wlodekbar
08.08.08, 21:31
Witam :).
Nie wiem, i jestem ciekaw bardzo, co to za epidemia?:
gdy już wychowamy dzieci, często rozwodzimy się, by przenieść się do
kochanka/kochanki.
Wydaje mi się, że teraz to jest plaga ;(.
Skąd ów 'sposób na polepszenie życia' przyszedł - z Zachodu? Czy może jest to
specyficznie nasze osiągnięcie?
Jestem bardzo ciekaw tej kwestii :).