tetys
16.02.06, 08:33
Wczoraj za sprawą Australijskiej telewizji świat obiegła kolejna seria zdjęć
torturowanych więźniów z Abu Ghraib. Nidy nie zrozumiem, jak można torturować
ludzi, nawet jeśli są to jeńcy wojenni, bo chyba nie wracamy do niemieckich
obozów zagłady? Ale żeby mieć w tym dobrą zabawę, seksualne zaspokojenie,
robić zdjęcia i chwalić się przed narodem - to wykracza poza granice
wszelkiej moralności.
Przejrzałem jeszcze raz galerię na CNN, z obrzydzeniem patrząc na twarz pani
Lynndie England...ta kobieta jest dla mnie symbolem upadłej godności
Amerykanów.
www.cnn.com/2006/WORLD/meast/02/15/abughraib.photos/index.html