Dodaj do ulubionych

pRezio znów palnął

29.06.07, 16:52
"czysty jak sciana w sensie bieli"...
Pan prezydent ma niewyczerpalne zródło pomysłów innych,obecnie wziął się za
przerabianie powiedzień .
A potem maja pretensje, ze naród się smieje


"Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na
żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.)

Obserwuj wątek
    • douglasmclloyd Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 16:53
      zapijaczony_ryj napisał:

      > "czysty jak sciana w sensie bieli"...

      Śliczne.
      • wos9 Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 17:01
        douglasmclloyd napisał:

        > zapijaczony_ryj napisał:
        >
        > > "czysty jak sciana w sensie bieli"...
        >
        > Śliczne.
        >
        Też mi się podoba. Złote usta mu się należą.
    • alistair-p Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 16:55
      Jak by nie było doktor,i do tego prezydent.I do tego ma jeszcze przeprosic
      kapciowego faceta który go wywalił z roboty.Jak to się wszystko zbierze,to nie
      dziwcie się że ma zwarcia w tych obu zwojach mózgowych.
      • wos9 Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 17:02
        alistair-p napisał:

        > Jak by nie było doktor,i do tego prezydent.I do tego ma jeszcze przeprosic
        > kapciowego faceta który go wywalił z roboty.Jak to się wszystko zbierze,to nie
        > dziwcie się że ma zwarcia w tych obu zwojach mózgowych.

        Prezydent jest podobno profesorem.
        • alistair-p Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 17:30
          On jest profesór uczelniany,a nie belwederski.
          • wos9 Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 17:47
            alistair-p napisał:

            > On jest profesór uczelniany,a nie belwederski.

            No właśnie. Dotychczasowi prezydenci mu tego tytułu nie nadali, a sam
            sobie przecież nie nada.
      • zapijaczony_ryj Re: pRezio znów palnął 30.06.07, 18:49
        alistair-p napisał:

        > Jak by nie było doktor,i do tego prezydent.I do tego ma jeszcze przeprosic
        > kapciowego faceta który go wywalił z roboty.Jak to się wszystko zbierze,to nie
        > dziwcie się że ma zwarcia w tych obu zwojach mózgowych.

        NO ale skoro białe moze być czarne , to co z tą biało czarnoscią?
    • janiszek1972 Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 16:58
      Naród znaczy Ty, bo mnie to co mówi Kaczor nie śmieszy. Lepszy był bełkot
      Wałęsy i kwiczenie Kwacha, który potrafił mówić godzinami o wszystkim i o
      niczym. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
      • douglasmclloyd Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 17:03
        janiszek1972 napisał:

        > Naród znaczy Ty, bo mnie to co mówi Kaczor nie śmieszy. Lepszy był bełkot
        > Wałęsy i kwiczenie Kwacha, który potrafił mówić godzinami o wszystkim i o
        > niczym. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam

        Jakbyś tyle z Kaczorami przebywał co Wałęsa, to też byś zaczął bełkotać. Od
        kiedy Wałęsa wywalił dwóch konusów z roboty jego wypowiedzi są lepsze.
        • zapijaczony_ryj Fakt 29.06.07, 17:07
          douglasmclloyd napisał:

          > janiszek1972 napisał:
          >
          > > Naród znaczy Ty, bo mnie to co mówi Kaczor nie śmieszy. Lepszy był bełkot
          >
          > > Wałęsy i kwiczenie Kwacha, który potrafił mówić godzinami o wszystkim i o
          >
          > > niczym. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
          >
          > Jakbyś tyle z Kaczorami przebywał co Wałęsa, to też byś zaczął bełkotać. Od
          > kiedy Wałęsa wywalił dwóch konusów z roboty jego wypowiedzi są lepsze.
          >
          > www.youtube.com/watch?v=naD-9fcr9Ac&eurl=
          • wanda43 Re: Fakt 30.06.07, 21:02
            Od
            > kiedy Wałęsa wywalił dwóch konusów z roboty

            A oni mu za to kukle spalili.To bylo takie ichniejsze woodoo!
        • janiszek1972 Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 17:10
          Wałęsę łączy z Wami wspólny interes. Czepiacie się wypowiedzi, bo musicie
          przecież utrzymać odpowiedni poziom tego forum. Macie wszystkich w tyłku i nie
          szanujecie innych, to nie wymagajcie, żeby Was lizodupców ktokolwiek szanował.
          I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
          • ddb2 Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 17:15
            --------------------------------------------------------------------------------
            Czepiacie się wypowiedzi, bo musicie
            przecież utrzymać odpowiedni poziom tego forum. Macie wszystkich w tyłku i nie
            szanujecie innych, to nie wymagajcie, żeby Was lizodupców ktokolwiek szanował.
            I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam

            Patrz, dokladnie to samo mysle o tobie. Tylko ty masz do lizania dwie tluste
            doopy.
            • pisdzioch Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 17:23
              ddb2 napisała:

              > ------------------------------------------------------------------------------
              -
              > -
              > Czepiacie się wypowiedzi, bo musicie
              > przecież utrzymać odpowiedni poziom tego forum. Macie wszystkich w tyłku i
              nie
              > szanujecie innych, to nie wymagajcie, żeby Was lizodupców ktokolwiek
              szanował.
              > I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
              >
              > Patrz, dokladnie to samo mysle o tobie. Tylko ty masz do lizania dwie tluste
              > doopy.

              Dodam, ze jedna po sraczce trzydniowej jest.

              Mniam , mniam, samo miodzio
          • zapijaczony_ryj Tu masz swój odpowiedno poziom 29.06.07, 17:20
            janiszek1972 napisał:

            > Wałęsę łączy z Wami wspólny interes. Czepiacie się wypowiedzi, bo musicie
            > przecież utrzymać odpowiedni poziom tego forum. Macie wszystkich w tyłku i
            nie
            > szanujecie innych, to nie wymagajcie, żeby Was lizodupców ktokolwiek
            szanował.
            > I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam

            "profesorski"
            www.youtube.com/watch?v=BxDS2gumtCg&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Espieprzajdziadu%2Ecom%2Findex%2Ephp%2F%3Fcat%3D4

            Też pozdrawiam

            "Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na
            żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.)


      • wos9 Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 17:04
        janiszek1972 napisał:

        > Naród znaczy Ty, bo mnie to co mówi Kaczor nie śmieszy. Lepszy był bełkot
        > Wałęsy i kwiczenie Kwacha, który potrafił mówić godzinami o wszystkim i o
        > niczym. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam

        A ten nie potrafo powiedzieć nawet dwóch zdań, żeby nie było śmiesznie. A
        naród to znaczy również ja.
    • pies_na_czarnych A co pan prezydent mial na mysli? 29.06.07, 16:59
      Obszczany mur?
      :o
      • alistair-p Re: A co pan prezydent mial na mysli? 29.06.07, 17:02
        Zapomniał personel zamalować ślady dyspepsji?
      • zapijaczony_ryj Re: A co pan prezydent mial na mysli? 29.06.07, 17:02
        A to juz pytanie do pana prezydenta. Myślę , ze co miał na myśli to najstarsi
        górale nie wiedzą. A tak na marginesie jak kiedyś powie , ze tego to najtarsi
        górnicy nie wiedzą to tez się nie zdziwię

        "Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na
        żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.)
    • mmikki Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 17:13
      demencja to nie tylko zdziecinnkienie i nadmierna srazliwość, ale i otepienie

      przykład lepkości mysli prezydentka (konglomerat kilku popularnych powiedzonek =
      bełkot) jest klasyczny dla choroby otępiennej
    • gryziec Re: pRezio znów palnął 29.06.07, 17:39
      zapijaczony_ryj napisał:
      > "czysty jak sciana w sensie bieli"...
      > A potem maja pretensje, ze naród się smieje

      Bo jak tu się nie śmiać, kiedy nasuwa się analogia do starego dowcipu:
      - Mosiek, ty jesteś jak lis!
      - W sensie - taki chytry?
      - Nie, w sensie miękka kita!

    • zapijaczony_ryj TYm co z polskiego kiepscy byli przypominam 29.06.07, 19:12
      "Czysty jak łza" lub czysty jak kryształ " się mówi. NO ale jak się słaba
      polonistkę miało?
      To pozostaje "czysty jak ta sciana w sensie bieli" i Irasiad

      Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na
      żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.)
      • douglasmclloyd Kiepscy? 29.06.07, 19:33
        Tego nawet Kiepski by nie wymyślił.
        • sclavus Re: Kiepscy? 30.06.07, 19:13
          douglasmclloyd napisał:

          > Tego nawet Kiepski by nie wymyślił.
          >

          Tym też nie... a to byłoby niezłe do "rozmów przy wycinaniu lasu" :)
      • krzyzowka50 Re: TYm co z polskiego kiepscy byli przypominam 30.06.07, 19:23
        dziękujemy nauczycielowi zapijaczonemu-ryjowi ,bo na pewno nie znalibyśmy tych
        mądrości ,które on nam serwuje .Wielkie dzięki .
        • zapijaczony_ryj miło mi. dzięki 30.06.07, 19:26
          krzyzowka50 napisał:

          > dziękujemy nauczycielowi zapijaczonemu-ryjowi ,bo na pewno nie znalibyśmy
          tych
          > mądrości ,które on nam serwuje .Wielkie dzięki .
    • jorge.martinez Tragedia! 29.06.07, 19:17
      A tak dla podtrzymania tradycji: a Kwaśniewski zataczał się w Charkowie.
      • zapijaczony_ryj Re: Tragedia! 29.06.07, 19:19
        jorge.martinez napisał:

        > A tak dla podtrzymania tradycji: a Kwaśniewski zataczał się w Charkowie.

        I po trzeżwemu udawał idiotę?. czy był nachlany?I nie wiedział co robi
        www.youtube.com/watch?v=qL030-DuuNM
      • karbat Re: Tragedia! 29.06.07, 19:32
        jorge.martinez napisał:

        > A tak dla podtrzymania tradycji: a Kwaśniewski zataczał się w Charkowie.
        jak sie wypije to sie zatacza co w tym jest wbrew prawom "fizyki"

        "czysty jak scina w sensie bieli" , trzeba byc kaczym myslicielem-prezydentem
    • 440417mz Re: pRezio znów palnął 30.06.07, 21:03
      A że prezio nie palnął tak z cicha pęk:Czysty jak moja karta działalności
      opozycyjnej w PRL-u.Wtedy cały naród a może też i inne narody by mu uwierzyły.Ha
      ha ha !Do wieczora śmiała by się śmiało Agora.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka