doomicella
16.03.07, 21:25
Zdarzają mi się skoki tętna i ciśnienia. Czasami budzę się w nocy i nie mogę
złapać tchu. Siadam wtedy i staram się spokojnie oddychać. Mam wtedy wysokie
tętno, ok.100 a normalnie mam ok. 65. Byłam z tym już u kilku lekarzy, miałam
Holtera, który niczego nie wykazał. W czasie gdy miałam aparat czułam się
dobrze. Zawsze gdy już mi to przechodzi to czuję wielkie parcie na pęcherz.
Ostatnio lekarz zalecił mi Aspargin. Wcześniej inny lekarz zapisał mi Kaldyum
(jedna tabletka zawiera 600 mg jonków potasu) bez żadnych badań. Magnez i
potas mam w normie, ale potas na dolnej granicy.
Aptekarka w zaprzyjaźnionej aptece odradziła mi stosowanie takich preparatów
bez badania.
Powiedziała mi, że można mieć poziom mikroelementów w normie w osoczu a
wewnątrz komórek może być za niski. Ale jak to sprawdzić. Dlaczego lekarze
nie zlecają takich badań?