Dodaj do ulubionych

prośba o opinie, ul. Agawy

03.12.06, 14:28
dość poważnie rozważam przeprowadzkę, lokalizacja - okolice ul. Agawy.
Mnie przeraża bliskość kościoła (dzwony poranne i lekki sen ;))
Czy jeszcze coś przychodzi Wam do głowy jeśli chodzi o ten rejon? Plusy
zauważyłam, nie wiem, czy odkryłam już wszystkie ew. minusy.

Obserwuj wątek
    • porter_gruzczik_gepacktreger Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 17:53
      iod napisała:

      > dość poważnie rozważam przeprowadzkę, lokalizacja - okolice ul. Agawy.
      > Mnie przeraża bliskość kościoła (dzwony poranne i lekki sen ;))
      ....


      Mrówo, która pożegnałaś forum już daaaawno temu i niespodziewanie pojawiłaś się mimo obietnic że do grudnia, to Ty NA PEWNO tutaj nie wdepniesz - odpowiadam Ci bo ants lubię jak cholera.
      A wiesz Ty ile gatunków Twoich kuzynek mieszka w KPN?

      Nic tak nie przemawia jak przykład.

      Zdarzyło się w życiu lat ...naście temu pracować w strefie petro$$$$$$$$$$$$$. Gdzie? Nieistotne.

      Przepiękne miasto, nafaszerowane meczetami jak keks bakaliami.

      Jeżeli meczety to i minarety.

      Jeżeli minarety to i muezini.

      Jeżeli muezini to wycie 5 x w ciagu dnia, poczynajac od wschodu słońca.

      Jako że było to w wieku XX, wycie owo było wzmacniane przez POTĘŻNe systemy nagłaśniające. A co, wyznawcy Proroka Mohameta idą z duchem czasu!

      Czy to przeszkadzało? Tak. Przez pierwsze 60 dni. Potem nie słyszałem.

      Kościół w Łomiankach generuje hałas o 1678,56 dB mniejszy niż w owym wspomnianym petro$$$$$$ raju.

      Spokojnie można wprowadzać się.

      Pytanie zasadnicze powstaje kto będzie Twoim sąsiadem. Tutaj nie wolno popełnić błędu.

      Jeżeli będą to frags, robert_58, kmsanczia, lomek32, brycezion, verschlucken, j46, lom_jak_nowy88 i jeszcze kilka osóbek, be careful. ;))))))))))))

      Wielbiciel Wspomnianych ;)

    • iod Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 18:55
      wolałabym "Mrówko", ale trudno ;)
      Dziękuję, rozumiem, że do dzwonów przywyknę, mimo snu lekkiego.
      Sąsiedzi chyba jednak inni niż wspominani przez Ciebie.

      ...i na kawę poranną z croissant'em będę miała blisko :)
      • krzysiom1 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 21:29
        Iod!
        Przestań za przykładem fragsa, roberta, robert+fragsa=kowalik pieprzyć trzy po
        trzy i zacznij w końcu coś robić!
        Dowartościujesz się torszkę i na zdrowie Ci to wyjdzie.
        • robert_58 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 21:43
          tia....

          weź Iod przykład z Krzysioma ...

          ... albo lepiej nie.

          Wolę Twoje "pieprzenie trzy po trzy" niż "rzeczową działalność" Krzysioma
          • krzysiom1 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 21:53
            Tajk Robku!
            Masz rację!
            Możesz patrzeć na siebie w lustrze bez odruchu wymiotnego?
            Pytam dla zasady. Znam odpowiedż wiec nie oczekuje odpowiedzi na zamulająca
            wątek odpowiedź.
            Odpowidz sobie sam patrząc w lustro..
            Baaaaaaardzo łaaadnie proszę....
            Uwolnij biednych forumowiczów od własnej osoby.. i pytań....
          • robert_58 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 21:53
            na Agawy i w okolicy chyba nie zagrażają Tobie forumowe plagi ... trasy,
            kosmodromy, zlewnie/chlewnie itd.

            Podjedź w dni robocze czy gdzieś obok nie huczy jakaś maszyna sąsiada w
            prowadzonej działalności.

            Sprawdź czy droga dojazdowa gminnna czy prywatna (jeżeli prywatna nie zapomnij o
            zakupie udziału, planach sąsiadów itd.)
            Sprawdź w gminie czy w okolicznych działkach pustych/wolnych (o ile takowe są)
            nie jest uruchomiona procedura rozpoczęcia budowy dla jakiejś uciążliwej
            działaności. Po zakupie będziesz/możesz być stroną i ewentualnie będziesz mogła
            oponować dla lokalizacji hałaśliwego, budowanego sąsiedztwa.

            ps. to dom czy działka?
            • krzysiom1 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 22:00
              Tak , tak...
              I co jeszcze?
              Może jakąś pannę na godzini Ci znaleźć?
              Może któraś Cię w końcu zaspokoi i przestaniesz wszytskich zanudzać?
            • iod Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 22:05
              Robert, dziękuję. Jutro wybieram się sprawdzić, czy nic w okolicy nie huczy.
              To dom.
              • krzysiom1 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 22:06
                Fajne laski są, które Robka zaspakajająi ich nie zanudza?
                Nie mogę uwierzyć!
                Nie ma takiej okolicy!
                • iod Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 22:12
                  To uwierz
                  • krzysiom1 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 22:15
                    TY?
                    Powaga?
                    Jesteś w stanie go zaspokoić?
              • robert_58 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 22:17
                Dla domu znajdź rzeczoznawcę/inżyniera (kogoś, kto się zna lepiej niż każdy
                Polak od urodzenia na budownictwie, medycynie itd :) aby sprawdził stan
                techniczny ... choć pewnie już to zrobiłaś ...
                • robert_58 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 22:20
                  odpuść Iod
                  Krzysiom do niedawna zbliżał się do brzegu oceanu chamstwa - dziś najwyraźniej
                  po nim żegluje ...
                  • krzysiom1 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 22:23
                    robert_58 napisał:

                    > odpuść Iod
                    > Krzysiom do niedawna zbliżał się do brzegu oceanu chamstwa - dziś najwyraźniej
                    > po nim żegluje ...
                    Robek! Jak na to wpadłeś?
                    Zacząłeś w końcu traktować innych swoją miarką, więc nic innego niż "cham" Ci
                    do głowy nie przychodzi?
                • iod Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 22:21
                  działam...bardziej niepokoi mnie okolica, niż dom, dlatego pytam. Chyba
                  niepotrzebnie, bo niepotrzebną dyskusję o niczym wywołałam. Przepraszam. Juz
                  nie pytam. Dam radę sama. Popytam gdzie indziej, forum Łomianek faktycznie nie
                  jest chyba właściwym miejscem...
        • iod Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 22:03
          Dziękuję Krzysiom za rzeczową odpowiedź na temat okolic ul. Agawy.
          Dowartościowałeś mnie.
          • krzysiom1 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 03.12.06, 22:46
            iod napisała:

            > Dziękuję Krzysiom za rzeczową odpowiedź na temat okolic ul. Agawy.
            > Dowartościowałeś mnie
            Proszę bardzo!
            Cała przyjemność po mojej stronie!
    • tomek88888888 Re: prośba o opinie, ul. Agawy 04.12.06, 05:38
      iod napisała:

      > dość poważnie rozważam przeprowadzkę, lokalizacja - okolice ul. Agawy.
      > Mnie przeraża bliskość kościoła (dzwony poranne i lekki sen ;))
      > Czy jeszcze coś przychodzi Wam do głowy jeśli chodzi o ten rejon? Plusy
      > zauważyłam, nie wiem, czy odkryłam już wszystkie ew. minusy.
      >
      Ciekawy wątek. Ona (iod) i dwa bełkotliwe indywidua (krzysiom1, robert_58).

      Po cholerę tacy potrafią czytać jeżeli nie rozumieją tego o czym czytają, o sensownych odpowiedziach nie wspominając. :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka