Dodaj do ulubionych

plamienie owulacyjne

05.06.07, 19:46
Mam takie pytanie:czy tzw.plamienie owulacyjne pojawia sie w dzień owulacji
czy przed nią?jeśli tak to ile przed?
Obserwuj wątek
    • kocio-kocio Re: plamienie owulacyjne 05.06.07, 19:59
      Nie ma zasady i nie może być stosowane jako metoda unikania ciąży!
      • guciowa87 Re: plamienie owulacyjne 05.06.07, 20:51
        czyli plamienie nie nastepuje koniecznie w owulke?u mnie własnie wystapiło w
        15dc(2dni wczesniej-13dc zrobiłam test LH i wyszła jasna II kreska)zastanawiam
        sie czy ten 15dnien to owulkasmile
    • lilith76 Re: plamienie owulacyjne 06.06.07, 09:03
      W okolicach owulacji - +/- jeden dzień.
      Dokładnego momentu nie da się ustalić nikomu.
      Zdarza się, że pojawi się plamienie, a pęcherzyk z jakiś przyczyn nie pęknie i zrobi to za kilka dni.
      Jest to sygnał pomocniczy przy staranaich o dziecko, ale nie należy kierować się tylko nim przy antykoncepcji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka