etrusek
29.06.07, 12:31
Hotel położony niedaleko centrum Alanyi, jednak dzięki bardzo dobrej
komunikacji (busiki, jeżdżące co parę minut i każdorazowo zwalniające przy
idących chodnikiem), dotarcie do centrum zajmowało parę minut.
Dużą zaletą jest zieleń otaczająca hotel a także pnšca się po scianach
budynków, co powoduje, że w pokojach jest przyjemnie, nawet przy wyłaczonej
klimatyzacji.
Hotel składa się z 2 budynków, pomiędzy którymi usytuowany jest taras,
ocieniony przepięknymi i ogromnymi fikusami. Sprawia to, że taras jest
miejscem, gdzie można przyjemnie spędzać czas poza plażą, racząc się zimnymi
napojami, kawa czy herbatą (a w porze podwieczorku dodatkowo pysznym
ciastem!).
Z tarasu jest zejście bezpośrednio na plażę. Plaża jest szeroka i zadbana.
Materace i parasole są odpłatne, za komplet : 2 materace + 1 parasol płaci
się 4 euro na dzień. Pokoje (przynajmniej te 2-osobowe) są nieduże i ich
standard nie jest rewelacyjny. Ale za to sprzątane są codziennie, codziennie
zmieniane sa też posciel i ręczniki, a pani sprzątająca od czasu do czasu
układa na łóżkach kompozycje z ręczników i kwiatów. Sympatyczne.
Na pochwałę zasługuje miła i uczynna obsługa. Od pracowników recepcji,
poprzez "plażowego" (przestawiał parasole w miarę jak zmieniało się położenie
słońca), aż do kelnerów i barmanów.
Autor: Dana, wakacje.pl