gniewosz_m 05.05.04, 23:04 Dobry Wieczor.. dlatego tu jestem na tym forum, bo moja zona - ona jest Polka ktora spodziewa sie blizniąt (dziewczynka i chlopiec) powiedziala ze chce dac dzieciom imiona: TRISTAN JAN lub ORLANDO JAN oraz corce MICHELLE albo JULIETTE. Moj ojciec nie jest Polak (tylko matka)i mam nazwisko MERFIDO. Powiedzcie czy to ladne imiona sa Waszym zdaniem???? A jesli nie, to jakie???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aka10 Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 05.05.04, 23:07 Zalezy jeszcze,gdzie mieszkacie i gdzie bedziecie tych imion uzywac.No,i czy Tobie sie podobaja.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
aka10 Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI????Ps. 05.05.04, 23:08 Orlando do Tego nazwiska zupelnie nie pasuje,ale to moje zdanie.Pozdrawiam raz jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
gniewosz_m Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI????Ps. 05.05.04, 23:19 Mieszkamy teraz w Taranto, to jest na samym poludniu Wloch. Mnie to sie srednio podobaja te imiona ja wolalbym takie imiona jak wloskie czyli np. GIORGIO, TIZIANO, FABIO i CHIARA, ERIKA, FEDERICA, ELLA, ISABEL. co sadzisz? Chcialem jej pokazac te dyskusje tutaj, moze ktos nam cos podpowie lepiej niz my to wiemy. Odpowiedz Link Zgłoś
yawokim Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI????Ps. 06.05.04, 02:47 Concetta, Stella, Fabrizio, Tancredi Odpowiedz Link Zgłoś
szczekuszka Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI????Ps. 06.05.04, 10:00 Moim zdaniem typy Twojej zony to taki misz masz i do nazwiska nie pasuje, zwlaszcza ten Orlando. A moze, zeby bylo bardziej spojnie to Roland bez o? Moim zdaniem powinniscie podkreslic swoje polskie korzenie, ale nie polskim Janem np. Casimiro?! Ja jestem za tym, zeby w Polsce i we Włoszech imiona byly czytalne i przyswajalne dla obu narodow, takze jesli chodzi o pisownie. A na wloski i polski grunt pasuje:Fabiola, Evelina, Felicita, Felicia, Florentina (zwlaszcza to!), Elena. > TIZIANO, A jaki jest polski odpowiednik tego imienia? FABIO > i CHIARA, ERIKA, FEDERICA, ELLA, ISABEL. Mam znajoma Czeszke o imieniu Erika, to tez dobry pomysl. Najbardziej podoba mi sie Chiara (po polsku Klara) i Federica(po plsku Fryderyka). Uwazam, ze typy Twojej zony sa okej(moim zdaniem troche typowe, jesli chodzi o dziewczynki), przeciez macie rozne pochodzenie, ale ja bym tych imion nie nadala dzieciom. Za to Twoje typy bardzo mi sie podobaly. Przekonuj zone). Odpowiedz Link Zgłoś
patitka Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI????Ps. 06.05.04, 11:42 mnie sie podoba SOPHIE ale to przecież francuskie, wiec może Sofia (Loren a Orlando Merfido...? Nie wiem... Może lepiej EMILIO MERFIDO???? Co sadzicie? Odpowiedz Link Zgłoś
angie555 Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI????Ps. 06.05.04, 14:11 Mnie sie podoba jednak Orlando (szczególnie Orlado Blum Tez mieszkam we Włoszech i podejrzewam że nie dam dziecku na imię Małgorzata bo tego tu nikt nie przeczyta i nie wymówi nawet. Erika, Francesca, Silvia, Federika, Valentina, Chiara, Giulia, Alessandra, Alessandro, Luca, Fabio, Michele, Antonio to jedne z najpopularniejszych tu imion. Włosi raczej lubią swoje imiona i nie przykładają wagi do tego, czy jest ono popularne czy też nie. Nadają takie imiona bo pasują również do ich melodyjnie brzmiących nazwisk. Odpowiedz Link Zgłoś
aka10 Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI????Ps. 06.05.04, 16:19 gniewosz_m napisał: > Mieszkamy teraz w Taranto, to jest na samym poludniu Wloch. > Mnie to sie srednio podobaja te imiona > ja wolalbym takie imiona jak wloskie czyli np. > GIORGIO, TIZIANO, FABIO > i CHIARA, ERIKA, FEDERICA, ELLA, ISABEL. > co sadzisz? > > Chcialem jej pokazac te dyskusje tutaj, > moze ktos nam cos podpowie lepiej niz my to wiemy. > Z Twoich imion dla dziewczynki podobaja mi sie: Chiara,Ella i Isabel.Do tego ostatniego mam szczegolny sentyment. Co do chlopcow,to chyba Giorgio lub Fabio,chyba,ze masz jeszcze inne propozycje. A poza tym,to wybieraj tak,zeby przede wszystkim w miejscu zamieszkania pasowaly i dzieciom potem latwo bylo.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
olang Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI????Ps. 28.05.04, 15:06 chiara jest przepiękne Odpowiedz Link Zgłoś
anirak1 Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI????Ps. 02.06.04, 13:11 Z imion które wymieniłeś podoba mi się Fabio i bardzo Chiara. Imiona powinny też zależeć od tego czy zawsze już będziecie mieszkać w obecnym miejscu. te które wymyśliła twoja żona są trochę dziwne. Może do włoskich imion niech wybierze drugie imię polskie. Odpowiedz Link Zgłoś
betelguese Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI????Ps. 11.09.04, 18:59 gniewosz_m napisał: > > ja wolalbym takie imiona jak wloskie czyli np. > GIORGIO, TIZIANO, FABIO > i CHIARA, ERIKA, FEDERICA, ELLA, ISABEL. > > Gniewosz, Twoje propozycje imion wydaja mi sie naprawde w porzadku. Moze ustalcie, ze synka nazwiesz Ty a coreczke zona lub na odwrot? Tak bedzie sprawiedliwie > Chcialem jej pokazac te dyskusje tutaj, > moze ktos nam cos podpowie lepiej niz my to wiemy. > Odpowiedz Link Zgłoś
agrafa4 Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI????Ps. 19.09.04, 11:30 Fabio i Chiara, albo Tristan. Odpowiedz Link Zgłoś
itsola Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 08.05.04, 11:12 Witaj ! Nie moge powiedziec,ze nie podobaja mi sie wasze propozycje.sa oky!Ale ja bym proponowala : np.dla chlopca LUCA TIZIAN ,FABIO MIGUEL a dla dziewczynek :CHIARA ISABELL i LUCIA FELICE .Takie moje typy -moze jest cos dla was ?Pa Ola Odpowiedz Link Zgłoś
gniewosz_m Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 10.05.04, 17:34 Witaj Itsola, podoba mi sie ze moje imiona sa ok. Znalazlem jeszcze takie imiona, mozecie mi powiedziec co sadzicie? Dla corki - CORALIE SATIN SUSAN ELODIE ERIN ISADORA dla syna - ERIC ENRICO GASPAR EVAN no i pozostaje przy Isabel w dalszym ciagu (ups...lubie imiona na litere "E" NO A TE LADNE????? Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 11.05.04, 14:20 Mnie sie z tych podoba jedynie Susan i Evan. Isalbel jest ladnie, podobaja mi sie tez bardzo typy Itsoli. Isadora, Satin, Coralie, Enrico, Gaspar dla mnie zdecydowanie odpadaja. Ja bym wybrala dla dziewczynki Klare lub Chiare a dla chlopca moze Julius?? Ania Odpowiedz Link Zgłoś
konsonans Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 11.05.04, 14:55 Co zrobić z bliźniakami? Najlepiej je dobrze wychować... Odpowiedz Link Zgłoś
gniewosz_m Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 12.05.04, 19:52 konsonans napisała: > Co zrobić z bliźniakami? > Najlepiej je dobrze wychować... ALBO ktos nie rozumie ze to forum jest na temat imion ale nie ma poczucia humoru. POZDRAWIAM wszystkich ktorzy zrozumieli i mi pomogli. Córka sie bedzie nazywala Chiara Isabela, no a syn dalej nie wiem...... Odpowiedz Link Zgłoś
slon_bim-bom Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 12.05.04, 21:08 Miguel bardzo fajne imię - Pomocy! Pomocy! - krzyczał Prosiaczek. - Słoń, straszliwy Słoń! (...) Pomocy, pomocy! Słoniowy Strach! Słoniocy! Słoniocy! Strachowy Pom! Pomocny Strach! Słoniocy! Odpowiedz Link Zgłoś
itsola Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 12.05.04, 23:30 Witaj ! Fajnie ,ze wybrales moja propozycje CHIARA ISABELLA -Ladnie.A dla synka moze MIGUEL TIZIAN ,LUCA MIGUEL,MARIO DANIEL (moj synek)Pa Ola Odpowiedz Link Zgłoś
gniewosz_m Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 13.05.04, 09:53 Miguel ladnie tylko ze to hiszpanskie imie. Tiziano nie jest zle. A co sadzicie o ANDREA albo polskich: KORDIAN i KORNEL.... Dziewczyny pomocy! PS. zona zaakceptowala CHIARA ISABELA bo jej pokazalem nasze forum. Moze ona sie tu gdzies ukryla? Odpowiedz Link Zgłoś
itsola Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 13.05.04, 11:43 Czesc ! Andrea to takie damskie imie.A z tych polskich podoba mi sie KORNEL.A w zestawieniu np:KORNEL FABRIZIO ,KORNEL TIZIANO,KORNEL MARIO, KORNEL ORLANDO,KORNEL MAURIZIO.Pa Ola Odpowiedz Link Zgłoś
angie555 Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 13.05.04, 17:22 itsola, popieram Andrea to takie damskie Mmnie sie tez podoba KORNEL nawet Kornel Jan... źle???? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
anirak1 Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 02.06.04, 13:15 Chiara Isabela pięknie. A syn może Alessandro Fabio? Odpowiedz Link Zgłoś
patitka Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 14.05.04, 09:47 Chiara i Kornel to by bylo chyba ladnie, z tym, że jedno polskie imie a drugie wloskie, to nie wiem czy to dobrze wyglada. To moze napisac Cornel przez C????? eh.. nie znam sie na miedzynarodowych imionach Odpowiedz Link Zgłoś
lanta Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 24.05.04, 00:44 gniewosz_m napisał: > Dobry Wieczor.. > dlatego tu jestem na tym forum, bo moja zona - ona jest Polka > ktora spodziewa sie blizniąt (dziewczynka i chlopiec) > powiedziala ze chce dac dzieciom imiona: > TRISTAN JAN lub ORLANDO JAN > oraz corce > MICHELLE albo JULIETTE. > Moj ojciec nie jest Polak (tylko matka)i mam nazwisko MERFIDO. > > Powiedzcie czy to ladne imiona sa Waszym zdaniem???? > A jesli nie, to jakie???? Witam,uwielbiam wasze włoskie imiona!!! Uważam ,że Chiara dla córki bardzo pięknie, a co sądzisz o mojej propozycji dla chłopca MARCELLO lub MASSIMO ? / nie wiem jak się pisze / Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
lanta Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 24.05.04, 20:22 A czy tylko te imiona dla chłopca bierzesz pod uwagę Tristan i Orlando??? A może podoba wam się MAURIZIO/nie wiem czy tak się pisze/ mogłoby pasować do nazwiska. Co o tym sądzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
gniewosz_m Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 25.05.04, 22:28 Dobrze napisalas !!!!!! Maurizio skrót Mauri) podoba mi sie ale nie jestem przekonany jeszcze. Rowniez Massimo mi sie podoba..... Synu nie ma imienia dla Ciebie!!!!!! A co myslicie jeszcze o: Stefano lub Leonardo albo Leone ? pomocy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lanta Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 25.05.04, 23:52 gniewosz_m napisał: > Dobrze napisalas !!!!!! > Maurizio > skrót Mauri) podoba mi sie ale nie jestem przekonany jeszcze. > Rowniez Massimo mi sie podoba..... > > Synu nie ma imienia dla Ciebie!!!!!! > > A co myslicie jeszcze o: > Stefano lub Leonardo albo Leone ? > > > > pomocy!!! Cześć gniewosz-m , cieszę się,że podobają Ci się te propozycje. A kiedy mają urodzić się bliżniaki ??? Z tych imion co teraz napisałeś to fajne są Leonardo i Leone bo można w zdrobnieniu mówić Leo. A co sądzisz o imieniu Jakub/nie wiem jak po włosku/.Moja znajoma z Sardynii / jej mąż też jest Włochem/ ma syna o imieniu Nikola / Mikołaj po polsku/. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
lanta Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 25.05.04, 23:58 lanta napisała: > gniewosz_m napisał: > > > Dobrze napisalas !!!!!! > > Maurizio > > skrót Mauri) podoba mi sie ale nie jestem przekonany jeszcze. > > Rowniez Massimo mi sie podoba..... > > > > Synu nie ma imienia dla Ciebie!!!!!! > > > > A co myslicie jeszcze o: > > Stefano lub Leonardo albo Leone ? > > > > > > > > pomocy!!! > Cześć gniewosz-m , cieszę się,że podobają Ci się te propozycje. A kiedy mają > urodzić się bliżniaki ??? Z tych imion co teraz napisałeś to fajne są Leonardo > i Leone bo można w zdrobnieniu mówić Leo. A co sądzisz o imieniu Jakub/nie > wiem jak po włosku/.Moja znajoma z Sardynii / jej mąż też jest Włochem/ ma syna > > o imieniu Nikola / Mikołaj po polsku/. Pozdrawiam. Nikola chyba przez "c" Odpowiedz Link Zgłoś
gyokuro Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 30.05.04, 23:26 Mnie się podoba Maurizio. Maurizio Merfido dobrze brzmi (według mnie). Bernardo? Chociaż z nazwiskiem chyba niekoniecznie... Odpowiedz Link Zgłoś
agaqool Re: CO MAM ZROBIC Z BLIZNIAKAMI???? 06.07.04, 00:08 Właśnie wybieram imię dla syna. Mam 2 typy: Kordian i Kornel. Cieszę się, że komuś też się podobają! Polecam też ROBERTO, brzmi świetnie po włosku, po polsku i pasuje do Twojego nazwiska. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
lanta Re: CZY BLIŻNIAKI SĄ JUŻ NA ŚWIECIE ? 10.09.04, 19:25 Witam gniewosz-m ,czy bliżniaki już się urodziły? Jeśli tak to gratulacje!!! Jakie daliście imiona? Pozdrawiam . Odpowiedz Link Zgłoś