Dodaj do ulubionych

use to debil-lady of wonrath to idiotka

29.10.06, 02:05
use to jakis mierny inżynieryna na rencie, a lady to jakaś skończona idiotka
co se licencjat kupiła-dwoje idiotów dorwało sie do władzy i zrobiło opem
jakiegos barana dotleniacza a ten śrek mnie zbanoeał wczoraj za to że mi
sie przypadkiem wkleiło na ogóle następujące zdanie:"A może byc penisek?",
które to zdanie pisałem do kobiety, pragnącej zobaczyć moją twarz w kamerce.
Doprawdy nie wiem co baranowi sie nie spodobało w tym zdaniu. Moze
przeraził go wyraz penisek?-moze powinienem uzyc wyrazu bardziej
pasującego do jego poziomu jak np: chuj czy kutas? Najgorsze jest , że ten
walniety kretyn banował mnie jeszcze kilka razy za wejście po banie. Ale cóż
świrów tu pełno, a kto jest winny, że takie debile dostają opa?-oczywiście
jeszcze wieksze od nich debile , które sa redami. Co o tym sadzicie?
Obserwuj wątek
    • rozsadna Re: use to debil-lady of wonrath to idiotka 29.10.06, 07:09
      ja bym Ci dala bana za klamstwa ,ktorymi nas tutaj
      raczysz "penisku".....smieszny jestes piszac ,ze "przypadkowo Ci sie wkleilo"
      wszystkich masz za idiotow??...kazdemu naupychasz kazdego zgnoisz ..a ty chcesz
      bys Swieta krowa?? ..admini sa po to by pisnowac porzadku na
      czacie !! ..dlaczego innych nie banuja?? nie umiesz sie poprawnie wyrazac??
      czytam te Twoje wypociny ..i nie moge wyjsc z podziwu ile chamstwa i prostactwa
      jest w Tobie .....nie mam zamiaru odpisywac Ci wiecej na to co napiszesz ...z
      pewnoscia wlasnym chamstwem mi odplacisz ...jestem za !!!! i ciesze sie ,ze
      dali Ci bana za klamstwo i robienie z czytelnikow idiotow ..mam nadzieje ,ze
      nikt w te Twoje wypociny nie uwierzy nie pozdrawiam
    • abnegator Re: use to debil-lady of wonrath to idiotka 29.10.06, 09:39
      rozsądna ty to jakąs obłąkaną i niedojebaną idiotką jesteś
      • justysbytomianka Re: use to debil-lady of wonrath to idiotka 29.10.06, 12:18
        abnegator jako Naczelna Redaktor Forum zwracam Ci pierwszy i ostatni raz uwagę
        o niestosowności zachowania. Każdy może tu wyrazic swoja opinie nawet
        negatywną, ale forma jaka sie posługujesz jest zwyczajnie niedopuszczalna.
        Regułą tego forum jest brak banów,ale istnieje cos takiego jak ostracyzm o
        które poproszę każdego kto będzie tutaj pisał i będziesz powiewał na tym forum
        jak ten wydmuchany balonik na wietrze:)Mam nadzieje,że dotarło tam gdzie
        powinno;)
    • magdajeden Re: use to debil-lady of wonrath to idiotka 29.10.06, 11:15
      abnegator=proces7????
      bo sie pogubiłam.ale brzmią podobnie
      • czatowykaleka Re: use to debil-lady of wonrath to idiotka 29.10.06, 14:56
        madziujedyna nie kompromituj się!!!opanuj się,jak śmiesz popierać UPR i
        pochodzic z mojego wspaniałego miasta jakim jest Warszawa!?
    • valmont79 Re: use to debil-lady of wonrath to idiotka 29.10.06, 11:25
      Sądzę, że niektórzy mają zbyt wiele czasu i strasznie się nudzą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka