Dodaj do ulubionych

serdeczne zyczenia swiateczne

20.12.05, 11:13
dla wszystkich uczestniczek, aby te Swieta byly bajkowe i pachnialy domem
rodzinnym. smacznego dla duszy i ciala;) Wesolych SWiat!
Obserwuj wątek
    • nesla Re: serdeczne zyczenia swiateczne 20.12.05, 12:14
      Jesteśmy daleko od siebie, ale pamiętaj ja w to głęboko wierzę,
      jeśli jest nawet jedna osoba, która tylko myślami
      chce przyciągnąć do Ciebie to co najlepsze,
      to na pewno wszechświat zawróci,
      aby spełnić Twoje pragnienia

      WESOLYCH SWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU

      zycze Wam wszystkim
      nesla
      • agnesandtomek Re: serdeczne zyczenia swiateczne 20.12.05, 12:27
        "Przyjdź na świat
        by wyrównać rachunki strat,
        aby zająć wśród nas puste miejsce przy stole..."

        POGODNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚCIA I ZDROWIA W NOWYM ROKU

        życzy Agnieszka
    • go.ga Re: serdeczne zyczenia swiateczne 20.12.05, 12:40
      Przylaczam sie do zyczen!
    • tijgertje Re: serdeczne zyczenia swiateczne 20.12.05, 13:39
      Ja rowniez z serca wam zycze zdrowych Swiat, malo zmartwien, duzo optymizmu, duzo smakolykow, malo tesknoty, pachnacej choinki, pieknej pogody, i niech nadchodzacy Rok bedzie lepszy od mijajacego.
      • anitax Re: serdeczne zyczenia swiateczne 20.12.05, 14:20
        Zycze Wam przede wszystkim ZDROWYCH Swiat i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
        • beba3 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 00:23
          Ja rowniez skladam Wam gorace zyczenia swiateczne: zdrowia, wszelkiej
          pomyslnosci, szczescia i milosci. Udanych Swiat, spedzonych w rodzinnej
          atmosferze. Smacznych potraw i wymarzonych prezentow pod choinka! :-)

          Szczesliwego Nowego Roku 2006 i szampanskiej zabawy sylwestrowej!
    • lenkaaa Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 15:29
      Dolaczam i ja zyczac Wam wszystkim cudownych Swiat Bozego Narodzenia, radosnych
      i beztroskich, pelnych rodzinnego ciepla a na Nowy Rok zycze wiary co gory
      przenosi, nadziei, ktora nie gasnie oraz milosci w kazdej ilosci : )

      ----------\\--//-----------
      --------(@ @)---------
      --o00o--(_)--o00o--
    • kruszynka28 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 16:06

      Ja tez dolaczam sie z zyczeniami swiatecznymi.
      Milosci, radosci i spokoju nie tylko na czas Swiat ale na caly przyszly rok.
      I pociechy z naszych milusinskich!!! =)
      • mona812 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 21:25
        Chce zlozyc najserdeczniejsze zyczenia wszystkim rodzicom i nierodzicom tutaj
        zagladajacym , szczescia zdrowia oraz milosci .Wesolych Swiat :))
        • saviera Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 22:18
          ....i ja chcialabym pozyczyc wszystkim.....
          ....aby wszyscy z Nas znalezli swoje miejsce przy stole wigilijnym, by spelnily
          sie Wasze najskrytsze marzenia,
          Aby kazdy kolejny dzien był jeszcze lepszy, badzmy dla siebie bardziej
          serdeczni, patrzmy na to co dobre a nie na to co nas dzieli. Wszystkiego
          najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia i Nowego Roku.
    • diuna22 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 21.12.05, 21:31
      Zdrowych spokojnych rodzinnych pelnych ciepla Swiat Bozego Narodzenia i
      wszystkiego naj... w Nowym Roku :)
    • tere_tere Re: serdeczne zyczenia swiateczne 22.12.05, 08:42
      drogie forumowiczki,

      ja tez wam zycze milych swiat, w prawdziwie polskiej atmosferze. niech
      nadchodzacy rok przyniesie wam duzo radosci i satysfakcji z wychowywania
      maluchow. i nich nic niz zakloci naszej milej atmosfery na tym forum,

      tere-tere
      • blue_ice1 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 22.12.05, 10:40
        Cieple zyczenia swiateczne i noworoczne mamom malych dzieci- mama dziecka
        duzego:)
        • maxijo Re: serdeczne zyczenia swiateczne 23.12.05, 06:54
          Drogie mamusie!
          Zdrowych i Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia oraz jak najwiecej pociechy z
          naszych milusinskich w nadchodzacym 2006 roku.
    • emilanova Re: serdeczne zyczenia swiateczne 23.12.05, 12:45
      Rowniez dolaczam do swiateczno-noworocznych zyczen. Aby switlo rozswietlalo
      wasze i waszych rodzin zycie.
    • zaneta9 Re: serdeczne zyczenia swiateczne 23.12.05, 16:52
      I mu dolaczamy do zyczen swiateczno-noworocznych....!!!!
      Niech nam sie zyje spokojnie i radosnie i niech nasze maluszki rosna nam
      zdrowo!!!!

      Pozdrawiamy swiatecznie Zaneta z Sandy i Michaelem

      P.S.Nie zapomnijmy o malym Dawidku niech wszystko bedzie dobrze z jego
      uszkami !!!!
      • a.polonia Re: serdeczne zyczenia swiateczne 23.12.05, 23:31
        Wszystkiego dobrego, forumki!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka