Dodaj do ulubionych

fotograf na chrzciny

17.07.06, 09:07
znacie fajnego i nie drogiego fotografa na chrzciny w Szczecinie
Obserwuj wątek
    • moskirz Re: fotograf na chrzciny 17.07.06, 11:43
      zalezy w jakim terminie..

      ja polecam jurka arsobę... gdybys miała jeszcze karte rabatową e-wesele
      miałąbyś dodatkowo znizkę.. zniżka na ta karte obejmuje ogólnie uroczystości
      (urodziny, imieniny, komunie, chrzciny, wesela , stypy.. itp)... lokale,
      orkiestry, fotografowie i ini mnapewno dadzą ci zniżkę..

      www.e-wesele.pl



      • tomcia4 Re: fotograf na chrzciny 17.07.06, 16:37
        Chybaże może byc nieprofesjonalista,ale z doświadczeniem:),to proszę dzwonić pod
        nr 509759937. Odpada tylko najbliższy weekend(23-24.o7). Cena do ugadania:).
    • madzia_dell Re: fotograf na chrzciny 19.07.06, 11:25
      Polecam www.adstudio.com.pl - są z Chojny, ale przyjeżdżają. Jeśli chodzi o
      zdjęcia w kościele to naprawdę bardzo polecam, bo umieją nie przeszkadzać w
      trakcie Mszy, a uchwycić atmosferę. Zresztą plener i studio też świetne - robili
      nam ślub.
      • zwirula Re: fotograf na chrzciny 19.07.06, 16:43
        Ja osobiście polecam zawsze i wszędzie Grześka z Gryczenko Studio!
        Jest niesamowity, ma wspanialy kontak z klientem. Robił nam sesje ślubną
        i "brzuszkową" oraz fotki dla firmy. Znajomi też się na nim nie zawiedli!
        www.gryczenko.pl
        • moskirz Re: fotograf na chrzciny 19.07.06, 23:55
          mówisz o fotach w studio czy tych perfidnych stopklatkach z filmu imitujących
          zdjęcia reportażowe :/

          studio nawet nawet mu wychodzi .. reszta jest na BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
          • zwirula Re: fotograf na chrzciny 20.07.06, 09:44
            Nam robił fotki w studio, plenerze - ślubne, dla firmy plener, ciążowe - studio.
            Wszystkie są rewelacyjne.
            Ja nie lubię fotek typowo ustawianych z np. jakimiś sztucznymi gołąbkami itp.
            To co sie komu podoba to rzecz gustu.
            Mój jest taki - 100% naturalności, i tyle.

            Pozdrawiam.
            • moskirz Re: fotograf na chrzciny 20.07.06, 21:01
              ależ kto mówi o gołąbkach czy czymś takim

              poprostu piszę o sprawie sądowej jaką ma założoną w związku ze spartoleniem
              kilku filmów ślubnych.. o zdjęciach reportażowych - typowych rozmazanych
              stopklatkach, przebarwionych twarzach itp nie wspomnę...

              już mnie straszył,ze zaloży mi "sprawę z powóctwa prywatnego" ( oryginalna
              pisownia)....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka