Dodaj do ulubionych

Nie wiem Forever, czy o tym juz informowałeś?

29.06.08, 13:21
...ale na rynku nowości pokazały sie po raz pierwszy zapachy Ed
Hardy Men i Women-jak pojadę w lipcu do Niemiec,to spróbuję i
zobaczę osobiście,co się za tym kryje:):)
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • forevermore79 Re: Nie wiem Forever, czy o tym juz informowałeś? 29.06.08, 14:13
      Hej, wspominalem o tym kiedys w watku o celebrities, ale nie moge
      teraz znalezc. W kazdym razie- wachalem i sa to b. plaskie,
      nieciekawe zapachy- nic z ducha rebel, zadnych odniesien do tego
      mrocznego swiata i tatooo art. Rownie dobrze moglyby byc to zapachy
      firmowane przez Paris Hilton, czy inne gwiazdki. Zreszta, producent
      jest podobny.
      Tu recenzja damskiego:
      nowsmellthis.blogharbor.com/blog/_archives/2008/4/23/3655796.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka