Dodaj do ulubionych

Poradzcie cos..usuwanie zebow w UK..:-(

18.03.09, 23:31
Napisalam jeden post, ale nikt sie nie odezwalsad Moze zle
sformulowalam temat? Mam zaplanowana wizyte w szpitalu dentystycznym
na usuwanie zebow pod narkoza. Nie mam pojecia czego moge sie
spodziewac i co mnie czeka. Jesli mialyscie takie przezycie, to
prosze podzielcie sie opiniami ze mna. Kolejne pytanko: usuwam zeby
na karte NHS Tax Credit Exemption Certifikate, ktora dostalam z
Irland Reveniue, poniewaz pobieram Child Tax credit. Czy uslugi
zdrowotne za pomoca tej karty sa zupelnie bezplatne, czy pozniej
zostane z tych uslug rozliczona? Jak wogole dziala ta Karta NHS-u.
Moze mi ktos wyjasni? Serdeczne dzieki za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • kash0303 Re: Poradzcie cos..usuwanie zebow w UK..:-( 19.03.09, 00:16
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=591&w=24810278&a=24810278

    • kingaolsz Re: Poradzcie cos..usuwanie zebow w UK..:-( 19.03.09, 09:31
      Ja mialam usuwane ale nie w narkozie a pod "sedatives" czyli taki lekki "glupi
      jas". Nie bylo zle. Obsluga bardzo fajna.

      Nie mam tej ulgi na uslugi dentystyczne, o ktorej piszesz, ale bylo to na NHS i
      nic nie placilam.
      Dzis z reszta mam konsultacje po poludniu, bo potrzebuje jeszcze 2 takie zabiegi
      uncertain// przeklete osemki sad Wiec bede na bierzaco.
    • mama5plus Re: Poradzcie cos..usuwanie zebow w UK..:-( 19.03.09, 12:41
      mialam usuwane osemki i wybor: albo 1 zabieg i wszystkie za jednym
      zamachem - wtedy w znieczuleniu ogolnym; albo na 2 razy. Wybralam
      druga opcje, tym bardziej ze dziecko karmilam i narkoza mi sie nie
      usmiechala.
      Nie placilam za nic. Mialam maternity exemption card przyslugujaca
      matkom do roku po urodzeniu dziecka, ale to akurat chyba bylo bez
      znaczenia bo za szpitalne zabiegi dentystyczne sie bodajze nie
      placi. Z karta czy bez.
      • ludwiss Re: Poradzcie cos..usuwanie zebow w UK..:-( 19.03.09, 15:42
        Mialam usuwanego zabka (posypaly mi sie po porodzie) uwazam ze
        obsluga w UK jest o niebo lepsza niz u nas ja za swoje nic nie
        placilam zupelnie bezbolesnie plus antybiotyk za darmo smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka