latarnick 06.01.09, 09:19 nie lubisz dyskusji, wiec zamykasz gemby dyskutantom, lansujesz samego siebie i nie znosisz jak ktos ci sie wtronca, dziwie sie ze takie forum-kuriozum jest wciaz jeszcze tolerowane Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 06.01.09, 10:54 A ta "szwomba" co za tromba? Odpowiedz Link
latarnick Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.01.09, 08:18 to ze starozytnego jezyka wandali rudoslaskich! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.01.09, 09:03 Możno tych co we AK forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=82312406&v=2&s=0 Podeliberować trza. Odpowiedz Link
sloneczko1 Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.01.09, 09:06 jo tysz je ciekawo co to tyn szwomb? może to jako literowka? a może to głąb? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 10.01.09, 16:12 Literowka se w tym jawi? Toż jom możno tu poprawi. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 10.01.09, 16:14 Jo na "głomba" żech postwioł Bestoż ze niym tu zabawioł. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 08.01.10, 23:32 No dyć sie niy byda migać Trza mi taki wontek dźwigać. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 30.01.10, 09:30 Ło Libiji cosik prawi forum.gazeta.pl/forum/w,28940,82312406,106489760,czymoj_sie_nie_kimoj.html Tu inaczy sie zaś jawi. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 19.02.10, 21:00 Co istnego tukej ciongnie? Kaj "szwomb" tako łon se wprzongnie? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 19.02.10, 21:01 broneknotgeld napisał: > Co istnego tukej ciongnie? > Kaj "szwomb" tako łon se wprzongnie? forum.gazeta.pl/forum/w,28940,107523789,107523789,a_Ruda_ma_uda.html Odpowiedz Link
latarnick Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 03.03.10, 10:35 nie daj sie uwiesc temu oszołomowi co was zaprzega na jego łono, widz Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 04.03.10, 23:20 Kto spokopi ło co idzie Prezydyntym mono bydzie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.01.11, 23:36 Kajś słysza jynk archiwum.polityka.pl/art/dzien-dziwaka,368600.html Czy dziwok pynk? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 10.01.11, 13:37 Niy łod dzisioj tukej siedza forum.gazeta.pl/forum/w,261,11518549,,Bronku.html?v=2 Niych se "bronczom" że jo "bredza". Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.02.11, 21:54 Na "Domb Goduli" zagłosujecie? slask.naszemiasto.pl/serwisy/slaskie_ekologiczne/758230,szukamy-najciekawszego-drzewa-w-kraju-glosowanie,galeria,773720,id,t,tm,zid.html Niychej go nic już w Rudzie niy gniecie! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.02.12, 23:12 broneknotgeld napisał: > Na "Domb Goduli" zagłosujecie? > slask.naszemiasto.pl/serwisy/slaskie_ekologiczne/758230,szukamy-najciekawszego-drzewa-w-kraju-glosowanie,galeria,773720,id,t,tm,zid.html > Niychej go nic już w Rudzie niy gniecie! Źle niy leciało Głosy zbiyrało. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 06.02.13, 20:21 Konkurs "Dziennikarz Obywatelski 2012 roku" "Chce nom i wom sie chcieć?" We konkursie coś mojego Dyć kuknijcie - tyż ślonskego! doroku.wiadomosci24.pl/cywilizacja/ Odpowiedz Link