Dodaj do ulubionych

biskup przemyski farmerem ?

24.07.06, 07:32
Chodzą plotki, że arcybiskup przemyski Michalik został właścicielem dawnych
PGR-ów w Lipie, Jaworniku Ruskim i Piątkowej ?
Gdzie w tej plotce znajduje się przysłowiowe ziarenko prawdy ????
Obserwuj wątek
    • upowiec Re: biskup przemyski farmerem ? 11.09.06, 17:51
      Czy coś się wyjaśniło ? Ciekawa sprawa !
    • mister1 Re: biskup przemyski farmerem ? 12.09.06, 16:55
      doplaty unijne ekscelencje skusily ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka