Napisalam jeden post, ale nikt sie nie odezwal

Moze zle
sformulowalam temat? Mam zaplanowana wizyte w szpitalu dentystycznym
na usuwanie zebow pod narkoza. Nie mam pojecia czego moge sie
spodziewac i co mnie czeka. Jesli mialyscie takie przezycie, to
prosze podzielcie sie opiniami ze mna. Kolejne pytanko: usuwam zeby
na karte NHS Tax Credit Exemption Certifikate, ktora dostalam z
Irland Reveniue, poniewaz pobieram Child Tax credit. Czy uslugi
zdrowotne za pomoca tej karty sa zupelnie bezplatne, czy pozniej
zostane z tych uslug rozliczona? Jak wogole dziala ta Karta NHS-u.
Moze mi ktos wyjasni? Serdeczne dzieki za odpowiedzi.