Dodaj do ulubionych

Abep Michalik rozwiał złudzenia

07.06.07, 14:47
co do swojej skromnej osoby (chodzi mi o to, że niektórzy tzw. liberalni
intelektualiści twierdzili, że idzie się z Jego Intelektualną Wielce
Fluorescencją dogadać w kwestii nieuszczęśliwiania dogmatami na siłę tych,
którzy sobie tego nie życzą).

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4208896.html?skad=rss
Przeczytałem wprawdzie tytuł "Abp Michalik: PiS nie zdał egzaminu moralnego" i
już już chciałem wleźć pod stół i odszczekać, bo sądziłem, że abp pewnie coś
chlapnął o wielokrotnych przestępcach w koalicji, praktykach manipulacji
Konstytucją, wrobienia katolika Kamińskiego w kierowanie polskim gestapo it.
Na szczęście nie zawiodłem się na arcybiskupie, który chce osaczyć modlitwą
polityków, których "przekonania zostały podeptane". PiSdzielce kilka razy
dziennie depcą moje przekonania, więc powołam się na słowa abpa w sądzie,
jakby co.

Dalej: "To instrukcja zła, rozpadu moralnego" - ocenił pomysł tej federacji (o
zabezpieczeniu milusińskich przed ew. ciążą) abp Michalik. Ma psiamać rację.
Takie pomysły by nie przeszły w czasach, kiedy abp Wielgus pobierał instrukcje
co ma robić za granicą. Komu to, kuгwa, przeszkadzało??

"są to ludzie, którzy się hańbią, donosząc na Matkę Ojczyznę".

Członki [ciała] opadają, a także ręce i nogi. Toż czy nie zhańbił się Ojciec
Dyrektor, jeżdżąc do Watykanu, do JP-2, na skargę na Najjaśniejszą? Wprawdzie
tylko tam klamkę pocałował, ale donosić chciał, donosiciel, do obcego państwa.
A jak prałat Jankowski całe swoje święte życie szczekał na Polskę, to co, сҺuj?

"Na homoseksualistów trzeba patrzeć z szacunkiem, ale stawiać im wymagania".

Już im inny abp, Paetz, wyśrubował wymagania i teraz jeszcze jeden chce?


Oto do czego może doprowadzić bożociałowa parada w upalny, czerwcowy dzień.
Obserwuj wątek
    • marouder Nigdy nie bylem w stanie zrozumiec nadziei 07.06.07, 14:55
      ..pokladanych w establiszmencie katolickim, ze ten zamiast stadnego beeku, wyda
      z siebie indywidualny, ludzki sad o zjawiskach, mechanizmach i ludziach.
      Toc to wbrew naturze organizacji p/n Kosciol Powszechny.
      • jaceq Michalik stanął właśnie tam, 08.06.07, 12:08
        gdzie stało ZOMO, jeśli się nie mylę.

        Rydzol nie skruszał na tyle, żeby przeprosić Panią Prezydentową za "szambo". I
        już nie skruszeje, mając "takie" poparcie.

        O ile to wszystko nie zostało ukartowane. Gdyby wybory były jutro, to elektorat
        moherowy zgłupiałby, nie wiedząc na kogo głosować: na szambo, na ZOMO, na
        pinoszczeciniastego ale Z Zasadami Jurka, ChGW. Macierewnik też jest w niełasce
        w Toruniu, przez Wielgusa. Hołota Wszypolska czegoś też.
        • haszszachmat Nie bój żaby rechoce tylko w nocy gdy bocian spi/n 08.06.07, 12:54
        • pan.scan Re: Michalik stanął właśnie tam, 08.06.07, 13:24
          Gdyby wybory były jutro, to proboszczowie (czyt. darmowi propagandziści
          pisiorstwa)nakażą głosować na Jurka.
          Tu Kaczor straci,tam Jurek zyska - bilans sukienkowych, rydzykoidów oraz
          pobożnych socjalistów i tak będzie na zero.
          • jaceq Re: Michalik stanął właśnie tam, 08.06.07, 14:17
            pan.scan napisał:
            > to proboszczowie (czyt. darmowi propagandziści
            > pisiorstwa)nakażą głosować na Jurka.

            Oczywiście. Sygnał dał JE wyraźny. A jakby co to proboszczowie nie muszą słuchać
            Łoćca przecież. Kościół jakoś przetrwał, lawirując, te 2000 lat. Przetrwa i kolejne.

            > bilans sukienkowych, rydzykoidów oraz
            > pobożnych socjalistów i tak będzie na zero.

            Też zgoda. Ciekawie tylko (z pktu widzenia np. antropologii) rozkłada się ta
            pula. Cicho coś o wrzodactwie ostatnio. Może cała para pójdzie teraz w ten
            gwizdek? Zygmunt (w sprawach które normalnym ludziom wiszą zwykłym kalafiorem)
            potrafi być jeszcze bardziej 'pręcepialny' niż Jurek. Najlepiej niech rozpiszą
            konkurs.
            • pan.scan Re: Michalik stanął właśnie tam, 08.06.07, 15:21
              Myślę, że jeśli pisiorstwo nie obieca rodzimym homosovieticusom 100mln dla
              każdego, Jurek fundamentalistom wiecznego zbawienia bez spowiedzi a Romek Koń -
              Polski "judenfrei" - to głosy rozłożą się tak, że pisiorczyki nie będą
              największą partią w Sejmie.
              Jurek pewnie zabierze moher kaczorowi, Koniu zmobilizuje się i przejdzie przez
              ucho igielne. Sądzę, że będą mieli tyle, ile poprzednio.

              Oczywiście, kualicję będą mogli lepić dalej marzeniach, o ile dychawiczny Pan
              Prezydent nie złamie zasady, że misję tworzenia rządu powierza się najbardziej
              licznej frakcji w Sejmie.
          • hasz0 Sonadży nie czytasz? 30% jak w mordę a PO to bańka 08.06.07, 14:29
            mydlana bo ludzie się wstydzą niepoprawnie" odpowiadać
            sondującym g'owniarzom.

            Tupanie nóżkami i oburzanie się na "głupszych" i "niepoprawnych"
            nie zmieni Tuska
            co to nie wie, ze tylko głupi ludzie mowia o innych ludziach

            w Pana Jarosława

            który mowi o sytuacji tych "głupszych" i rozmawia o "niepoprawnym" systemie
            w którym "głupsi" mogliby mądrzejszym pokazać jak głupio się mądrzyli.
      • szach0 Nigdy nie bylem w stanie zrozumiec nadziei 08.06.07, 13:15
        pokładanych w tych, którzy wartości przeliczają
        w walucie.

        Albo tych którzy potrafią napisać

        "architekt planu terrorystycznego wyburzenia wieżowców"

        Choć słabo rozumiem etż Jacqa
        "wielokrotnych przestępcach w koalicji" przestępstwa nazwania leniem Kwacha,
        wysypania zatrutego zboża, czy przylania batem w skórę temu co za robotę nie
        płaci

        "praktykach manipulacji Konstytucją" gdy naprawdę to Trybunał Konstytucyjny
        winien zakłąmania ducha prawa nad partykularnym iyeresem TW

        "wrobienia katolika Kamińskiego w kierowanie polskim gestapo"
        - gdy nazwa gestapo ani do Polski nie pasuje ani aresztowany do bohatera
        albo niewiniatka



        • jaceq Re: Nigdy nie bylem w stanie zrozumiec nadziei 08.06.07, 14:37
          A czego tu, Haszu, nie rozumieć? Jarek (premier) wartości przelicza
          super-sprawnie na walutę, którą zarabiają ubodzy krewni tudzież pieczeniarze
          Leppera w Agencjach rolnych i innych. Czuje zapach waluty, która bezczelnie
          przeszła mu tuż koło nosa. Zapach ten pamięta jak pamięta zapach łapówy wziętej
          przez Zalewskiego od art-b, który to zapach o mało go nie zabił.

          Co do agentury przestępczości wysoko ulokowanej w tym rządzie i wspieranej
          przestępczością zorganizowaną (w koalicję): przyzwalanie, by sobie przestępcy
          pili kawę w ministerstwach podczas, gdy sądy ich skazują prawomocnymi wyrokami
          jest ze strony Jarka, no czym? Udziałem w tejże przestępczości zorganizowanej,
          otóż. Dr Lepper miał prawo nie uczestniczyć w rozprawie osobiście i być
          reprezentowanym przez Różę (która też zanosi się, że nie przejdzie na emeryturę
          w zawodzie adwokata). I miał prawo pić kawę w ministerstwie (i to jest właśnie
          lenistwo, bowiem to Kwach wprowadził Polskę do UE, a nie dr Lepper). Natomiast
          niekoniecznie już Jarek ma prawo trzymać w rządzie nieroba, warchoła i
          (wielokrotnego) przestępcę, chyba, że jest takim samym skцгwielem, co jest
          bardziej niż prawdopodobne. Wszak brat olać był łaskaw prawomocny wyrok sądu w
          sprawie z Wachowskim, a PiSiacza jaczejka, wysmarowana w wazelinie po czubki,
          usiłuje ten krok usprawiedliwiać bezczelnym "prezydent nie zgadza się z
          wyrokiem, to go olewa". Ręce państwa są obecnie za krótkie, by dosięgnąć
          przestępcy, ale co ma wisieć - nie utonie.

          W sprawie TK pozwalasz sobie na ordynarne kłamstwo, dlatego jeśli pozwolisz -
          nie będę tego komentował.

          > nazwa gestapo ani do Polski nie pasuje

          Nie pasowała. Teraz już pasuje. Możliwość tę otworzyli ludzie Kamińskiego
          (właśnie owo gestapo), kryptonimując (proszę się nie śmiać) "telefony", z czego
          sam obśmiałem się tak, że mało nie pękłem.
          • andrzejg a słyszałeś te fikołki słowne PiSorków 08.06.07, 14:47
            tłumaczące zmiany w ustawie zakazujacej startowania do wyborów przestępcom?

            Juz prawie że gloryfikują działania Leppera.Jeszcze trochę, a niszczenie
            prywatnego mienia będzie się nazywało walką kombatancką,a to tylko po to,
            aby utrzymac koalicje, czyli mówiąc wprost - samemu utrzymac sie przy korycie

            Toż dopiero hipokryci

            A.
            • hasz0 No to się okrutnie mylę ja alibo Wy/n 08.06.07, 15:05
              • marouder Obawiam sie Haszu, ze Pieklo naprawde wybrukowane 08.06.07, 15:25
                ..jest dobrymi intencjami, w tym w duzej czesci twoimi.
                • hasz0 __Obawiam sie jako Hasz, ze Pieklo to nazwa myląca 08.06.07, 16:01
                  Wiem, wiem szalbierstwa zaczynają sie od
                  nośnego propagandowo OXYMORONU
                  czyli wyrażenia złożonego z dwóch przeciwstawnych znaczeniowo składników,
                  zwykle z rzeczownika i określającego go epitetu
                  a w tym kudy mi tam do Was co Talmud macie od dziecka w maultkim palcu lewej
                  nogi.

                  Bo żeby cokolweik dobrego zrobić trza mieć
                  1) dobre chęci to PODSTAWA
                  2) wolę
                  3) siły
                  4) wiedzę o złym
                  5) wiarę, ze się uda pomimo pierwszych przeciwieństw
                  6) jesli zło się wscieka to znak, że kierunek działań dobry

                  Jak na razie tyle warunków a wszystko sie zgadza.
                  • marouder Ograniczylbym, to co napisales, do... 08.06.07, 16:25
                    1. Posiadania autentycznej swiadomosci potrzeby dokonania zmian w okreslonym
                    zakresie.
                    2. Posiadania autentycznej wiedzy n/t tego, jak takich zmian (oraz kiedy?) mozna
                    probowac (!) dokonywac.
                    3. Posiadania autentycznych umiejetnosci, kwalifikacji ( w tym kwalifikacji
                    spolecznych) dokonywania postulowanych zmian.
                    4. Posiadania pozytywnie zorientowanego zaplecza w formie tzw. twardego
                    elektoratu np.
                    • hasz0 _______________dobraaa lecimy więc 08.06.07, 16:43
                      1. Posiadania autentycznej swiadomosci potrzeby dokonania zmian w okreslonym
                      zakresie.
                      #: taka kolejność bezpieczeństwo zewnętrzne, wewnetrzne, dobrobyt, zdrowie

                      PiS jest tu bezkomkurencyjny pod każdym względem od dawna zabiegał o sensowne
                      sojusze, dysertyfikację, zainteresowanie tym UE i skuteczną politykę
                      zmieniającą dotychczasową politykę każdy sobie, nawet starjkujący po podwyżce o
                      30% przyznali, ze po raz pierwszy widzą rząd dający szansę na skuteczny strajk
                      lekarzy

                      2. Posiadania autentycznej wiedzy n/t tego, jak takich zmian (oraz kiedy?) mozna
                      probowac (!) dokonywac.

                      Jak widzisz pochoopnych decyzji na hurra brak - co owocowało u poprzedników
                      absolutnie niesprawiedliwym wzbogaceniem szulerów winnych zapaści i zdrady
                      narodu (Lista 100)rozwarstwieniem z poszerzenim skrajnego ubóstwa i bezrobociem
                      ponad 20%

                      3. Posiadania autentycznych umiejetnosci, kwalifikacji ( w tym kwalifikacji
                      spolecznych) dokonywania postulowanych zmian.

                      Cyfry i zmiana wizerunku Polski oraz jej polityki oraz objęcie autentycznego
                      lidera Śr. Wschodu w UE świadzcy samo za siebie + wsciekłość dotyczczasowych
                      beneficjentów i zadowolenie skrzywdzonych

                      4. Posiadania pozytywnie zorientowanego zaplecza w formie tzw. twardego
                      elektoratu np.

                      Chyba tu nie masz żadnych wątów...?
                      • marouder Pustoslowie moim zdaniem. 08.06.07, 16:59
                        Aby podobnie nie byc goloslownym zwracam ci uwage na ewidentny a zenujacy brak
                        przygotowania po wzgledem prawnym tzw. inicjatyw ustawodawczych PiSiora...

                        PS. Czy podoba ci sie moja nowa sygnaturka?
                        • hasz0 przechodziły idealnie przygotow. wcześniej zarty 08.06.07, 17:04
                          wolne żarty + ciagła obstrukcja z niewiarygodną kompromitacją TK.
                        • hasz0 Gorsza od złodziejstwa prostolinijność___Talmud?/n 08.06.07, 17:07
                          • marouder Przyslowie rosyjskie..ludowe:)))/nt 08.06.07, 17:10

                            • hasz0 rosyjskie..ludowe podobnie Olechowski wstydził się 08.06.07, 17:15
                              za polską demokrację i ochronę praw człowieka w Polsce pod rządami kaczorów
                              PRZED POLITYKIEM Z CHRL..............smile))))))))))))))))
                              cHCESZ NAZAD RUSKIE mądrości z wyszynku dla restauracji Polski?
                          • hasz0 Prostolinijny nie kradnie nie łże i nie kombinuje 08.06.07, 17:12
                            TK i Stępień gdyby działał tak samo jak wcześniej i nie spieszył
                            się dla ochrony guru TW - nie popełnił by tak kardynalnego zaniedbania
                            łamiąc przy okazji Kodeks postępowania -

                            nie zapoznał się z dowodem ORYGINAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            I ZABIŁ ducha Konstytucji unieruchamiając IPN
                            gdy mógł skreślić "za zgoda szefa IPN"

                            Żadna ustawa lustracyjna nie jest zgodna z prawami człowieka
                            łamiącego bezkarnie prawo a teraz jużnie da się napisac takiej Konstytucji
                            by zrobić lustrację. Czysty Talmud.
                            • jaceq Re: Prostolinijny nie kradnie nie łże i nie kombi 08.06.07, 20:59
                              hasz0 napisał:
                              > I ZABIŁ ducha Konstytucji unieruchamiając IPN

                              Nigdzie, Haszu, nie jest napisane, że duch lustracji musi straszyć w IPN 24/365.
                              A już na pewno nie w konstytucji. Powinien o tym pamiętać rząd (b)olszewików,
                              który się przekonał, że co nagle to po diable i tym gorzej dla samej lustracji.
                              Podobnie teraz, pismacy/historycy wytrzymaliby te kilka dni bez ożywczego
                              grzdyla z cyca IPNu. Kolejna nowelizacja niezgodna z konstytucją i po lustracji,
                              śmiem twierdzić, Haszu, in saecula saeculorum.
                              • szach0 __________toż to samo napisałem z innego p.widz./n 08.06.07, 23:43
            • hasz0 _________niszczenie prywatnego mienia? :- O 08.06.07, 16:59
              no cus takiego? niszczyli widziałem narkotyki, kontrabandę,
              rekwirowali leki z innymi nalepkami,
              a lPPER TO NAWT wysypaŁ na tory na stacji przeładunkowej Warszawa-Żerań kilka
              wagonów ze zbożem importowanym z Niemiec. Miał to być protest przeciwko
              importowaniu do Polski zboża ZATRUTEGO RAKOTWÓRCZYM NITROFENEM.

              W czwartek niemieckie władze przyznały, że skażone ziarno zostało
              wyeksportowane do krajów spoza UE. Sekretarz stanu w niemieckim ministerstwie
              rolnictwa, Alexander Mueller powiedział, że w 2000 r. część niemieckiej
              pszenicy skażonej rakotwórczym nitrofenem sprzedano państwom spoza Wspólnoty.
              Ziarno miało być eksportowane. Mueller odmówił jednak podania krajów, do
              których wjechało. Podkreślił jedynie, że są one właśnie informowane o całej
              sprawie przez władze niemieckie.

              Tymczasem wczoraj w Głównym Inspektoracie Skupu i Przetwórstwa Artykułów
              Rolnych poinformowano nas, że badania w kierunku skażenia importowanego ziarna
              nitrofenem w ogóle nie są prowadzone. Podobną informację usłyszeliśmy w
              Centralnym Inspektoracie Standaryzacji (CIS), sprawującym państwowy nadzór
              standaryzacyjny towarów rolno-spożywczych w obrocie z zagranicą i oceniającym
              ich jakość handlową. Jedynie w CIS-ie dowiedzieliśmy się, że zboże badane jest
              pod względem wilgotności lub zanieczyszczeń (chodzi np. o kamyki i połamane
              ziarna).

              Jak powiedział nam główny inspektor sanitarny Andrzej Trybusz, inspekcja
              sanitarna bada jedynie ziarno konsumpcyjne. Czyżby zatem ziarno sprowadzane na
              cele paszowe nie podlegało kontroli, która pozwoliłaby wykryć pozostałości
              rakotwórczego nitrofenu?
              W Departamencie Produkcji Roślinnej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi nikt
              nie potrafił nam odpowiedzieć na pytanie, czy resort próbował ustalić, czy
              skażone zboże trafiło do Polski.
              Dwa tygodnie temu wiceminister Józef Pilarczyk poinformował, że polskie władze
              wystąpiły do Niemiec z pytaniem, gdzie wyeksportowano 1,5 tys. ton skażonego
              nitrofenem jęczmienia. Wynika z tego, że polski rząd nie wie nawet, czy chodzi
              o jęczmień, czy o - wspominaną przez Muellera - pszenicę.
              Służby automatycznie powinny badać wszystko zboże, które napływa do kraju,
              zarówno paszowe, jak i konsumpcyjne. Nitrofen to przecież trucizna taka sama
              dla ludzi, jak i dla zwierząt - powiedział nam Wojciech Mojzesowicz
              (Samoobrona), szef sejmowej komisji rolnictwa.

              - To jeszcze jeden dowód, że polskie granice nie są kontrolowane. Od 9 lat
              mówimy, że brakuje monitoringu, byśmy bezpośrednio wiedzieli, jakie produkty
              rolne wpływają do kraju. Na to ten czy następny rząd musi zwrócić uwagę.
              Ponadto fałszowane są dokumenty, czyli faktycznie więcej ziarna wjeżdża do
              kraju niż jest w dokumentach - mówi Piotr Krutul (LPR) z komisji rolnictwa.

              - Zastanawiające jest zatem, co wpłynęło do kraju np. w ciągu ostatnich 5 lat.
              Skutki tego będą widoczne. Chemizacja i farmeryzacja rolnictwa wraca cały czas
              do nas. Trzeba się zapytać, czy chcemy mieć unijną żywność - dodaje.

              - Sam fakt znalezienia nitrofenu w zbożu mógłby być pretekstem do ograniczenia
              importu zboża ze względów sanitarnych. Mógłby rząd to wykorzystać - przyznaje
              Antoni Mężydło (PiS), zasiadający w komisji rolnictwa.

              Karolina Goździewska, Nasz Dziennik, 2002-06-22



              • pan.scan E, komunisto! 08.06.07, 17:15
                To zboże mogło być skażone nawet gównem Abrahama i wara lepperoidom od tego, co
                nie ich. Po to są odpowiednie urzędy, żeby mierzyć, badać, oceniać i wymierzać
                karę, towarzyszu Janosiku.
                • hasz0 Re: E, komunisto! Tiii Super Komuszku 08.06.07, 17:22
                  wara od urządzania władzy po komuszemu
                  by nie można kontrolować trucizn gdy "komusza wadza bawi sie w kapitalistę"
                  sprzedając raka jak zdrowe zboze!

                  Nic innego komuch nie potrafi! Zdobyć władzę kłąmstwem
                  patrz co doradza marouder
                  znieść kontrole państwa i udupic obywatela udając, ze handluje
                  zdrowiem gdy mu Niemiec zapłacił by wziął trucizne
                  a drugi raz zarobił na durnych Polaczkach w imię
                  ochrony prywatnej świętości zupełnie nieświętych komuszków.

                  Handel śmiercia moralny na odwrót?
                  Byle w zgodzie z prawem na bezprawiu?
                  • marouder Bolszewizm ze skolioza nacjonalistyczna:)) 08.06.07, 17:32
                    Nada Wam, towariszczi PiSuary, bolsze dowieriat' sootwietstwujuszczim agiendom
                    sobstwiennogo rezimasmile)
                  • andrzejg przepraszam 08.06.07, 18:16
                    ale nie czuje się winny wczesniejszym 'pomówienim'
                    wychodzi z Ciebie lewak jakich mało


                    Janosiki zawsze mieli wzięcie
                    Zabrac bgatym i dac ....sobie

                    A.
                    • andrzejg i Twój problem lezy w tym 08.06.07, 18:21
                      że normalnyu czlowiek podchodzi dozycia z dystansem i pewną nieufnością,
                      a Ty zawierzasz instytucjom

                      Lenin wiecznie zywy

                      A.
                      • marouder Moim zdaniem raczej zawierza osobom, ktore... 08.06.07, 18:26
                        ..traktuje tak, jak sie powinno traktowac instytucje i w tym tkwi zasadniczy
                        blad w pojmowaniu nie tylko przez niego ale i przez wielu innych Wolakow zasad
                        demokracji.
                        • andrzejg Re: Moim zdaniem raczej zawierza osobom, ktore... 08.06.07, 18:30
                          marouder napisał:

                          > ..traktuje tak, jak sie powinno traktowac instytucje i w tym tkwi zasadniczy
                          > blad w pojmowaniu nie tylko przez niego ale i przez wielu innych Wolakow zasad
                          > demokracji.


                          Pewnie tak
                          Wolaki maja nadzieję zrobic porządek za pomoca Wolaków.
                          Bezinteresownych,ideologicznych,szukających zdrajców i sprzedawczyków
                          czyli z innymi nazwiskami

                          A.
                          • hasz0 ___uzgodniliście już Niewolaki spójną Niewolę?/n 08.06.07, 18:45
                            • andrzejg Zyjemy w Wolsce 08.06.07, 19:45
                              czy cos Ci sie polepszyło nieboraku?

                              A.
                              • hasz0 ______Dumny z Polski traumy nie uleczył? nieborak 08.06.07, 21:15
                                to ten co nie podejmie polemiki o Łosiach z PO co wyjelenił Wrocławian.
                                Dobrze, ze wojewoda z PiS-u...
                                Teraz rozumiem dlaczego dotąd nie ma obwodnicy.
                                Nieboraku! Dumny z PO i jej dokonań.
                                "Człowiek nie może stworzyć raju na ziemi, ale może oprzeć się piekłu"
                                • andrzejg Re: ______Dumny z Polski traumy nie uleczył? nie 09.06.07, 05:58
                                  Łoś Łosiem i przypomij sobie słowa PiSowców jak grzmieli na obwodnicę
                                  Odmieniło im się?Pamiętasz, czy wytłumaczysz się wybiórczym zanikirm pamięci?

                                  W tej sprawie jest drugie dno
                                  Euro 2012 to tylko pretekst, a sprawa ma sie tak,że teren zaczął się burzyć
                                  bo za dużo do Wrocławia poszło.Wschodnia obwodnica nie dla naszego pokoloenia
                                  Może dzieci pojeżdżą

                                  Kasa,kasa Haszu
                                  Modły nie wystarczą...zresztą, ksiądz tez się modli za kasę
                                  A.
                    • hasz0 O przepraszam jestem i Komuch Lewak Bolszewik 08.06.07, 18:30
                      i naziol Katol Hitler i faszytsa i kapitalista i Goebelsik
                      i antysemita i... nietolerant oraz dyskryminator na choróbska

                      a to ostatnie najgorsze bo w Szkole Podst. nr 20 we Wwiu wszy u dzieci nie mogą
                      higienistki zwalczyć dzieki tolerantom, nie pozwlającym dyskryminować badaniem
                      głów dzieci zawszonych by uchronić zdrowe! I tak to trwa od lat.

                      Będę dyskryminował wszlekie gnidy i wszy wbrew tolerantom.
                      • hasz0 Re: O przepraszam jestem i Komuch Lewak Bolszew 08.06.07, 18:33
                        a nawet nie pozwolę na handel trucizną rakotwórczą
                        do wypiekania chleba powszedniego!
                        Bez względu na protesty o szarganie Świetej Własności Prywatnej!
                        • marouder Na strazy konstytucji!! 08.06.07, 18:37
                          www.youtube.com/watch?v=TXjRvAXmBpo&mode=related&search=
                          • hasz0 To świadectwo bezsilności aferalnego szydercy..... 08.06.07, 18:46
                            • hasz0 gardzącego prawdą o drugim człowieku na rzecz...no 08.06.07, 18:49
                              noooooooo ??? kto zamiast o żbożu i braku kontroli WOLI...

                              ten WOLAK i już!
    • qwardian Re: Abep Michalik rozwiał złudzenia 08.06.07, 21:27
      jaceq napisał:

      > który chce osaczyć modlitwą polityków, których "przekonania zostały
      podeptane". PiSdzielce kilka razy dziennie depcą moje przekonania...

      Obawiam się, że Twoje przekonania będą dalej deptane tym razem przez środowiska
      naukowe. Fundament dzisiejszej teorii ewolucji tzw. Neodarwinizm otrzymał
      następny cios. Okazuje się, że kluczowy argument na ewolucję bakterii w wyniku
      odporności na antybiotyki został ostatecznie uznany za fałszywy. Okazało się,
      że naukowcy, którzy zbadali zachowane bakterie cholery z 1888 roku odkryli, że
      geny, które były odpowiedzialne za tzw. "swapping genes among species" co
      powodowało odporność na antybiotyki przez bakterie były już tymi mechanizmami
      zanim w ogóle odkryto antybiotyki. Zatem nie miały żadnego związku z ewolucją.
      Były takie same. Dodaj do tego, że ścisła nauka genetyki w żadnym organiźmie
      jak dotąd nie zanotowała przyrostu informacji genetycznej w wyniku mutacji i
      ewolucja od bakterii czy jakiś parszywych drożdży do ssaków jest równie
      abstrakcyjna jak istnienie innej cywilizacji we wszechświecie.
      Konkluzja jest następująca: uklęknąć z pokorą przed Ojcem Rydzykiem, wyznać
      grzechy, wyrazić skruchę, prosić o przebaczenie i zaczynać od początku.

      In fact, one recent discovery proved that in many cases bacteria already had
      the genes for resistance to certain antibiotics, even before those antibiotics
      were invented! Reuters News Service reported that one of the ways in which
      bacteria become resistant to antibiotics is by swapping genes among species.
      The mechanism by which they do this has been thought by many to have “evolved”
      in response to antibiotics. However, researchers have looked at preserved
      samples of cholera bacteria dating back to 1888. They found that the same gene-
      swapping mechanisms were already there — well before antibiotics were
      discovered or used by people![26]
      Is there ever an addition of new information?
    • wikul Abp Paetz także rozwiał złudzenia i spotkał się... 09.06.07, 00:28
      ... z młodzieżą.

      www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070608/kraj/kraj_a_8.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka