Dodaj do ulubionych

Bronek, jestes wyjontkowym szwombem!

06.01.09, 09:19
nie lubisz dyskusji, wiec zamykasz gemby dyskutantom,
lansujesz samego siebie i nie znosisz jak ktos ci sie wtronca,
dziwie sie ze takie forum-kuriozum jest wciaz jeszcze tolerowane
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 06.01.09, 10:54
      A ta "szwomba"
      co za tromba?
      • latarnick Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.01.09, 08:18
        to ze starozytnego jezyka wandali rudoslaskich!
        • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.01.09, 09:03
          Możno tych co we AK
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=82312406&v=2&s=0
          Podeliberować trza.
          • sloneczko1 Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.01.09, 09:06
            jo tysz je ciekawo
            co to tyn szwomb?
            może to jako literowka?
            a może to głąb?
            • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 10.01.09, 16:12
              Literowka se w tym jawi?
              Toż jom możno tu poprawi.
              • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 10.01.09, 16:14
                Jo na "głomba" żech postwioł
                Bestoż ze niym tu zabawioł.
                • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 08.01.10, 23:32
                  No dyć sie niy byda migać
                  Trza mi taki wontek dźwigać.
                  • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 30.01.10, 09:30
                    Ło Libiji cosik prawi

                    forum.gazeta.pl/forum/w,28940,82312406,106489760,czymoj_sie_nie_kimoj.html

                    Tu inaczy sie zaś jawi.
                    • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 19.02.10, 21:00
                      Co istnego tukej ciongnie?
                      Kaj "szwomb" tako łon se wprzongnie?
                      • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 19.02.10, 21:01
                        broneknotgeld napisał:

                        > Co istnego tukej ciongnie?
                        > Kaj "szwomb" tako łon se wprzongnie?

                        forum.gazeta.pl/forum/w,28940,107523789,107523789,a_Ruda_ma_uda.html
                        • latarnick Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 03.03.10, 10:35
                          nie daj sie uwiesc temu oszołomowi
                          co was zaprzega na jego łono, widz

                          • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 04.03.10, 23:20
                            Kto spokopi ło co idzie
                            Prezydyntym mono bydzie.
                            • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.01.11, 23:36
                              Kajś słysza jynk
                              archiwum.polityka.pl/art/dzien-dziwaka,368600.html
                              Czy dziwok pynk?
                              • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 10.01.11, 13:37
                                Niy łod dzisioj tukej siedza
                                forum.gazeta.pl/forum/w,261,11518549,,Bronku.html?v=2
                                Niych se "bronczom" że jo "bredza".
                                • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.02.11, 21:54
                                  Na "Domb Goduli" zagłosujecie?
                                  slask.naszemiasto.pl/serwisy/slaskie_ekologiczne/758230,szukamy-najciekawszego-drzewa-w-kraju-glosowanie,galeria,773720,id,t,tm,zid.html
                                  Niychej go nic już w Rudzie niy gniecie!
                                  • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 07.02.12, 23:12
                                    broneknotgeld napisał:

                                    > Na "Domb Goduli" zagłosujecie?
                                    > slask.naszemiasto.pl/serwisy/slaskie_ekologiczne/758230,szukamy-najciekawszego-drzewa-w-kraju-glosowanie,galeria,773720,id,t,tm,zid.html
                                    > Niychej go nic już w Rudzie niy gniecie!
                                    Źle niy leciało
                                    Głosy zbiyrało.
                                    • broneknotgeld Re: Bronek, jestes wyjontkowym szwombem! 06.02.13, 20:21
                                      Konkurs "Dziennikarz Obywatelski 2012 roku"

                                      "Chce nom i wom sie chcieć?"

                                      We konkursie coś mojego
                                      Dyć kuknijcie - tyż ślonskego!

                                      doroku.wiadomosci24.pl/cywilizacja/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka