Dodaj do ulubionych

Jadro ciemnosci

26.01.13, 00:01
"A mam bo pominąwszy te panie mściwe-"litościwe" z wyższych sfer to kupę fajnych ludzi na szczurze było.
Pozdrawiam :) "

I to jest cała istota. Pani ditta odbił się jakiś kompleks niższości i uznała z jakiś sobie wiadomych powodów osobę, która ją uważała za przyjaciółke za wroga. Pogłębił to fakt, że osoba ta miała moderacje na schizofrenii. Umiejętnie poszczuła ją schizofrenikami odwołując się do resentymentów dość oczywistych w tej przypadłości, że ona jest władzą, która chce ich sterować i nimi manipulować. Pretekst wycięcia jakiegoś jednego słowa stał się powodem do wylania nienawiści.

"a też walczę z bogiem a marant to bóg.
Ona(on,ono)nie ma sumienia,ni duszy.
Ona nie kocha ludzi tylko własną jaźń i kasę co jej płaci jakiś palant co swój face face pokazuje tu na górze,ale co tam. "

przyjrzyjmy się tej projekcji. właśnie w nią wpisała osobę, która uważała ją za przyjaciółkę. i to jest słuszna projekcja, bo to jest opis ditty. ditty, osoby bez serca, zimnej schizofrenicznej manipulantki, której wrażliwość sprowadza się tylko do dbania wo własną dupę. jest tutejszym jokkerem, który używa jak narzędzi do swoich celów pana uwierza i bandę.
Obserwuj wątek
    • ex.vinci Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 00:11
      Bzdury kolego wypisujesz, objeła forum podstępem, zachciało się władzy.
      Wszyscy znaja prawdę, pobanowała kilka osób, za plecami wypisywała meile bez opamiętania obrabiając tyłki.
      I tylko donosy pisała żeby nas gazeta pobanowała.
      Takie z niej wielkie serducho że pobanowała wszystkich.A na złość zmieniła nazwę forum i ukryła i w dodatku nie swoje forum.
      Mało tego kasowała wpisy które jej nie pasowały a i przy okazji pobanowała wszystkich na "depresji pod szczurem" gdzie po uprzednim zbanowaniu obrobiła dupsko jednostronnie że suchej niktki nie pozostawiła.
      Ona zawsze była taka niewinna depresyjna, wszyscy byli przeciwko niej.
      • terpenty Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 00:16
        no i słowa pana uwierza potwierdzeniem są tego co piszę.

jedyny błąd olgi polegał na tym ze rzeczywiscie uznała osoby stąd za zbyt bliskie. meil ktory byc moze nie powinien byc przez nia napisany, napisany byl w dobrej wierze. i tak zostal przyjety, dopoki pani ditta nie uznala, ze ma obowiazywac inna wykładnia.

i slusznie ze zostaliscie pozniej banowani za te podlosci ktore robiliscie. ale poczatek byl taki jak napisalem. pytanie tylko brzmi czemu kompleks nizszosci ditty sie uruchomil.
        • ex.vinci Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 00:21
          nic kolego co napisałeś nie jest prawdą !!! nie schlebiaj sobie ani Oldze, wszyscy ja dobrze znamy.
          Wszyscy się na niej przekonali: uwierz,madau,ditta,monte,marian_poryp i jeszcze inni ale już nie pamiętam.Więc wszyscy się mylili a pan ma rację? tak to rozumiem?
          A meile co do mojej osoby? nawet jej nie znałem a już mnie oczerniała.
          PISZ PAN CO CHCESZ TYLKO KOMU PAN TO PISZESZ?
          nam? my prawde znamy !!! chyba że sam pan siebie próbujesz oszukać.
          • terpenty Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 04:41
            nazwa forum nie wskazuje, żeby wasze forum miało jakiś lepszy kontakt z rzeczywistością.
            wszyscy z pana paczki przekonanych i do wszystkich z niej niebyłbym taki pewien na pana miejscu :))) zdaje sie ze sa tez inni ze schizy.
      • ex.vinci Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 00:17
        Problem się zaczoł jak po paru dniach moderacji się przyznała że opiekuje się tym forum od niechcenia bo ktoś ją o to prosił, to tak te swoje fora poprowadziły że wszystkie zdechły.
        Nikt nie chciał tam jej a tymbardziej cichego wycinania postów.
        Wsadza łeb tam gdzie jej nie chcą i później ma pretensje do wszystkich ale nie do siebie.
        Pytam kto ja tam chciał?
                • ex.vinci Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 00:47
                  Dobry tytuł tematu:) z tego wszystkiego już nie ja jestem winien na dobra sprawę ale jej przyjaciółki i przyjaciele którzy wchodzą tu i podsycają sprawę.Takimi się otoczyła i to gó... się będzie ciagnąć.
                  Mnie to naprawdę zwisa i dynda czy jakiś troll będzie tu wchodził i podsycał atmosferę, to zawsze się będzie odbijało na jej przyjaciłkach i na niej osobiście.
                  Już dowód tego dały tu nie raz a nawet pod stałym nickiem ex.mila która musiała wtrącić swoje pięć groszy,głupia jak but.
                  Wciągneła w to całego szczura i wszystkich znajomych a teraz na jej konto oni grają na skrzypcach.Niech sobie grają ja na tym nie uciepię, mnie to nie rusza.
                  • ex.vinci Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 00:53
                    Przez ta wojnę zniszczyła schizofrenię szakala i zafajdała szczura.Wciagneła wszystkich znajomych w tą wojnę w imię czego? zniszczenia mnie? schizofrenii? nas?
                    Tak się skałada że mnie nie zniszczyła i nie zniszczy ani ona ani oni ani nikt inny.
                    • terpenty Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 04:51
                      niezwyciezalny trol uwierz z pretensjami do calego swiata. towarzyszu uwierz. to nie bylo wasze forum, o wlasnosci forum decyduje agora. o co komuszku walczysz? jak cie wywala drzwiami, to bedziesz sie wpieprzal oknem z pretensjami. uciemiezony przez michnika.
                      • ditta12 Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 07:53
                        terpenty napisał:

> niezwyciezalny trol uwierz z pretensjami do calego swiata. towarzyszu uwierz. t
                        > o nie bylo wasze forum, o wlasnosci forum decyduje agora. o co komuszku walczys
                        > z? jak cie wywala drzwiami, to bedziesz sie wpieprzal oknem z pretensjami. ucie
                        > miezony przez michnika.>

Tam było napisane:założyciel Szakal35,forum prywatne Schizofrenia :)
                          • ditta12 Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 07:58
                            terpenty napisał:

> jest też napisany regulamin forów na jakich warunkach działają. forum zostało o
                            > puszczone i siwa zbierając skargi wprowadziła tam moderację.>

Pani też się do sivy skarżyła?
                  • terpenty Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 04:48
                    z tego wszystkiego już nie ja jestem winien na dobra spraw
                    > ę ale jej przyjaciółki i przyjaciele którzy wchodzą tu i podsycają sprawę

czego winny? ze jest pan chamem? alez oczywiscie ze nikt nie zdejmuje z pana odpowiedzialnosci. ale nie mialby tez pan interesu zadnego ciagnac tej sprawy. zawsze musi byc motyw. a ze ma pan mentalnosc czlowieka, ktory musi miec wroga zeby bylo na kogo zrzucac wine to chyba oczywiste. pani ditta pierwsza wskazala wroga.

bo jest pan bezjajeczny. musi pan miec wropa latwego. kobieta w depresji? to jest to. po co walczyc z trolem zwylym nieznanym panu? trzeba nazwac zlo i je oswoic. na nikim sie nie odbije. pan moze znow zaliczy wizyte na odziale. to juz sie na nikim nie odbija ze szczura.
          • ditta12 Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 07:50
            terpenty napisał:

> chciala ja siwa glowny moderator forum, osobista prosba na skutek zgloszeni na
            > twoje zachowanie. poprosila ja zeby tam moderowala.>

A gdzie demokracja?
            Carat samozwańczy teraz mamy?
            • terpenty Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 07:53
              jaka demokracja? u ciebie w domu też można przyjsc z ludzmi i glosować czy bedziesz tam mieszkac? to jest portal agory, ona decyduje. coś ci się obiło o głowe tkiego jak prawo własnośći?
              • ditta12 Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 08:01
                terpenty napisał:

> jaka demokracja? u ciebie w domu też można przyjsc z ludzmi i glosować czy bed
                > ziesz tam mieszkac? to jest portal agory, ona decyduje. coś ci się obiło o głow
                > e tkiego jak prawo własnośći?>

Jak będę źle się zachowywać to mnie i z chaty wywalą,nie można obgadywać ludzi do nieznanych sobie osób na pocztę i jeszcze chcieć władzy.Królowe mają klasę,kochają wszystkich poddanych i nie ćwierkają na jednych do drugich.
                To była własność Szakala,a ktoś mu ją skradł i tyle.
                • terpenty Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 08:09
                  nie obgadywala, nic strasznego nie napisala, choc moze rzeczywiscie nie powinna, owszem poppelnila blad, ze sie o pania bala. ale istotą jest twoja nienawisc do niej i kompleksy. mozna bylo to wyjasnic, ale wazniejsze bylo dac upust swojemu jadowi. zaszczuc czlowieka, bo jestes pospolita psychopatką.

jakiej wladzy? to pani schizofreniczna paranoja widzi władzę, ludzie mają różne motywy zachowań.

to jest wlasnosc agory. agora nie daje forow po to zeby nienawisc tam kwitla. moze moderowac prywatne dowoli.
                  • ditta12 Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 08:16
                    <owszem poppelnila blad, ze sie o pania bala. ale istotą jest twoja nienawisc do niej i kompleksy. >
                    a pani to rzecznik tej pani czy mecenas?
                    bijąc się oczerniał mnie i jeszcze kogoś do nieznanej sobie osoby?
                    nieźle

> to jest wlasnosc agory. agora nie daje forow po to zeby nienawisc tam kwitla. m
                    > oze moderowac prywatne dowoli.

nie znam się na włąsnościach
                    znam się na literkach
                    było napisane założyciel Szakal35
                    forum prywatne i......tyle
                    gdy tam weszłam ale
                    mniejsza z tym,poszło z dymem bo zadymiary tam weszły pouczać.Kogo?
                    Chciały przerobić na jakieś terapie psychologiczne?
                    Same niech się terapeutyzują bo im potrzebna pomoc i wskazówki jak żyć w społeczeństwie.

• terpenty Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 10:07
                      jedynie pani oczerniala kogos . jakby pania rzeczywiscie miala oczernic to mialaby do napisania sporo. pani po prostu uznala za pretekst dobry do popuszczenia zzerajacej pani nienawisci.

hciały przerobić na jakieś terapie psychologiczne?
                      > Same niech się terapeutyzują bo im potrzebna pomoc i wskazówki jak żyć w społec
                      > zeństwie.

czy to był pani forum? na swoim forum prosze ciąć terapie psychologiczne. każdy mógł pisać co chce, nie podobalo sie mozna bylo nie czytać. problem jest taki, ze wasza banda uwaza, ze zarowno tamte forum jak i te jest wasze, wam sie nalezy. wy mozecie obrazac bo wasze. nie, to nie sa wasze forumy przez zasiedzenie, jestescie jednymi z uzytkownikow.
                        • ditta12 Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 11:59
                          <To za chytre baby są, niech się marrant martwi, że oni
                          > tu łamią prawo, że o dobrych obyczajach nie wspomnę.
                          >
                          > a że marrant ma w nosie co się tu wyprawia to interes kwitnie.>

Marant ukarał(a) Uwierza,a czy słusznie to niech teraz sam(a) osądzi.
                      • ditta12 Re: Jadro ciemnosci 26.01.13, 11:57
                        <czy to był pani forum? na swoim forum prosze ciąć terapie psychologiczne. każdy mógł pisać co chce, nie podobalo sie mozna bylo nie czytać. problem jest taki, ze wasza banda uwaza, ze zarowno tamte forum jak i te jest wasze, wam sie nalezy. wy mozecie obrazac bo wasze. nie, to nie sa wasze forumy przez zasiedzenie, jestescie jednymi z uzytkownikow. >

Tamto nie było moje forum tylko stało napisane Założyciel Szakal35 Forum prywatne.
                        To nie jest moje tylko stoi napisane forum redakcyjne Schizofrenia
                        Pozdrawiam Cię terpenty :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka