sanctum.officium 14.01.05, 22:44 napisał min. "Malarstwo polskie XIX i XX w." - pracę uznaną przez krytyków za jedną z najlepszych polskich rozpraw o malarstwie, która do dnia obecnego jest aktualna jako podręcznik akademicki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gosc.z.korony Pif! paf! 14.01.05, 22:49 A rozumu nadal brak! Książka może i dobra, ale cóż z tego gdy zabił człowieka? A może Narutowicz nie był człowiekiem? Ot taka kolejna moja chamska odzywka... Odpowiedz Link Zgłoś
sanctum.officium [...] 14.01.05, 22:51 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gosc.z.korony Ironia to nie słabość Kolego 14.01.05, 22:54 A Pan taki w stosunku do siebie bezkrytyczny, że aż komiczny... ...a niech to! następna odzywka! ups... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pomoc bratnia Re: E. Niewiadomski - polski faszysta i narodowiec IP: 68.214.180.* 14.01.05, 23:00 i MORDERCA. a wy, antysemici polscy, kochacie go za to.Idealy godne LPR. Odpowiedz Link Zgłoś
yossarian18 [...] 14.01.05, 23:03 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pomoc bratnia Re: E. Niewiadomski - polski faszysta i narodowie IP: 68.214.180.* 14.01.05, 23:08 no patzr: to ty rasista cala geba! Pewnie dzialacz lprowski z tymi kwalifikacjami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pomoc bratnia [...] IP: 68.214.180.* 14.01.05, 23:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gosc.z.korony Nadal nic... i groza 14.01.05, 23:04 Facet z pistoletem zabijający drugiego człowieka nie może być przykładem dla nikogo. Jeśli tak bardzo mu zależało na Polsce, to dlaczego nie działał w cywilizowany, humanitarny i demokratyczny sposób? Jak człowiek z krwią na rękach może być przykładem? Jest postacią tragiczną i owszem. Ale tylko w sensie zmarnowanego życia. Życia zmarnowanego dla idei, które nie przyniosły nic dobrego. Teraz wracam do Was. Czy Eligiusz to Wasz wzorzec postaw i metod na obecne czasy? Bo z tego Waszego gloryfikowania tej postaci tak wynika. Jeśli tak, to już obnażyliście Wasze postawy i namiętności. I prawdę mówiąc powiało dojmującą grozą. Odpowiedz Link Zgłoś
yossarian18 [...] 14.01.05, 23:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyfaszysta policja powyłapuje tych "Yoss" itp faszystów IP: *.chello.pl 14.01.05, 23:06 wpadną jak śliwki w kompot. Odpowiedz Link Zgłoś
sanctum.officium Re: policja powyłapuje tych "Yoss" itp faszystów 14.01.05, 23:10 lepiej zajmij się stalinizmem w Polsce w wykonaniu SLD oraz fanatyzmem i próbą ograniczania wolności przez talibanki pokroju "minister" Środy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyfaszysta Re: policja powyłapuje tych "Yoss" itp faszystów IP: *.chello.pl 14.01.05, 23:13 free.ngo.pl/nw/ Odpowiedz Link Zgłoś
sanctum.officium Re: policja powyłapuje tych "Yoss" itp faszystów 14.01.05, 23:20 a kornak i pankowski dalej wymyslają historyjki o legionach "naziskinów" naciągając polskich podatników na dotacje dla tego swojego zakłamanego "NW" a ty to chyba jeszcze podstawówki nie skończyłeś antyfaszysto skoro takie niepoważne pisemka czytujesz Gość portalu: antyfaszysta napisał(a): > free.ngo.pl/nw/ Odpowiedz Link Zgłoś
janbezziemi Re: policja powyłapuje tych "Yoss" itp faszystów 27.04.05, 12:11 Boże,co za kretynów tworzysz na ziemi??? Odpowiedz Link Zgłoś
yossarian18 Re: policja powyłapuje tych "Yoss" itp faszystów 14.01.05, 23:17 Faszym jako ideologia lewicowa jest mi bardzo, bardzo daleki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czyzunia Re: policja powyłapuje tych "Yoss" itp faszystów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 23:20 ale KArTOfeLSTWO PRAWICZKOWE BLISKO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyfaszysta księża msze dziękczynne za Eligiusza N. odprawiali IP: *.chello.pl 14.01.05, 23:27 Zawsze ta firma miała słabość do różnych ,faszystowskich szumowin: www.racjonalista.pl/kk.php/d,101 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POMOC BRATNIA bliski ci jako ideologia morderstw politycznych, n IP: 68.214.180.* 14.01.05, 23:23 bo to koles Zydow, ten mason Narutowicz. W leb go! Potem nas reszte. NIE! Odpowiedz Link Zgłoś
oja83 Re: bliski ci jako ideologia morderstw polityczny 15.01.05, 11:11 załamać się można... Yoss może by tak pomnik mu postawić albo chociaż ulicę jego imienia? skocz po fundusze do ojca DJ ... Odpowiedz Link Zgłoś
yossarian18 Re: bliski ci jako ideologia morderstw polityczny 26.04.05, 21:51 Jest u mnie w miescie plac Narutowicza, niestety. Mam nadzieje, ze gdy w Polsce dojdzie do wladzy prawdziwa prawica, ktore zna historie naszego kraju, wszystkie ulice nosace nazwisko Narutowicza zostana przemianowane na ulice im. Niewiadomskiego!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marecki997 Re: bliski ci jako ideologia morderstw polityczny 26.04.05, 22:50 Ciekawe, że po egzekucji na grób Niewiadomskiego urządzane były pielgrzymki osób, które dzisiaj określilibyśmy jako "moherowe berety", młodzi narodowcy też oczywiście przychodzili. Odprawiane były modlitwy a nawet msze w intencji bohatera, urządzano nocne czuwania przy jego grobie... Szkoda że nie został uznany męczennikiem za wiarę. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: bliski ci jako ideologia morderstw polityczny 26.04.05, 22:59 marecki997 napisał: > Ciekawe, że po egzekucji na grób Niewiadomskiego urządzane były pielgrzymki > osób, które dzisiaj określilibyśmy jako "moherowe berety", młodzi narodowcy też > > oczywiście przychodzili. Odprawiane były modlitwy a nawet msze w intencji > bohatera, urządzano nocne czuwania przy jego grobie... Szkoda że nie został > uznany męczennikiem za wiarę. No wiesz, biorąc pod uwagę, że nawet dziś są takie osoby jak yossarian 18 to mnie wcale nie dziwi. Chociaż w gruncie rzeczy uważam, że Niewiadomski padł ofiarą mordu sądowego - z całą pewnością był niepoczytalny. Być może gdyby zamknięto go w zakładzie psychiatrycznym ten narodowo - prawicowy rak, który powraca pod nieco łagodniejszą odmianą Ligi Polskich Rodzin nigdy by się nie rozwinął. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: Adolf Hitler - wybitny malarz, autor 26.04.05, 22:38 ...bestselleru pt. "Mein Kampf" A co, może nie? Proszę o skasowanie jeśli nie całego wątku to przynajmniej niektórych postów. Odpowiedz Link Zgłoś
oborovy Re: Adolf Hitler - wybitny malarz, autor 29.04.05, 03:34 piotr7777 napisa?: > ...bestselleru pt. "Mein Kampf" > > A co, moz˙e nie? > > Prosze˛ o skasowanie jes´li nie ca?ego wa˛tku to przynajmniej niektórych postów. Nie spamuj, klerykalna mendo! Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re:sugerowałbym również 26.04.05, 22:43 ...zgłoszenie sprawy prokuraturze. Publiczne pochwalanie zbrodni jest przestępstwem. Odpowiedz Link Zgłoś
cumtroll Giwi zrob cos! 27.04.05, 01:43 Nieprawdopodobne jest wrecz co tym klerykalnym osobnikom tutaj przechodzi na tym froum! Odpowiedz Link Zgłoś
gosc.z.korony Dyskusja ta wypłynęła jak, nie przymierzając, 27.04.05, 12:17 trumna Narutowicza... Przeczytałem też swoje posty i zdania nie zmieniam. Niewiadomski do postać tragiczna. Warta przypomnienia może jedynie dlatego, by pokazać do czego może doprowadzić fanatyzm. Szczególnie teraz, kiedy powraca. Zgroza! Odpowiedz Link Zgłoś