Dodaj do ulubionych

spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć

22.10.08, 11:57
Obejrzałam filmik i galerię i wiem jedno: chcę to kupić!
Zupełnie mi odbiło :) pokazałam wczoraj mężowi i
najpierw nie chciał obejrzeć: znowu wózek? zwykła riksza! ale w
miarę filmiku... buźka mu się otworzyła i nawet jest skłonny się
dorzucić ( a pewnie zakosztuje odpowiednio)....
Nie umiem tylko znaleźć sprzedawcy :( chyba pozostanie mi kontakt z
producentem, a tego unikam. Jak szukaliśmy Manhattana to cena u
producenta była 50% wyższa od tego, co w końcu udało się znaleźć.
Chcę to kupić - czuję się małe dziecko, chyba napiszę list do
Mikołaja...
Obserwuj wątek
    • larsana Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 22.10.08, 11:57
      Kliknęłam bez linka, przepraszam
      www.taga.nl/default.asp
    • variuss Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 22.10.08, 12:10
      Rewelacja! Tylko Holendrzy mogli coś takiego wymyślić :))
      • magda79pn Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 22.10.08, 12:27
        a mi się nie podoba...
        • pinik Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 22.10.08, 13:03
          Super jest tez to, ze mozna wozic dwojke dzieci i jeszcze tez maxi
          cosi doczepic!
    • pinik Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 22.10.08, 12:56
      Ooo! fajnie, ze to znalazlas! Mowil o tym szef sklepu wozkowego, w
      ktorym pracuje, ze byl to hit na targach wozkowych w Kolonii kilka
      tygodni temu. I zapomnialam tego w necie poszukac.

      Jak narazie mnie wyglad malo przekonal, cena tez...

      Ale napewno jest to dla wielu rodzicow fajne rozwiazanie. Dla mnie
      fajniejsza jest przyczepka do roweru chariot cougar z dodatkowymi
      malymi, zwrotnymi kolami. Daje podobne mozliwosci.
    • pinik Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 22.10.08, 12:59
      Ooo! Filmik mnie juz bardziej przekonal :-)

      Wyglad sredni, ale fajne funkcje dla aktywnych rodzicow.
      • marcia19 Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 22.10.08, 13:04
        Szczerze to przypomina mi jakiś wózek inwalidzki.
        Ale to rzecz gustu :/
    • majarzeszow Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 22.10.08, 13:30
      a ile to cudo kosztuje ?
      • monjan Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 22.10.08, 13:59
        ale fajne!!!wyglad sreni ale jakie to funkcojalne!!!i dla dwojki!!jak p&T!!
        i dla malucha rewelacja!!!!
        prsze o info gdzie i za ile kupic, bede meza molestowac

        BTW ale to dziecko z filmiku grzeczne, moje juz by ucieklo gdzies w bok...
        a
        • larsana Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 22.10.08, 14:25
          Pinik ile to ma kosztować?
          Mnie właśnie pasuje, że mozna w to zapakować wieksze dziecko, w
          galerii jest zdjęcie z dorosłym facetem w siedzonku z przodu.
          A wygląda dziwnie ?
          Raczej rozmiar kubełka razi jak każdy powiększony przedmiot - mnie
          nie przeszkadza, chcę w to upchać młode 3letnie (zanim dojdzie do
          takiej formy, żeby dotrzymać tempa starszym rowerzystom minie pare
          latek)
          • patysia00 Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 22.10.08, 18:24
            Fajne, nawet nie wygląda najgorzej, ale jak się z tego rowerka zrobi
            wózek, to strasznie nisko nad ziemią jest siadełko i wydaje mi się,
            że może przeszkadzać.
    • pinik Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 23.10.08, 00:49
      Dziewczyny, wiecie ile to ustrojstwo ma kosztowac????

      1800 euro!!!!!

      To juz naprawde wole przyczepe do roweru!
      • rehabilitantk Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 23.10.08, 09:16
        świetne!!! ale cena nie do zaakceptowania!
        wygląd niezły, i ta przekładka żeby zrobic spacerówkę!!!! rewela!!!
      • monjan Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 23.10.08, 09:42
        uuu boli ał
        to ja juz chyba nie chce, wole samochód
    • buszka24 Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 23.10.08, 09:19
      Aaaaaaaaaaaaaaa jakie cudo :D :D :D Chcę to też!!!!!!!!
      Tylko ta cena :(
      • aurinko Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 23.10.08, 10:14
        A czy przepisy w Polsce zezwalają na jeżdżenie czymś takim?
        Bo z tego, co się orientuję, to z prawnego punktu widzenia, w Polsce jest problem z przyczepkami do roweru (po ścieżkach rowerowych z nimi nie wolno jeździć, po ulicach też nie) - chodzi mi o tego typu przyczepki www.allegro.pl/item464635497_super_przyczepka_wozek_dla_dzieci_do_roweru_nowa.html

        jak więc zostałby potraktowany taki wózek-rower?
        • larsana Re: spacerówka+rower w jednym - muszę to mieć 23.10.08, 11:28
          Wiem, że drogówka wystąpiła z propozycją zmiany regulacji prawnych
          dotyczących przyczepek dla dzieci.

          Rowerem trójkołowym wolno jeździć tak jak normalnym (takimi przecież
          jeżdżą niepełnosprawni), a w moim, pełnym rowerów mieście też widuję
          na ulicach parę sztuk.

          Jeden nawet stoi u mnie w garażu, co prawda w zeszłym sezonie nie
          wyciągałam go, ale faktem jest, że jeżdżę bez przeszkód a 80 litrowy
          kosz z tyłu jest przydatny.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka