Gość: prezes
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
09.02.06, 01:36
czy wszyscy tu obecni znają zasady wjezdzania na rondo i opuszczania go ? bo
prawie za kazdym razem jak dojezdzam do ronda w okolicach tesco to nie wiem
czy sie smiac czy płakac :) moimi faworytami są ci co wjezdzają na rondo z
lewym kierunkowskazem :) tak trzymac ;) nie wspominam wymuszen itp...heh..a
niby najprostrze z mozliwych skrzyzowan...:)