Gość: Ola
IP: *.icpnet.pl
24.04.05, 13:32
Musze sie z Wami tym podzielić.
Kupilam sobie jakies 2 tygodnie temu żel antycelulitowy firmy VENITA
uwierzcie...
miałam celulit chyba ten 3 stopnia...pokazywal sie nawet bez napinania mięsn
(na posladkach) . był cały czas i sie powiekszał. Byłam zdesperowana, a teraz
zmniejszył sie conajmniej o połowe!!!!!!
nie wiem jak to mozliwe, ale nie zmieniłam diety, wcinałam fast-foody itd...
Moze troszke więcej chodze..ale to nie ma raczej związku.
NIe cwicze..a celulit znika!!!!!!
Skóra stała sie bardziej napięta i gładka.
Podczas kąpieli myłam pośladki żelem do mycia antycel a potem nakładałam żel.
To żel który ma się wchłonąć. Nakładam go rano i wieczorem.
Moze jest jakas roznica miedzy celulitem u osob otyłych a u osób
szczupłych... bo mam 48kg przy 170cm, ale celulit był naprawde od gwałtownego
przytycia i braku ruchu...
Jestem o wiele pewniejsza siebie.
POLECAM WAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!