loraphenus
24.09.08, 10:57
aktu mikcji, czyli bezwiednie w pewnym wieku możemy się moczyć....
czyżby progeria dotyczyła osób dorosłych ? Może to należy zgłosić do Lanceta?
wiadomosci.onet.pl/1830788,11,1,1,item.html
bezwiednie to chyba robi się inne rzeczy...
jak myślą Państwo, jakie to schorzenie ? Czy aby na pewno somatyczne ?