Gość: malik IP: *.u.mcnet.pl 16.08.03, 11:30 Czy ktoś już czytał nową powieść Bogdana Loebla ? Ciekaw jestem waszego zdania.Dla mnie to najlepsza książka polskiego autora w ciągu ostatnich paru lat. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
coox Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? 17.08.03, 22:47 TEGO Loebla od textów Breakout'u? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fazz Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? IP: *.acn.waw.pl 18.08.03, 14:30 coox napisał: > TEGO Loebla od textów Breakout'u? Tak tego samego,a książka jest doskonała Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frankey Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? IP: *.wan.pol.pl 22.08.03, 17:44 Ksiazka rzeczywiscie doskonala ale trudno ja kupic ,a jest tego warta.To na pewno najlepsza proza Loebla i rzeczywiscie jedna z lepszych ksiazek polskiego autora ostatnich lat ,czyta sie doskonale ale nie jest to czytadlo ,ma wspanialy klimat taki momentami nierealny, na pograniczu poezji. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: josh Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? IP: *.u.mcnet.pl 24.08.03, 11:31 Doskonała powieść. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mizer Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.03, 16:02 coox napisał: > TEGO Loebla od textów Breakout'u? Bogdan Loebl to przede wszystkiem poeta ,jego ostatni tom "Polak nieprawdziwy" w polsko angielskiej wersji był swietny ,następnie prozaik i "Złota trąbka" to rewelacyjna powieść w pełni podzielam zdanie pozostałych a dopiero na koniec autor tekxtów też całkiem dobrych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: 'Złota Trąbka' czy już czytacie? IP: *.acn.waw.pl 07.09.03, 14:25 Oj, dobra ,bardzo dobra Odpowiedz Link Zgłoś