haen1950 04.07.08, 14:57 Nie ma zgody na tarczę za ochłapy i uśmiechy. Nareszcie Polska ma porządny rząd i porządnego przywódcę. Tego oczekiwałem. Koniec dziadostwa na kolanach, Kwaśniewskiego i Kaczyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jn-24 Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 14:58 zdradek, ryzy i psycholog na pewno męznie raportuja w centrali na Łubiance. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Powtórzę: 04.07.08, 15:01 Bezsprzecznie brak zgody na tarczę jest w interesie Rosji. Czy ktoś się z tym nie zgadza? Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Re: Powtórzę: 04.07.08, 15:04 Żądasz długiego wykładu, bo w ogóle nie jesteś zorientowany w sprawie? Odpowiedz Link Zgłoś
1tomasz1 Re: Powtórzę: 04.07.08, 15:06 Wystarczy jedno zdanie. Najpierw Twoje argumenty na interes Rosji, potem moje. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Re: Powtórzę: 04.07.08, 15:08 Tu jest forum, a nie kółko nauczania przedszkolnego. Prześledź samodzielnie stanowisko Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
1tomasz1 Re: Powtórzę: 04.07.08, 15:10 Czyli nie potrafisz jasno i zrozumiale napisać jaki interes ma Rosja w tym, żeby tarcza nie powstała w Polsce? A przynajmniej wiesz w ogóle? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Re: Powtórzę: 04.07.08, 15:32 Niewierny Tomaszu, raptus z ciebie nieprzeciętny i nie pozwalasz człowiekowi spokojnie wysłuchać pana premiera. Niewatpliwie rozmowy się załamały, gdy rząd domagał się patriotów, zainstalowanych w Polsce na stałe. Wygląda to de facto jako żądania zaporowe i ocena tego może w innym miejscu. Ale premier połozył nacisk na bezpośrednie zagrożenia, czemu niby miałyby patrioty zapobiegać. I jak myslisz, Tomaszku, o jakich to zagrożeniach mówił tak dobitnie premier? Jak podkreślał "realnych zagrożeniach". Patrioty przecież nie sa przeciwko Czechom, Duńczykom, Niemcom, a nawet talibom. Brak czasu, by to wszystko wyjaśnić w szczegółach, ale ufam, że będziesz w stanie samodzielnie sięgnąć do licznych źródeł, które o tym traktują. Cholera, chyba nikt tu nie pisze takich długich postów, Tomasz tez nie. Ale od niego nikt nie wymaga, by coś tłumaczył. Ciekawe dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś
nonno1 Re: Powtarzanie nie wystarcza 04.07.08, 15:04 Trzeba jeszcze mieć argumenty. Czy gdy ktoś powtarza, że mrówka jest większa od słonia, to powtarzanie przysparza mu racji? Odpowiedz Link Zgłoś
1tomasz1 Re: Powtarzanie nie wystarcza 04.07.08, 15:07 To się nazywa zaklinaniem rzeczywistości. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Tusk - mąż stanu. Brawo Rząd!!!! 04.07.08, 15:04 W Polsce nie ma miejsca ani dla Amierykanców, ani dla Ruskich, ani dla Watykanczykow. Najwyzsza pora i tych ostatnich pogonic. Odpowiedz Link Zgłoś
zamurowany Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 15:07 > Tego oczekiwałem. Koniec > dziadostwa na kolanach, Kwaśniewskiego i Kaczyńskich. Ale to że na kolana pada w Brukseli, Paryżu i Berlinie to już ci nie przeszkadza? Odpowiedz Link Zgłoś
1tomasz1 Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 15:08 Masz na myśli prezydenta, jak negocjował Traktat Lizboński? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zamurowany Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 16:13 > Masz na myśli prezydenta, jak negocjował Traktat Lizboński? ;) Tak, jego też mam na myśli. O prezydencie również chętnie porozmawiam, ale tutaj jest mowa o premierze. Widać Haenowi tuskowe padanie na kolana nie przeszkadza. Tylko kaczyńskie padanie jest złe. Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Tarcza zostanie w Polsce zainstalowana. Premier 04.07.08, 15:08 dzięki takim, jakimi nas obdarowuja media, zabiegom ma zostać ptrzedstawiony, przez media, Polakom jako ten,który "utargował bardzo ważne rzeczy" od Amerykanów. Wszystko w rzeczywistości wynegocjował z Amerykanamo viceminister spraw zagranicznych, który miał specjalne pełnomocnictwa rządu Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Wycofać wojska z Iraku i Afganistanu 04.07.08, 15:09 Niech wujek Sam sam sobie wojuje. Te wojny wykończą Amerykę. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Wycofać wojska z Iraku i Afganistanu 04.07.08, 15:14 Nas tez wykanczaja finansowo. Po jaka cholere mamy robic za zandarma swiata? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Wycofać wojska z Iraku i Afganistanu 04.07.08, 15:24 wanda43 napisała: > Nas tez wykanczaja finansowo. Po jaka cholere mamy robic za zandarma swiata? Chyba dlatego, że Polska ma być mocarstwem. Wróćmy na ziemię, trzymajmy się Europy, tutaj jest nasza przyszłość. Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 15:14 Jestem pod wrażeniem. Przyznaję szczerze, myślałem że pęknie. I jak zwykle sensownie wszystko wyłożył. Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Jak dzieci dajecie się wodzić za nos specjalistom 04.07.08, 15:14 od medialnego pijaru człowieka, który zdaniem "partii ludzi rosyjskiego interesu" najlepiej będzie pełnił w Polsce funkcje Prezydenta, w dodatku silnego i niezależnego. Odpowiedz Link Zgłoś
bard333 jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:17 jakie bezpieczeństwo??? tylko i wyłącznie ineteresy Kremla i nikogo innego! Tarcza nie ma chronic przed pociskami, a ma rozszerzyc strefe wpływów amerykańskich do rosujskich granic. Amerykanie w ramach obrony i ochrony tarczy wpuszcza w nasze granice swoje wywiadownie i wytna ruskie popychadła typu Dukaczewski i reszta WSI.. i tylko o to chodzi!!! Tusk zdalnie sterowany nigdy na tarcze sie nie zgodzi, bo bedzie to koniec UBekistanu,l więc matołku albo jestes idiotą, albo manipulujesz z premedytacją faktami. Osobiście mysle, że jestem i tym pierwszym i uprawiasz to drugie... Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:21 Po prostu bredzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
bard3333 Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:25 masz jakies argumenty...??? Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:26 a ty, poza swoją wyobraźnią? Odpowiedz Link Zgłoś
bard333 Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:28 wim, że samodzielne myslenie to dla ciebie abstrakcja, ale wysil sie, może cos tam od siebie napiszesz... Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:30 wim, że samodzielne myslenie to dla ciebie abstrakcja, ale wysil sie, może cos tam od siebie napiszesz... Rzuciłeś tezą to ją uzasadnij, łaskawco. Odpowiedz Link Zgłoś
bard333 Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:38 szkoda czasu... Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:42 aaaa..... rozumiem. Odpowiedz Link Zgłoś
bard333 rozumiem... hehehe... to słowo raczej dla ciebie 04.07.08, 15:47 obce....;))) wróce jeszcze raz do pierwszego pytania... daj jakies argumenty, że sie myle, anie tylko "bredzisz" więcej nie umiesz...??? Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: rozumiem... hehehe... to słowo raczej dla cie 04.07.08, 15:50 Ty to jednak jesteś prawdziwym kałmukiem bo nawet zwykłej ironii nie jesteś w stanie odczytać. Masz jakieś argumenty na poparcie swojej tezy ? Jak nie to spadaj frendzlu. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:28 Dostał esemesa, więc się nie czepiaj. Odpowiedz Link Zgłoś
adalberto3 Co najwyzej mąż Malgosi. Nikt juz nie .... 04.07.08, 15:18 ..pamieta, jak w trakcie kampanii prezydenckiej mowil o prowadzeniu polityki zagranicznej za posrednictwem Berlina i mamy tego skutki. Niemcy wprawdzie juz nie wypowiadaja sie zbyt glosno na ten temat, bo ich role przejeli Rosjanie. Tymczasem rakiety nie maja dla nich praktycznie zadnego znaczenia militarnego. Rakiety bez radaru w Czechach to tylko bardzo drogie sylwestrowe fajerwerki. Decyzja o rakietach to tylko decyzja polityczna. Dowod na to czy Polska jeszcze chce i moze samodzielnie podejmowac decyzje. Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor.nowytor8 ty głupi ch..u, Tusk wprost oddał nas pod 04.07.08, 15:23 władze Moskwy. Czy wy jesteście debilami, czy zdrajcami - tylko te dwie możliwości wchodzą w rachubę. Wieszać was to za mało. Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 15:33 'koniec dziadostwa' - i dobrze; wyrzutnie bez rakiet:))) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski No i zostawilismy przy okazji Czechów na lodzie 04.07.08, 15:45 Pewnie nas bardziej polubią. Zdaje się, że wyważona jak by na nią nie spojrzeć, polityka zagraniczna bierze w łeb. Tylko Rosja może być zadowolona z takiego obrotu spraw. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: No i zostawilismy przy okazji Czechów na lodz 04.07.08, 15:49 A dlaczegóż to Czesi mają nas znielubić? Przecież radar bez tarczy może funkcjonować. Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Powtarzam :tarcza powstanie w Polsce. 04.07.08, 15:46 Wszystkie medialne zabiegi maja wypromowac słabego Tuska na silnego kandydata na Prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Re: Powtarzam :tarcza powstanie w Polsce. 04.07.08, 15:53 Przed chwilą słyszałem Napieralskiego - o dziwo potraktował on tę sprawę jako wyłącznie akcję propagandową Tuska "jaki to z niego twardy i wspaniały negocjator". Cała opozycja grzmi, że w sprawach tak istotnych dla całej Polski sprawy tocza się w atmosferze tajemnic i w ciszy niedostepnych dla innych, niz władza, gabinetów. To złamanie niepisanej zasady, że w sprawach tak istotnych informuje się wszystkie siły polityczne w kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
homo.vulgaris Re: Powtarzam :tarcza powstanie w Polsce. 04.07.08, 15:59 > ... To złamanie niepisanej zasady, że w sprawach tak istotnych informuje się wszystkie siły polityczne w kraju. A potem, poprzez kontrolowane przecieki, informujemy o wszyskim cały świat ;) Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: Powtarzam :tarcza powstanie w Polsce. 04.07.08, 15:59 Jeśli powstanie na naszych warunkach, nie mam nic przeciwko. Odpowiedz Link Zgłoś
bard333 powiedz jakie to warunki... 04.07.08, 16:02 i waszych tzn jakich... sowieckich...???? Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: powiedz jakie to warunki... 04.07.08, 16:12 > i waszych tzn jakich... sowieckich...???? Nie, niemieckich. Pało. Odpowiedz Link Zgłoś
bard333 spójrz w lustro... 04.07.08, 16:20 tam to dopiero pałe zobaczysz... a jaka pustą...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy przecież 04.07.08, 16:02 w to,ze Wałesa obalił komunizm a Tusk obali porozumienie z Amerykanami. Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Grzesiu zazdrości Tuskowi 04.07.08, 16:02 Można śmiało napisać - od dzisiaj Tusk będzie równy pomiędzy największymi tego globusa. Coś fenomenalnego wydarzyło się w Europie. Polska, takie zadupie, dyktuje swoje warunki największemu imperium wszechczasów. I na dodatek ma rację. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Re: Grzesiu zazdrości Tuskowi 04.07.08, 16:05 Haen, napij się wody i puknij się w czółko. To ty jesteś fenomenalny. Nigdzie indziej takiego egzemplarza nie udało mi sie znaleźć. Tuskomania wiecznie żywa? Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Hrabio, zobaczysz wkrótce. 04.07.08, 16:11 Ja czuję się dumny, że na tego faceta głosowałem. Swołocz od Kaczorow i Rydzyka niewiele mnie obchodzi, wyje i ogryza paznokcie z bezsilnej wściekłości. Popatrz na idiotę profesora, kolesia Kaczorka z katolickiej uczelni, UKSW. Kretynów ci u nas dostatek. Odpowiedz Link Zgłoś
zamurowany Wykręty powstań (z kolan) ludu ziemi 04.07.08, 16:29 > Można śmiało napisać - od dzisiaj Tusk będzie równy pomiędzy > największymi tego globusa. Czy to pisał ten sam Haen, który parę postów wyżej krytykował padanie na kolana? Odpowiedz Link Zgłoś
homo.vulgaris Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 15:57 Niemałą zasługę ma tu również Radek S. !!! Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 16:01 Radek dziś olał zaproszenie prezydenta, z którego to powodu powinien się na forum rozlegać radosny kwik "przyjaciół" Kaczyńskiego. Teraz w tv mówią, że do południa prezydent w ogóle nie był o niczym informowany, więc i on, jak my wszyscy nie miał pojęcia, co szykuje Tusk. No, ale może sobie jutro kupić w kiosku Wyborczą. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 16:02 Polska bierze kurs na Europe i super . W koncu znajduje sie w Europie . Pisdki i ich politykierzy bawiacy sie w swiatowa polityke - do Torunia ,tam wasze miejsce . Odpowiedz Link Zgłoś