iod
03.12.06, 14:28
dość poważnie rozważam przeprowadzkę, lokalizacja - okolice ul. Agawy.
Mnie przeraża bliskość kościoła (dzwony poranne i lekki sen ;))
Czy jeszcze coś przychodzi Wam do głowy jeśli chodzi o ten rejon? Plusy
zauważyłam, nie wiem, czy odkryłam już wszystkie ew. minusy.