darino 24.07.06, 07:32 Chodzą plotki, że arcybiskup przemyski Michalik został właścicielem dawnych PGR-ów w Lipie, Jaworniku Ruskim i Piątkowej ? Gdzie w tej plotce znajduje się przysłowiowe ziarenko prawdy ???? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
upowiec Re: biskup przemyski farmerem ? 11.09.06, 17:51 Czy coś się wyjaśniło ? Ciekawa sprawa ! Odpowiedz Link
mister1 Re: biskup przemyski farmerem ? 12.09.06, 16:55 doplaty unijne ekscelencje skusily ? Odpowiedz Link