropoczynam od sniadania -zawsze 2.jem 5 posiłków dziennie 3.posiłki kompokuje z zasadą rano jesz jak król popołudniu jak książe a wieczorem jak żebrak 3. nie pije soków slodzonych , tylko wode i herbat 4.nie jem słodyczy, czasem pozwole sobie na kawałek ciasta raz na około 2 tygodnie , jak mam ochote na cos słodkiego jem batonik z platków fitnes 90kcl 1 bądz sucharki słodzone 5.staram sie nie smażyć , najczęściej 1 raz w tygodniu 6. jak najmniej białego pieczywa 7. nie jem masła , majonezu itp 8.ostatni posiłek 19 00 9.codziennie jem 1 jabłuszko 10.nie jem klusek pierogów itd , tzn nie jem często 11. posiłki staram sie komponować tak aby były lekkie i lekkostrawne 12, jem mniej więcej co 2 3 godziny i jakos leci w dół 13 ćwicze 3 razy w tygodniu 14 łykam przed treningiem l karnityne pozdrawiam,. Odpowiedz Link Zgłoś
nokia013 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 22.03.07, 21:13 a moglabys podac swoja wage i wzrost? Odpowiedz Link Zgłoś
joanna99991 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 23.03.07, 12:34 Mam 164 cm wzrostu , na dzień dzisiejszy waże około 51 kg , w grudniu było 58 :\ jestem teraz na etapie utrzymywania odpowiedniej wagi pozdrawiam,. Odpowiedz Link Zgłoś
liselle Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 03.04.07, 22:36 Matko podziwiam, ale jednoczesnie rozumiem ze inaczej się nie da. Ja bym oszalała jakbym musiała przykłądac taką uwagę do tego co jem i jak jem. Przed chwilką zjadłam kolację (jest 22.28:)) bułeczkę z pasztecikiem i drugą połóweczkę z serkiem żółtym i pomidorkiem. Teraz pogryzam pestki słonecznikowe i korci mnie batonik. I zanim ktos na mnie wrzasnie żem gruba pewnie to napisze, że waże 53 kilo a wzrostu mam 163. Nigdy przenigdy nie miałam problemów z wagą. Raz, ogarnięta ogólnym szałem rozprzestrzenianym jak choroba zakaźna przez moje koleżanki, w celu eksperymentu ograniczyłam ilość spożywanych kalorii o połowe. Już po tygodniu miałam dość. Dlatego dziękuję naturze ze moge jesc wszystko i nie martwić się o kilogramy. Co prawda, uwielbiam sport i sporo sie ruszam (fitness zimą, basen latem):) Odpowiedz Link Zgłoś
basiaplewik Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 22.03.07, 14:59 Dziewczyny aby zrzucić kilogram TłUSZCZU trzeba zrobić deficyt na 7 tysięcy kalorii. Czyli jeśli normalnie jemy (ok 2500 kcal) obetniemy dietę do 1200 kcal to mamy dzienny deficyt 1300 kcal- razy siedem dni-czyli w ciągu 1 tygodnia jesteśmy wstanie zrzucić ok.1 kg tłuszczu prawdziwego. A możemy też zrzucić 5 kg masy w ciągu tygodnia na głupich dietach-tyle że wodę i mięśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
kkkkk4 Odpowiadam jak. 22.03.07, 21:42 Natychmiastowo odstawiłam cukier w jakiejkolwiek postaci (nawet owoce, soki, napoje ) i węglowodany- tylko tyle. Dieta taka była w moim przypadku koniecznoscią zdrowotną- nie zrobiłam tego dla samego schudniecia. Efekt- jak napisałam wcześniej- błyskawiczny w ciągu pierwszych 10 dni. W dodatkow świetne samopoczucie bo w pierwszej kolejności zniknął mi fałd na brzuchu, który choć niewielki (tzn, nie miałam jakiegoś tam brzuchola) wyglądał nieestetycznie. Dodam, ze duzo piję nie ćwiczę wogóle. Odpowiedz Link Zgłoś
klymenystra Re: Odpowiadam jak. 23.03.07, 14:08 weglowodany typu ryz(ale krotko gotowany i to albo brazowy,ablo basmati) i makaron razowy, badz z semioliny al dente nie jest szkodliwy i nie powoduje tycia. te cukry tez sa potrzebne, wiec nalezy je jesc. waga moze Ci jeszcze przez jakis czas stac, nie martw sie. duzo warzyw. owoce na czczo i powoli powoli bedzie Ci waga spadac az do idealnej. i jedz do syta. i nie lacz ryzu czy makaronu z tluszczami. poczytaj o metodzie montignaca- i odzywaij sie w ten posob. Odpowiedz Link Zgłoś
mikams75 Re: Odpowiadam jak. 16.05.07, 15:51 czemu ryz ma byc krotko gotowany? jaka roznice robi czas gotowania? Odpowiedz Link Zgłoś
kate-gun Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 22.03.07, 22:46 co dalej? teraz przytyjesz 2x wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
snella2 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 24.03.07, 10:50 tak na prawde to zeszła z ciebie woda prawdziwe odchudzanie zacznie sie teraz i to jest wlasnie moment kidy wiele kobiet odpuszcze sobie poddaje sie i zaczyna jesc ja polecam diete poprzez suplementacje czyli oczyszczenie organizmu i dozywienie na poziomie komorkowym mowie o dozywieniu jakosciowym gg 2485618 Odpowiedz Link Zgłoś
kkkkk4 Następne 2,5 kg!!!!!!!!!!!!!! 02.04.07, 19:42 Minęło trochę czasu i na wadze ubyło mi kolejne 2,5 kg!!!!!!! Och jak cudownie mieć wklęsły brzuch ;)) Znów mieszcze sie w moje piękne spodnie, które miałam juz sprezentować siostrze szczuplejszej!! Wszystkie rzeczy ze mnie spadają- raj, raj dla zmysłów - hej!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ginny22 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 04.04.07, 11:43 Jakoś nie wierzę. Musiałabyś "spalać" codziennie 3000 kalorii, co oznacza zero jedzenia i niezły wysiłek fizyczny. Odpowiedz Link Zgłoś
vesper_lynd Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 04.04.07, 17:32 Nie, jeśli ze względów ZDROWOTNYCH musiała odstawić wszelakie cukry to taki efekt na wadze jest bardzo prawdopodobny. Po zupełnym i nagłym odstawieniu wszelakich węglowodanów waga leci błyskawicznie (jak na I etapie diety South Beach), organizm się przyjemnie zakwasza - jest wrażenie lekkości, nadmiaru energii i euforii ;) Taki naturalny narkotyk... Jak ktoś chce miec ładną talię to ograniczenie węgli jest idealne. Nie ma efektu jo-jo, jeśli po 2-3 tygodniach wprowadza się jedną porcję węglowodanów, np. kromkę ciemnego chleba, porcję nieoczyszczonego ryżu. Gratuluję! Jak chcesz utrzymać efekt to ograniczaj węgle dalej, ale NIE WOLNO ich zupełnie wycofać z diety na więcej niż te 14-20 dni! Odpowiedz Link Zgłoś
poopka Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 04.04.07, 12:43 bo pewnie tak robi, tylko nie wie ze efekt jojo przybedzie z predkoscia swiatla Odpowiedz Link Zgłoś
kkkkk4 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 04.04.07, 22:13 Nieważne czy bedzie czy nie bedzie efektu jojo niestety nie mam na to wpływu. Musze być na tej diecie przez najblizszych kilka długich miesiecy i tyle- to bezwzględne zalecenie dla mnie- inaczej przypłacę to zdrowiem i koniec! Żadnych cukrów i węglowodanów. Chudnięcie to efekt uboczny, który mnie niezmiernie cieszy. Napisałam o tym- bo jak ktoś chce może coś skorzystac dla siebie. Ja z moją poprzednią wagą nie czułam sie źle - ot, myślałam że tak musi być- metabolizm sie zmienia. Teraz widzę że znów mogę wygladać jak chudzielec- i jestem happy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 04.04.07, 22:19 co w takim razie jesz?:) jak wygląda Twój przykładowy jadłospis? Odpowiedz Link Zgłoś
kkkkk4 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 05.04.07, 15:58 Wędliny, mieso bez panierek, warzywa niesłodkie, ziemniaki, pieczywo tylko wasa, mleko, ryby bez panierek, śmietanę, jugurty naturalne itd. Odpowiedz Link Zgłoś
gofera2 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 05.04.07, 16:00 ale ziemniaki to ,,złe'' węglowodany Odpowiedz Link Zgłoś
kkkkk4 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 05.04.07, 16:06 nie wiem..ziemniaki mogę w tej diecie (nawet ja są złe) wystarczy że chleba nie jem. Mam po prostu przepis co moge co nie. Odpowiedz Link Zgłoś
agusia1144 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 16.05.07, 10:57 no to ja tez sie za siebie zabieram, bo cos z tymi węglowodanami trzeba zrobić, 3 majcie kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
angela05 napisz menu :) 16.05.07, 14:01 a mozesz napisac swoje menu?(szczegołowo) Odpowiedz Link Zgłoś
yagiennka Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 16.05.07, 16:40 A teraz bedzie efekt jojo bo tak szybko nie wolno chudnąć. Wrócisz do normalnej. Odpowiedz Link Zgłoś
saskiaplus1 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 16.05.07, 21:34 A jakie problemy zdrowotne narzucają taką osobliwą dietę dla ratowania życia? Możesz śmiało napisać, forum jest anonimowe. Przyznam, że nigdy nie spotkałam się z chorobą, która by narzucała tego rodzaju reżim dietetyczny, więc jestem bardzo ciekawa. Odpowiedz Link Zgłoś
meiga Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 17.05.07, 15:59 Też jestem ciekawa cóż to za choroba... Mój tata ma cukrzycę i nawet w diecie cukrzycowej nie ma tak drastycznego ograniczenia węglowodanów; podstawą jest zamiana węglowodanów prostych na złożone. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzaba Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 21.05.07, 16:45 Ja nie autorka, ale odpowiadam: na przykład kandydoza, czyli nadmierny rozrost drożdżaków Candida. Cukry proste są doskonałą pożywką, więc konieczne jest ich wyeliminowanie. Nieleczona powoduje bardzo duże spostoszenie we wszystkich układach, ponieważ Candida produkuje m.in. neurotoksyny. Odpowiedz Link Zgłoś
dori7 Re: Schudłam w 10 dni 6 kg co dalej???? 17.05.07, 18:59 Musisz oddac wage do naprawy :> Odpowiedz Link Zgłoś