Dodaj do ulubionych

"Złota Trąbka" czy już czytacie?

IP: *.u.mcnet.pl 16.08.03, 11:30
Czy ktoś już czytał nową powieść Bogdana Loebla ? Ciekaw jestem waszego
zdania.Dla mnie to najlepsza książka polskiego autora w ciągu ostatnich paru
lat.

Pozdr
Obserwuj wątek
    • coox Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? 17.08.03, 22:47
      TEGO Loebla od textów Breakout'u?
      • Gość: fazz Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? IP: *.acn.waw.pl 18.08.03, 14:30
        coox napisał:

        > TEGO Loebla od textów Breakout'u?

        Tak tego samego,a książka jest doskonała
        • Gość: frankey Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? IP: *.wan.pol.pl 22.08.03, 17:44
          Ksiazka rzeczywiscie doskonala ale trudno ja kupic ,a jest tego warta.To na
          pewno najlepsza proza Loebla i rzeczywiscie jedna z lepszych ksiazek polskiego
          autora ostatnich lat ,czyta sie doskonale ale nie jest to czytadlo ,ma
          wspanialy klimat taki momentami nierealny, na pograniczu poezji.

          Pozdr
          • Gość: josh Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? IP: *.u.mcnet.pl 24.08.03, 11:31
            Doskonała powieść.
      • Gość: mizer Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.03, 16:02
        coox napisał:

        > TEGO Loebla od textów Breakout'u?

        Bogdan Loebl to przede wszystkiem poeta ,jego ostatni tom "Polak nieprawdziwy"
        w polsko angielskiej wersji był swietny ,następnie prozaik i "Złota trąbka" to
        rewelacyjna powieść w pełni podzielam zdanie pozostałych a dopiero na koniec
        autor tekxtów też całkiem dobrych
        • Gość: max Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? IP: *.acn.waw.pl 07.09.03, 14:25
          Oj, dobra ,bardzo dobra
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka