Gość: lutek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
31.05.07, 22:40
dotychczas jest jedno w regionie w Bydgoszczy. Potrzebę powstania lotniska w
swoim miescie uzasadnia Toruń.
Brodnica chyba też nie "od macochy" i zasługuje żeby z niej latano .
Co sądzicie na ten temat?