guciowa87 05.06.07, 19:46 Mam takie pytanie:czy tzw.plamienie owulacyjne pojawia sie w dzień owulacji czy przed nią?jeśli tak to ile przed? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kocio-kocio Re: plamienie owulacyjne 05.06.07, 19:59 Nie ma zasady i nie może być stosowane jako metoda unikania ciąży! Odpowiedz Link Zgłoś
guciowa87 Re: plamienie owulacyjne 05.06.07, 20:51 czyli plamienie nie nastepuje koniecznie w owulke?u mnie własnie wystapiło w 15dc(2dni wczesniej-13dc zrobiłam test LH i wyszła jasna II kreska)zastanawiam sie czy ten 15dnien to owulka Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: plamienie owulacyjne 06.06.07, 09:03 W okolicach owulacji - +/- jeden dzień. Dokładnego momentu nie da się ustalić nikomu. Zdarza się, że pojawi się plamienie, a pęcherzyk z jakiś przyczyn nie pęknie i zrobi to za kilka dni. Jest to sygnał pomocniczy przy staranaich o dziecko, ale nie należy kierować się tylko nim przy antykoncepcji. Odpowiedz Link Zgłoś