Dodaj do ulubionych

Tusk - mąż stanu.

04.07.08, 14:57
Nie ma zgody na tarczę za ochłapy i uśmiechy. Nareszcie Polska ma
porządny rząd i porządnego przywódcę. Tego oczekiwałem. Koniec
dziadostwa na kolanach, Kwaśniewskiego i Kaczyńskich.

Obserwuj wątek
    • jn-24 Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 14:58
      zdradek, ryzy i psycholog na pewno męznie raportuja w centrali na
      Łubiance.
      • hrabia.mileyski Powtórzę: 04.07.08, 15:01
        Bezsprzecznie brak zgody na tarczę jest w interesie Rosji.
        Czy ktoś się z tym nie zgadza?
        • 1tomasz1 Re: Powtórzę: 04.07.08, 15:03
          Jaki Rosja ma w tym interes?
          • hrabia.mileyski Re: Powtórzę: 04.07.08, 15:04
            Żądasz długiego wykładu, bo w ogóle nie jesteś zorientowany w sprawie?
            • 1tomasz1 Re: Powtórzę: 04.07.08, 15:06
              Wystarczy jedno zdanie.
              Najpierw Twoje argumenty na interes Rosji, potem moje.
              • hrabia.mileyski Re: Powtórzę: 04.07.08, 15:08
                Tu jest forum, a nie kółko nauczania przedszkolnego.
                Prześledź samodzielnie stanowisko Rosji.
                • 1tomasz1 Re: Powtórzę: 04.07.08, 15:10
                  Czyli nie potrafisz jasno i zrozumiale napisać jaki interes ma Rosja w tym, żeby
                  tarcza nie powstała w Polsce? A przynajmniej wiesz w ogóle? ;)
                  • hrabia.mileyski Re: Powtórzę: 04.07.08, 15:32
                    Niewierny Tomaszu, raptus z ciebie nieprzeciętny i nie pozwalasz człowiekowi spokojnie wysłuchać pana premiera.
                    Niewatpliwie rozmowy się załamały, gdy rząd domagał się patriotów, zainstalowanych w Polsce na stałe. Wygląda to de facto jako żądania zaporowe i ocena tego może w innym miejscu. Ale premier połozył nacisk na bezpośrednie zagrożenia, czemu niby miałyby patrioty zapobiegać. I jak myslisz, Tomaszku, o jakich to zagrożeniach mówił tak dobitnie premier? Jak podkreślał "realnych zagrożeniach".
                    Patrioty przecież nie sa przeciwko Czechom, Duńczykom, Niemcom, a nawet talibom. Brak czasu, by to wszystko wyjaśnić w szczegółach, ale ufam, że będziesz w stanie samodzielnie sięgnąć do licznych źródeł, które o tym traktują.

                    Cholera, chyba nikt tu nie pisze takich długich postów, Tomasz tez nie. Ale od niego nikt nie wymaga, by coś tłumaczył. Ciekawe dlaczego.
        • nonno1 Re: Powtarzanie nie wystarcza 04.07.08, 15:04
          Trzeba jeszcze mieć argumenty.
          Czy gdy ktoś powtarza, że mrówka jest większa od słonia, to
          powtarzanie przysparza mu racji?
          • 1tomasz1 Re: Powtarzanie nie wystarcza 04.07.08, 15:07
            To się nazywa zaklinaniem rzeczywistości.
    • wanda43 Re: Tusk - mąż stanu. Brawo Rząd!!!! 04.07.08, 15:04
      W Polsce nie ma miejsca ani dla Amierykanców, ani dla Ruskich, ani dla
      Watykanczykow. Najwyzsza pora i tych ostatnich pogonic.
    • zamurowany Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 15:07
      > Tego oczekiwałem. Koniec
      > dziadostwa na kolanach, Kwaśniewskiego i Kaczyńskich.

      Ale to że na kolana pada w Brukseli, Paryżu i Berlinie to już ci nie przeszkadza?
      • 1tomasz1 Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 15:08
        Masz na myśli prezydenta, jak negocjował Traktat Lizboński? ;)
        • zamurowany Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 16:13
          > Masz na myśli prezydenta, jak negocjował Traktat Lizboński? ;)

          Tak, jego też mam na myśli. O prezydencie również chętnie porozmawiam, ale tutaj
          jest mowa o premierze.

          Widać Haenowi tuskowe padanie na kolana nie przeszkadza. Tylko kaczyńskie
          padanie jest złe.
    • homosovieticus Tarcza zostanie w Polsce zainstalowana. Premier 04.07.08, 15:08
      dzięki takim, jakimi nas obdarowuja media, zabiegom ma zostać
      ptrzedstawiony, przez media, Polakom jako ten,który "utargował
      bardzo ważne rzeczy" od Amerykanów.
      Wszystko w rzeczywistości wynegocjował z Amerykanamo viceminister
      spraw zagranicznych, który miał specjalne pełnomocnictwa rządu Tuska.
    • douglasmclloyd Wycofać wojska z Iraku i Afganistanu 04.07.08, 15:09
      Niech wujek Sam sam sobie wojuje. Te wojny wykończą Amerykę.
      • wanda43 Re: Wycofać wojska z Iraku i Afganistanu 04.07.08, 15:14
        Nas tez wykanczaja finansowo. Po jaka cholere mamy robic za zandarma swiata?
        • douglasmclloyd Re: Wycofać wojska z Iraku i Afganistanu 04.07.08, 15:24
          wanda43 napisała:

          > Nas tez wykanczaja finansowo. Po jaka cholere mamy robic za zandarma swiata?

          Chyba dlatego, że Polska ma być mocarstwem. Wróćmy na ziemię, trzymajmy się
          Europy, tutaj jest nasza przyszłość.
    • boblebowsky Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 15:14
      Jestem pod wrażeniem. Przyznaję szczerze, myślałem że pęknie.
      I jak zwykle sensownie wszystko wyłożył.
    • homosovieticus Jak dzieci dajecie się wodzić za nos specjalistom 04.07.08, 15:14
      od medialnego pijaru człowieka, który zdaniem "partii ludzi
      rosyjskiego interesu" najlepiej będzie pełnił w Polsce funkcje
      Prezydenta, w dodatku silnego i niezależnego.
    • bard333 jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:17
      jakie bezpieczeństwo???

      tylko i wyłącznie ineteresy Kremla i nikogo innego! Tarcza nie ma chronic przed pociskami, a ma rozszerzyc strefe wpływów amerykańskich do rosujskich granic. Amerykanie w ramach obrony i ochrony tarczy wpuszcza w nasze granice swoje wywiadownie i wytna ruskie popychadła typu Dukaczewski i reszta WSI..

      i tylko o to chodzi!!! Tusk zdalnie sterowany nigdy na tarcze sie nie zgodzi, bo bedzie to koniec UBekistanu,l więc matołku albo jestes idiotą, albo manipulujesz z premedytacją faktami.

      Osobiście mysle, że jestem i tym pierwszym i uprawiasz to drugie...
      • boblebowsky Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:21
        Po prostu bredzisz.
        • bard3333 Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:25
          masz jakies argumenty...???
          • boblebowsky Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:26
            a ty, poza swoją wyobraźnią?
            • bard333 Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:28
              wim, że samodzielne myslenie to dla ciebie abstrakcja, ale wysil sie, może cos tam od siebie napiszesz...
              • boblebowsky Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:30
                wim, że samodzielne myslenie to dla ciebie abstrakcja, ale wysil sie, może cos
                tam od siebie napiszesz...

                Rzuciłeś tezą to ją uzasadnij, łaskawco.
                • bard333 Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:38
                  szkoda czasu...
                  • boblebowsky Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:42
                    aaaa..... rozumiem.
                    • bard333 rozumiem... hehehe... to słowo raczej dla ciebie 04.07.08, 15:47
                      obce....;)))

                      wróce jeszcze raz do pierwszego pytania...

                      daj jakies argumenty, że sie myle, anie tylko "bredzisz" więcej nie umiesz...???
                      • boblebowsky Re: rozumiem... hehehe... to słowo raczej dla cie 04.07.08, 15:50
                        Ty to jednak jesteś prawdziwym kałmukiem bo nawet zwykłej ironii
                        nie jesteś w stanie odczytać. Masz jakieś argumenty na
                        poparcie swojej tezy ? Jak nie to spadaj frendzlu.
            • 3promile Re: jestes tak samo durny jak reszta platfusów... 04.07.08, 15:28
              Dostał esemesa, więc się nie czepiaj.
    • adalberto3 Co najwyzej mąż Malgosi. Nikt juz nie .... 04.07.08, 15:18
      ..pamieta, jak w trakcie kampanii prezydenckiej mowil o prowadzeniu
      polityki zagranicznej za posrednictwem Berlina i mamy tego skutki.
      Niemcy wprawdzie juz nie wypowiadaja sie zbyt glosno na ten temat,
      bo ich role przejeli Rosjanie. Tymczasem rakiety nie maja dla nich
      praktycznie zadnego znaczenia militarnego. Rakiety bez radaru w
      Czechach to tylko bardzo drogie sylwestrowe fajerwerki.
      Decyzja o rakietach to tylko decyzja polityczna. Dowod na to czy
      Polska jeszcze chce i moze samodzielnie podejmowac decyzje.
    • nowytor.nowytor8 ty głupi ch..u, Tusk wprost oddał nas pod 04.07.08, 15:23
      władze Moskwy.
      Czy wy jesteście debilami, czy zdrajcami - tylko te dwie możliwości wchodzą w
      rachubę.
      Wieszać was to za mało.
      • douglasmclloyd Debil. nt 04.07.08, 15:25
    • allspice Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 15:33
      'koniec dziadostwa' - i dobrze; wyrzutnie bez rakiet:)))
      • hrabia.mileyski No i zostawilismy przy okazji Czechów na lodzie 04.07.08, 15:45
        Pewnie nas bardziej polubią.
        Zdaje się, że wyważona jak by na nią nie spojrzeć, polityka zagraniczna bierze w
        łeb.
        Tylko Rosja może być zadowolona z takiego obrotu spraw.
        • 3promile Re: No i zostawilismy przy okazji Czechów na lodz 04.07.08, 15:49
          A dlaczegóż to Czesi mają nas znielubić? Przecież radar bez tarczy może
          funkcjonować.
    • homosovieticus Powtarzam :tarcza powstanie w Polsce. 04.07.08, 15:46
      Wszystkie medialne zabiegi maja wypromowac słabego Tuska na silnego
      kandydata na Prezydenta.
      • hrabia.mileyski Re: Powtarzam :tarcza powstanie w Polsce. 04.07.08, 15:53
        Przed chwilą słyszałem Napieralskiego - o dziwo potraktował on tę sprawę jako wyłącznie akcję propagandową Tuska "jaki to z niego twardy i wspaniały negocjator".
        Cała opozycja grzmi, że w sprawach tak istotnych dla całej Polski sprawy tocza się w atmosferze tajemnic i w ciszy niedostepnych dla innych, niz władza, gabinetów. To złamanie niepisanej zasady, że w sprawach tak istotnych informuje się wszystkie siły polityczne w kraju.
        • homo.vulgaris Re: Powtarzam :tarcza powstanie w Polsce. 04.07.08, 15:59
          > ... To złamanie niepisanej zasady, że w sprawach tak istotnych
          informuje się wszystkie siły polityczne w kraju.

          A potem, poprzez kontrolowane przecieki, informujemy o wszyskim cały
          świat ;)
        • boblebowsky Re: Powtarzam :tarcza powstanie w Polsce. 04.07.08, 15:59
          Jeśli powstanie na naszych warunkach, nie mam nic przeciwko.
          • bard333 powiedz jakie to warunki... 04.07.08, 16:02
            i waszych tzn jakich... sowieckich...????
            • boblebowsky Re: powiedz jakie to warunki... 04.07.08, 16:12
              > i waszych tzn jakich... sowieckich...????

              Nie, niemieckich. Pało.
              • bard333 spójrz w lustro... 04.07.08, 16:20
                tam to dopiero pałe zobaczysz... a jaka pustą...:)))
        • homosovieticus Nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy przecież 04.07.08, 16:02
          w to,ze Wałesa obalił komunizm a Tusk obali porozumienie z
          Amerykanami.
        • haen1950 Grzesiu zazdrości Tuskowi 04.07.08, 16:02
          Można śmiało napisać - od dzisiaj Tusk będzie równy pomiędzy
          największymi tego globusa. Coś fenomenalnego wydarzyło się w
          Europie. Polska, takie zadupie, dyktuje swoje warunki największemu
          imperium wszechczasów. I na dodatek ma rację.
          • hrabia.mileyski Re: Grzesiu zazdrości Tuskowi 04.07.08, 16:05
            Haen, napij się wody i puknij się w czółko.
            To ty jesteś fenomenalny. Nigdzie indziej takiego egzemplarza nie udało mi sie
            znaleźć. Tuskomania wiecznie żywa?
            • haen1950 Hrabio, zobaczysz wkrótce. 04.07.08, 16:11
              Ja czuję się dumny, że na tego faceta głosowałem. Swołocz od
              Kaczorow i Rydzyka niewiele mnie obchodzi, wyje i ogryza paznokcie z
              bezsilnej wściekłości. Popatrz na idiotę profesora, kolesia Kaczorka
              z katolickiej uczelni, UKSW. Kretynów ci u nas dostatek.
          • zamurowany Wykręty powstań (z kolan) ludu ziemi 04.07.08, 16:29
            > Można śmiało napisać - od dzisiaj Tusk będzie równy pomiędzy
            > największymi tego globusa.

            Czy to pisał ten sam Haen, który parę postów wyżej krytykował padanie na kolana?
    • homo.vulgaris Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 15:57
      Niemałą zasługę ma tu również Radek S. !!!
      • hrabia.mileyski Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 16:01
        Radek dziś olał zaproszenie prezydenta, z którego to powodu powinien się na
        forum rozlegać radosny kwik "przyjaciół" Kaczyńskiego.
        Teraz w tv mówią, że do południa prezydent w ogóle nie był o niczym informowany,
        więc i on, jak my wszyscy nie miał pojęcia, co szykuje Tusk. No, ale może sobie
        jutro kupić w kiosku Wyborczą.
      • karbat Re: Tusk - mąż stanu. 04.07.08, 16:02
        Polska bierze kurs na Europe i super . W koncu znajduje sie w
        Europie .
        Pisdki i ich politykierzy bawiacy sie w swiatowa polityke -
        do Torunia ,tam wasze miejsce .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka