3marsz 18.05.08, 11:08 Jestem na początku - nie wiem czy cos takiego istnieje, ale może by nas wszystkich to podbudowało. Proponuję stworzyć listę osób które uważają się lub są wyleczone. Proszę o wpisy. Pozdrawiam Was !! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
franiolek1 Re: Lista osób wyleczonych ! 18.05.08, 11:18 Takie watki juz sa na forum. Musisz wpisac w wyszukiwarke kilka hasel i poszukac. Mozesz tez poczytac kilka stron forum - napewno spotkasz wiele historii ludzi juz zdrowych. Pozdrawiam Joasia Odpowiedz Link
kasia081 Re: Lista osób wyleczonych ! 18.05.08, 11:36 a ja jednak uwazam pomysł 3marsz za dobry.myśle ze wątki o wyzdrowieniu są w rozproszeniu dobrze byłoby aby były razem z krótkim opisem ile czasu zajęło leczenie czego/samej borelki czy równiez koinfekcji/ jak długo trwała choroba. Odpowiedz Link
3marsz Re: Lista osób wyleczonych ! 19.05.08, 08:43 właśnie to miałem na myśli .... : ) Odpowiedz Link
3pawel1 Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 10:04 przyłaczam sie do 3marsz i do Kasi081 to jest dobry pomysł aby zebrac tych co sie wyleczyli w jednym wątku a nie szukać po wielu.Nikt tu sie nie wpisuje?Nie ma wyleczonych? Odpowiedz Link
kasia081 Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 10:10 macie racje.Nie ma wyleczonych????? Odpowiedz Link
reni5553 Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 10:20 wyleczeni nie zaglądają tu tak często jak chorzy. mają problem z głowy i ich nie ma po prostu Odpowiedz Link
kornelcia75 Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 10:38 to niech zaglądają,dodadzą nam sił i wiary bo czasem tak o to trudno -- Odpowiedz Link
3marsz Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 11:22 > to niech zaglądają,dodadzą nam sił i wiary > bo czasem tak o to trudno dokładnie ........... pozdrawiam - może się ktos odezwie ! Odpowiedz Link
rena1966 Re: Lista osób wyleczonych ! 21.05.08, 22:40 odzywam się i to dosyć często jak na osobę zdrową, tylko widocznie nie czytacie wszystkich wątków. Mój jest pt. Ostatni miesiąc leczenia. Pozdrawiam. Odpowiedz Link
hopekk Re: Lista osób wyleczonych ! 22.05.08, 09:09 Wg mnie nie ma ludzi zdrowych sa tylko zle zdiagnozowani Odpowiedz Link
rena1966 Re: Lista osób wyleczonych ! 22.05.08, 10:34 to wg Ciebie, ja leczylam się u dr Beaty, zdiagnozowana bylam na podstawie objawów, na antybiotykach bylam 7 mies. Teraz jest ok. Odpowiedz Link
amorejalo Re: Lista osób wyleczonych ! 22.05.08, 22:11 Musicie często podbijać ten wątek, jak chcecie nałapać zdrowych ) ja czasem i parę tygodni tu nie zaglądam. Moja żona leczenie 8 misięcy, zakończone w maju zeszłego roku ) (teraz jest rocznica). Jak na razie zdrowa, brak jakichkolwiek dolegliwości, czuje się bardzo dobrze, tak jak przed chorobą a może i lepiej. Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów i życzymy wszystkim powodzenia w skutecznym leczeniu. Jacek i Edyta Odpowiedz Link
zo_sia01 Re: Lista osób wyleczonych ! 23.05.08, 22:11 Chętnie się dopisuję - wyleczona! Po roku leczenia zero objawów. Pozdrawiam. Odpowiedz Link
franiolek1 Re: Lista osób wyleczonych ! 24.05.08, 09:20 Moj synek - leczenie trwalo 6 miesiecy, mial wczesna borelioze. Leczenie amoksycylina, flubendazolem i metronidazolem zostalo zakonczone poltora roku temu i dopiero teraz zaczynam wierzyc w zwyciestwo nad choroba. Odpowiedz Link
gassou Re: Lista osób wyleczonych ! 29.06.08, 07:30 Czy moglabym Cie prosic o kontakt i podzielenie sie Twoimi doswiadczeniami z leczenia synka. Pozdrawiam. Ewa rzemioslo@gmail.com Odpowiedz Link
entarin Re: Lista osób wyleczonych ! 12.07.08, 10:45 Mój 6 letni synek wczoraj zaczął kurację od dr Beaty. Jak przez to przejść? Bardzo się martwię.Iwona Odpowiedz Link
osiulek Re: Lista osób wyleczonych ! 12.07.08, 16:33 prosze odezwij sie na nowym watku"leczenie dzieci"albo pisz na maila:agnieszka@watorek.pl,ja tez zaczęłamleczyć synka[9 lat]2 dni temu,więc możemy sie powymieniać doświadczeniami.aga Odpowiedz Link
nataszkam Re: Lista osób wyleczonych ! 27.05.08, 19:05 Nowy jesteś, to masz prawo być zielony jak szczypiorek na wiosnę Forum jest głównie dla osób chorujących długo na Bb i inne koinfekcje, u których zaniedbano diagnostykę, przez co stracili sznase na kilkutygodniowe/ miesięczne leczenie. Przewaznie taką późną postać choroby leczy się- wg najbardziej obeznanych i doświadczonych w temacie lekarzy amerykańskich- średnio 2-3 lata. to forum powstało 3 lata temu, ale dopiero od 1,5 roku mamy tak naprawdę lekarza, który jako pierwszy publicznie napisał o swoich przejściach i tym, że może nas leczyć; inni dołączyli znacznie później. Dlatego trudno oczekiwać, że w tym wątku wpiszą się tłumy. Poza tym- zdrowi wolą zapomnieć o chorobie i pewnie nieczęsto tu zaglądają, a nawet, jeśli zaglądają, to moze nie piszą, bo nie chcą zapeszyć? W każdym razie- jeśli chcesz odnaleźć dużo takich osób, to poszukaj tam, gdzie forum istnieje od kilkunastu lat (chyba od 14?): www.lymenet.com/ Odpowiedz Link
aqarel Bezobjawowy po antybitykoterapi. 28.06.08, 19:14 3marsz napisał: > Jestem na początku - nie wiem czy cos takiego istnieje, ale może by nas wszystkich to podbudowało. > Proponuję stworzyć listę osób które uważają się lub są wyleczone. > Proszę o wpisy. > > Pozdrawiam Was !! Dziś doszedłem do wniosku że mogę się dopisać do tej listy. Czytając materiały podawane przez Tosho i wielu innych forumowiczów wolę używać określenia bezobjawowy. Po "prze leczeniu" antybolami jestem bezobjawowy od grudnia 2007r Życzę wszystkim leczącym się optymizmu i rozwagi w leczeniu. LECZCIE SIĘ BO WARTO!!!!!! Czekają na WAS piękne dni. Odpowiedz Link
myalgan Re: Lista osób wyleczonych ! 29.06.08, 05:46 moze tez kiedys sie tu dopisze nie jest zle ale jescze konca niestety nie widac pozdrawiam an Odpowiedz Link
zo_sia01 Re: Lista osób wyleczonych ! 29.06.08, 13:09 To ja się wpisuję drugi raz, tzn. niezupełnie Zawiłe to Podkradłam nick cioci (za jej zgodą). Ciocia tak często czytała forum, że i mnie wciągnęła. Ja też leczyłam się na boreliozę, brałam antybiotyki przez 8 miesięcy, nie pamiętam kleszcza, rumienia nie miałam, a chorowałam przez 2 lata zanim zaczęłam się leczyć. Od roku jestem bez antybiotyków i po kuracji p/grzybiczej - zupełnie bezobjawowa czego wszystkim życzę. Odpowiedz Link
zbigi9 Re: Lista osób wyleczonych ! 30.06.08, 10:52 Również wyleczony jestem od września 2007. Leczenie było dwuetapowe, zakończone sukcesem. Dość burzliwe były początki mojego leczenia, łącznie chyba z usunięciem czatu. Program leczenia uzgodniony z dr. Beatą zakończył się wreszcie wynikami - negatywne PCR Ilościowe (0 objawów), jak w moim wątku. Tym niemniej jestem członkiem stowarzyszenia chorych na boreliozę, już jako kombatant. Przebieg leczenie zaowocował w moim udziale w projekcie www.i-lekarz.pl - wzorowanym na rozwiązaniach amerykańskiej telemedycyny (obecnie pozyskiwani są lekarze do współpracy) Odpowiedz Link
tokis Re: Lista osób wyleczonych ! 30.06.08, 22:10 Trudno powiedzieć czy jestem wyleczony czy tylko zaleczony. Od 3 miesięcy brak objawów, abx przestałem brac 6 mcy temu. Staram się życ normalnie, ale stale mam świadomość że wszystko moze wrócić w każdej chwili. Borelioza spowodowała, że nic już nie będzie jak dawniej. Odpowiedz Link
zo_sia01 Re: Lista osób wyleczonych ! 01.07.08, 07:41 Tokis, będzie jak dawniej, nie bądź takim pesymistą. Przelecz porządnie grzyba i napisz za rok czy jest jak dawniej czy nie. Organizm dość długo dochodzi do siebie po takim ciężkim leczeniu. Odpowiedz Link
tokis Re: Lista osób wyleczonych ! 02.07.08, 23:01 jak nie byc pesymistą, gdy co chwila czyta się posty, ze jedank wszystko wraca u 90% chorych. Chyba jednak rację ma dr Piotr. Odpowiedz Link
ponek1 Re: Lista osób wyleczonych ! 10.07.08, 22:10 po 176 dniach kończę leczenie. We wrześniu powtórzę pcr i okaże się czy jestem wyleczony od 10 tygodni czuje sie dobrze (więcej info w wątku: to już jest koniec!!!) Odpowiedz Link
reni5553 Re: Lista osób wyleczonych ! 10.07.08, 23:42 super !!!! wpadaj tu do nas chorusów od czasu do czasu, jak Ci się przypomni, że kiedyś byłeś chory ) Odpowiedz Link
osiulek Re: Lista osób wyleczonych ! 10.07.08, 23:52 na pewno jest to potrzebne ,ja własnie (chyba pierwszy raz od miesiąca)poczułam że bedzie dobrze-a jestem {synek}na'początku' poczatku Odpowiedz Link
ponek1 Re: Lista osób wyleczonych ! 11.07.08, 08:45 dacie rade! trzymam za Was kciuki! Jak tylko będę w domu, będę zaglądał na forum! Odpowiedz Link