Dodaj do ulubionych

Kiedy zacząć?

16.10.04, 12:24
Dostałam dziś testy i nie wiem kiedy zacząć...
Przez prawie rok brałam duphaston i miałam cykle 29-dniowe (i ani jeden dzień
dłużej). postanowiłam jednak odpocząć po tych wszystkich lekach (także od
Clo) i odstawiłam je. No i mój ostatni cykl trwał 40 dni! (czyli mniej wiecej
tyle co przed rozpoczęciem brania duphastonu). I nie mam pojęcia kiedy zacząć
testowanie. Chyba zastosuję się Ewo do Twojej ulotki i tak co dwa dni mniej
wiecej od 14 dc, co o tym sądzisz?
Obserwuj wątek
    • ewa.analityk1 Re: Kiedy zacząć? 16.10.04, 15:18
      Prponuję pierwszy test 13 dnia i codziennie pisz jaki wynik do mnie na e-mail a
      jak masz aparat możesz zdjęcie wysyłać ewa.analityk1@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka