maxx73 29.06.08, 13:21 ...ale na rynku nowości pokazały sie po raz pierwszy zapachy Ed Hardy Men i Women-jak pojadę w lipcu do Niemiec,to spróbuję i zobaczę osobiście,co się za tym kryje:):) Pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
forevermore79 Re: Nie wiem Forever, czy o tym juz informowałeś? 29.06.08, 14:13 Hej, wspominalem o tym kiedys w watku o celebrities, ale nie moge teraz znalezc. W kazdym razie- wachalem i sa to b. plaskie, nieciekawe zapachy- nic z ducha rebel, zadnych odniesien do tego mrocznego swiata i tatooo art. Rownie dobrze moglyby byc to zapachy firmowane przez Paris Hilton, czy inne gwiazdki. Zreszta, producent jest podobny. Tu recenzja damskiego: nowsmellthis.blogharbor.com/blog/_archives/2008/4/23/3655796.html Odpowiedz Link