Dodaj do ulubionych

Lista osób wyleczonych !

18.05.08, 11:08
Jestem na początku - nie wiem czy cos takiego istnieje, ale może by nas
wszystkich to podbudowało.
Proponuję stworzyć listę osób które uważają się lub są wyleczone.
Proszę o wpisy.

Pozdrawiam Was !!
Obserwuj wątek
    • franiolek1 Re: Lista osób wyleczonych ! 18.05.08, 11:18
      Takie watki juz sa na forum. Musisz wpisac w wyszukiwarke kilka
      hasel i poszukac. Mozesz tez poczytac kilka stron forum - napewno
      spotkasz wiele historii ludzi juz zdrowych.
      Pozdrawiam Joasia
      • 3marsz Re: Lista osób wyleczonych ! 18.05.08, 11:24
        dziekuję ...
        • kasia081 Re: Lista osób wyleczonych ! 18.05.08, 11:36
          a ja jednak uwazam pomysł 3marsz za dobry.myśle ze wątki o wyzdrowieniu są w
          rozproszeniu dobrze byłoby aby były razem z krótkim opisem ile czasu zajęło
          leczenie czego/samej borelki czy równiez koinfekcji/ jak długo trwała choroba.
          • 3marsz Re: Lista osób wyleczonych ! 19.05.08, 08:43
            właśnie to miałem na myśli .... : )
            • 3pawel1 Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 10:04
              przyłaczam sie do 3marsz i do Kasi081 to jest dobry pomysł aby
              zebrac tych co sie wyleczyli w jednym wątku a nie szukać po
              wielu.Nikt tu sie nie wpisuje?Nie ma wyleczonych?
              • kasia081 Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 10:10
                macie racje.Nie ma wyleczonych?????
                • reni5553 Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 10:20
                  wyleczeni nie zaglądają tu tak często jak chorzy.
                  mają problem z głowy i ich nie ma po prostu big_grin
                  • kornelcia75 Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 10:38
                    to niech zaglądają,dodadzą nam sił i wiary
                    bo czasem tak o to trudno
                    --
                    • 3marsz Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 11:22
                      > to niech zaglądają,dodadzą nam sił i wiary
                      > bo czasem tak o to trudno

                      dokładnie ...........
                      pozdrawiam - może się ktos odezwie !
                      • rena1966 Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 22:40
                        odzywam się i to dosyć często jak na osobę zdrową, tylko widocznie
                        nie czytacie wszystkich wątków. Mój jest pt. Ostatni miesiąc
                        leczenia. Pozdrawiam.
                  • hopekk Re: Lista osób wyleczonych ! 22.05.08, 09:09
                    Wg mnie nie ma ludzi zdrowych sa tylko zle zdiagnozowani wink
                    • rena1966 Re: Lista osób wyleczonych ! 22.05.08, 10:34
                      to wg Ciebie, ja leczylam się u dr Beaty, zdiagnozowana bylam na
                      podstawie objawów, na antybiotykach bylam 7 mies. Teraz jest ok.
    • amorejalo Re: Lista osób wyleczonych ! 22.05.08, 22:11
      Musicie często podbijać ten wątek, jak chcecie nałapać zdrowych smile)
      ja czasem i parę tygodni tu nie zaglądam.

      Moja żona leczenie 8 misięcy, zakończone w maju zeszłego roku smile)
      (teraz jest rocznica).

      Jak na razie zdrowa, brak jakichkolwiek dolegliwości, czuje się bardzo dobrze, tak jak przed chorobą a może i lepiej.

      Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów i życzymy wszystkim powodzenia w skutecznym leczeniu.

      Jacek i Edyta
      • zo_sia01 Re: Lista osób wyleczonych ! 23.05.08, 22:11
        Chętnie się dopisuję - wyleczona! Po roku leczenia zero objawów. Pozdrawiam.
        • franiolek1 Re: Lista osób wyleczonych ! 24.05.08, 09:20
          Moj synek - leczenie trwalo 6 miesiecy, mial wczesna borelioze.
          Leczenie amoksycylina, flubendazolem i metronidazolem zostalo
          zakonczone poltora roku temu i dopiero teraz zaczynam wierzyc w
          zwyciestwo nad choroba.
          • gassou Re: Lista osób wyleczonych ! 29.06.08, 07:30
            Czy moglabym Cie prosic o kontakt i podzielenie sie Twoimi
            doswiadczeniami z leczenia synka. Pozdrawiam. Ewa rzemioslo@gmail.com
          • entarin Re: Lista osób wyleczonych ! 12.07.08, 10:45
            Mój 6 letni synek wczoraj zaczął kurację od dr Beaty. Jak przez to
            przejść? Bardzo się martwię.Iwona
            • osiulek Re: Lista osób wyleczonych ! 12.07.08, 16:33
              prosze odezwij sie na nowym watku"leczenie dzieci"albo pisz na
              maila:agnieszka@watorek.pl,ja tez zaczęłamleczyć synka[9 lat]2 dni temu,więc
              możemy sie powymieniać doświadczeniami.aga
    • nataszkam Re: Lista osób wyleczonych ! 27.05.08, 19:05

      Nowy jesteś, to masz prawo być zielony jak szczypiorek na wiosnę smile

      Forum jest głównie dla osób chorujących długo na Bb i inne
      koinfekcje, u których zaniedbano diagnostykę, przez co stracili
      sznase na kilkutygodniowe/ miesięczne leczenie.
      Przewaznie taką późną postać choroby leczy się- wg najbardziej
      obeznanych i doświadczonych w temacie lekarzy amerykańskich- średnio
      2-3 lata. to forum powstało 3 lata temu, ale dopiero od 1,5 roku
      mamy tak naprawdę lekarza, który jako pierwszy publicznie napisał o
      swoich przejściach i tym, że może nas leczyć; inni dołączyli
      znacznie później.
      Dlatego trudno oczekiwać, że w tym wątku wpiszą się tłumy. Poza tym-
      zdrowi wolą zapomnieć o chorobie i pewnie nieczęsto tu zaglądają, a
      nawet, jeśli zaglądają, to moze nie piszą, bo nie chcą zapeszyć?

      W każdym razie- jeśli chcesz odnaleźć dużo takich osób, to poszukaj
      tam, gdzie forum istnieje od kilkunastu lat (chyba od 14?):

      www.lymenet.com/
      smile
      • aqarel Bezobjawowy po antybitykoterapi. 28.06.08, 19:14
        3marsz napisał:

        > Jestem na początku - nie wiem czy cos takiego istnieje, ale może by nas
        wszystkich to podbudowało.
        > Proponuję stworzyć listę osób które uważają się lub są wyleczone.
        > Proszę o wpisy.
        >
        > Pozdrawiam Was !!

        Dziś doszedłem do wniosku że mogę się dopisać do tej listy.
        Czytając materiały podawane przez Tosho i wielu innych forumowiczów wolę używać
        określenia bezobjawowy.
        Po "prze leczeniu" antybolami jestem bezobjawowy od grudnia 2007r

        Życzę wszystkim leczącym się optymizmu i rozwagi w leczeniu.
        LECZCIE SIĘ BO WARTO!!!!!! Czekają na WAS piękne dni.
    • myalgan Re: Lista osób wyleczonych ! 29.06.08, 05:46
      moze tez kiedys sie tu dopisze nie jest zle ale jescze konca
      niestety nie widac
      pozdrawiam
      an
    • zo_sia01 Re: Lista osób wyleczonych ! 29.06.08, 13:09
      To ja się wpisuję drugi raz, tzn. niezupełnie smile Zawiłe to smile Podkradłam nick
      cioci (za jej zgodą). Ciocia tak często czytała forum, że i mnie wciągnęła. Ja
      też leczyłam się na boreliozę, brałam antybiotyki przez 8 miesięcy, nie pamiętam
      kleszcza, rumienia nie miałam, a chorowałam przez 2 lata zanim zaczęłam się
      leczyć. Od roku jestem bez antybiotyków i po kuracji p/grzybiczej - zupełnie
      bezobjawowa czego wszystkim życzę.
      • zbigi9 Re: Lista osób wyleczonych ! 30.06.08, 10:52
        Również wyleczony jestem od września 2007. Leczenie było dwuetapowe, zakończone
        sukcesem. Dość burzliwe były początki mojego leczenia, łącznie chyba z
        usunięciem czatu. Program leczenia uzgodniony z dr. Beatą zakończył się wreszcie
        wynikami - negatywne PCR Ilościowe (0 objawów), jak w moim wątku. Tym niemniej
        jestem członkiem stowarzyszenia chorych na boreliozę, już jako kombatant.
        Przebieg leczenie zaowocował w moim udziale w projekcie www.i-lekarz.pl -
        wzorowanym na rozwiązaniach amerykańskiej telemedycyny (obecnie pozyskiwani są
        lekarze do współpracy)
      • tokis Re: Lista osób wyleczonych ! 30.06.08, 22:10
        Trudno powiedzieć czy jestem wyleczony czy tylko zaleczony. Od 3
        miesięcy brak objawów, abx przestałem brac 6 mcy temu.
        Staram się życ normalnie, ale stale mam świadomość że wszystko moze
        wrócić w każdej chwili. Borelioza spowodowała, że nic już nie będzie
        jak dawniej.
        • zo_sia01 Re: Lista osób wyleczonych ! 01.07.08, 07:41
          Tokis, będzie jak dawniej, nie bądź takim pesymistą. Przelecz porządnie grzyba i
          napisz za rok czy jest jak dawniej czy nie. Organizm dość długo dochodzi do
          siebie po takim ciężkim leczeniu.
          • tokis Re: Lista osób wyleczonych ! 02.07.08, 23:01
            jak nie byc pesymistą, gdy co chwila czyta się posty, ze jedank
            wszystko wraca u 90% chorych.
            Chyba jednak rację ma dr Piotr.
    • ponek1 Re: Lista osób wyleczonych ! 10.07.08, 22:10
      po 176 dniach kończę leczenie. We wrześniu powtórzę pcr i okaże się
      czy jestem wyleczony smile od 10 tygodni czuje sie dobrze (więcej info
      w wątku: to już jest koniec!!!smile)
      • reni5553 Re: Lista osób wyleczonych ! 10.07.08, 23:42
        super !!!!
        wpadaj tu do nas chorusów od czasu do czasu, jak Ci się przypomni,
        że kiedyś byłeś chory smile)
        • osiulek Re: Lista osób wyleczonych ! 10.07.08, 23:52
          na pewno jest to potrzebne ,ja własnie (chyba pierwszy raz od miesiąca)poczułam
          że bedzie dobrze-a jestem {synek}na'początku' poczatku
          • ponek1 Re: Lista osób wyleczonych ! 11.07.08, 08:45
            dacie rade! trzymam za Was kciuki! Jak tylko będę w domu, będę
            zaglądał na forum!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka