Dodaj do ulubionych

bezwiednie to chyba można dokonywać

24.09.08, 10:57
aktu mikcji, czyli bezwiednie w pewnym wieku możemy się moczyć....

czyżby progeria dotyczyła osób dorosłych ? Może to należy zgłosić do Lanceta?

wiadomosci.onet.pl/1830788,11,1,1,item.html
bezwiednie to chyba robi się inne rzeczy...

jak myślą Państwo, jakie to schorzenie ? Czy aby na pewno somatyczne ?
Obserwuj wątek
    • cccykoria Re: bezwiednie to chyba można dokonywać 24.09.08, 11:13
      Watek nie na temat sluzby zdrowia itp - prosze przeniesc
      na OSLA ŁAWKE:D To jest " SPAM":)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka