zuzka71 20.12.05, 11:13 dla wszystkich uczestniczek, aby te Swieta byly bajkowe i pachnialy domem rodzinnym. smacznego dla duszy i ciala;) Wesolych SWiat! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nesla Re: serdeczne zyczenia swiateczne 20.12.05, 12:14 Jesteśmy daleko od siebie, ale pamiętaj ja w to głęboko wierzę, jeśli jest nawet jedna osoba, która tylko myślami chce przyciągnąć do Ciebie to co najlepsze, to na pewno wszechświat zawróci, aby spełnić Twoje pragnienia WESOLYCH SWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU zycze Wam wszystkim nesla Odpowiedz Link
agnesandtomek Re: serdeczne zyczenia swiateczne 20.12.05, 12:27 "Przyjdź na świat by wyrównać rachunki strat, aby zająć wśród nas puste miejsce przy stole..." POGODNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚCIA I ZDROWIA W NOWYM ROKU życzy Agnieszka Odpowiedz Link
tijgertje Re: serdeczne zyczenia swiateczne 20.12.05, 13:39 Ja rowniez z serca wam zycze zdrowych Swiat, malo zmartwien, duzo optymizmu, duzo smakolykow, malo tesknoty, pachnacej choinki, pieknej pogody, i niech nadchodzacy Rok bedzie lepszy od mijajacego. Odpowiedz Link
anitax Re: serdeczne zyczenia swiateczne 20.12.05, 14:20 Zycze Wam przede wszystkim ZDROWYCH Swiat i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Odpowiedz Link
beba3 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 00:23 Ja rowniez skladam Wam gorace zyczenia swiateczne: zdrowia, wszelkiej pomyslnosci, szczescia i milosci. Udanych Swiat, spedzonych w rodzinnej atmosferze. Smacznych potraw i wymarzonych prezentow pod choinka! :-) Szczesliwego Nowego Roku 2006 i szampanskiej zabawy sylwestrowej! Odpowiedz Link
lenkaaa Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 15:29 Dolaczam i ja zyczac Wam wszystkim cudownych Swiat Bozego Narodzenia, radosnych i beztroskich, pelnych rodzinnego ciepla a na Nowy Rok zycze wiary co gory przenosi, nadziei, ktora nie gasnie oraz milosci w kazdej ilosci : ) ----------\\--//----------- --------(@ @)--------- --o00o--(_)--o00o-- Odpowiedz Link
kruszynka28 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 16:06 Ja tez dolaczam sie z zyczeniami swiatecznymi. Milosci, radosci i spokoju nie tylko na czas Swiat ale na caly przyszly rok. I pociechy z naszych milusinskich!!! =) Odpowiedz Link
mona812 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 21:25 Chce zlozyc najserdeczniejsze zyczenia wszystkim rodzicom i nierodzicom tutaj zagladajacym , szczescia zdrowia oraz milosci .Wesolych Swiat :)) Odpowiedz Link
saviera Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 22:18 ....i ja chcialabym pozyczyc wszystkim..... ....aby wszyscy z Nas znalezli swoje miejsce przy stole wigilijnym, by spelnily sie Wasze najskrytsze marzenia, Aby kazdy kolejny dzien był jeszcze lepszy, badzmy dla siebie bardziej serdeczni, patrzmy na to co dobre a nie na to co nas dzieli. Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia i Nowego Roku. Odpowiedz Link
diuna22 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 21:31 Zdrowych spokojnych rodzinnych pelnych ciepla Swiat Bozego Narodzenia i wszystkiego naj... w Nowym Roku :) Odpowiedz Link
tere_tere Re: serdeczne zyczenia swiateczne 22.12.05, 08:42 drogie forumowiczki, ja tez wam zycze milych swiat, w prawdziwie polskiej atmosferze. niech nadchodzacy rok przyniesie wam duzo radosci i satysfakcji z wychowywania maluchow. i nich nic niz zakloci naszej milej atmosfery na tym forum, tere-tere Odpowiedz Link
blue_ice1 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 22.12.05, 10:40 Cieple zyczenia swiateczne i noworoczne mamom malych dzieci- mama dziecka duzego:) Odpowiedz Link
maxijo Re: serdeczne zyczenia swiateczne 23.12.05, 06:54 Drogie mamusie! Zdrowych i Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia oraz jak najwiecej pociechy z naszych milusinskich w nadchodzacym 2006 roku. Odpowiedz Link
emilanova Re: serdeczne zyczenia swiateczne 23.12.05, 12:45 Rowniez dolaczam do swiateczno-noworocznych zyczen. Aby switlo rozswietlalo wasze i waszych rodzin zycie. Odpowiedz Link
zaneta9 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 23.12.05, 16:52 I mu dolaczamy do zyczen swiateczno-noworocznych....!!!! Niech nam sie zyje spokojnie i radosnie i niech nasze maluszki rosna nam zdrowo!!!! Pozdrawiamy swiatecznie Zaneta z Sandy i Michaelem P.S.Nie zapomnijmy o malym Dawidku niech wszystko bedzie dobrze z jego uszkami !!!! Odpowiedz Link
a.polonia Re: serdeczne zyczenia swiateczne 23.12.05, 23:31 Wszystkiego dobrego, forumki! Odpowiedz Link