abnegator
29.10.06, 02:05
use to jakis mierny inżynieryna na rencie, a lady to jakaś skończona idiotka
co se licencjat kupiła-dwoje idiotów dorwało sie do władzy i zrobiło opem
jakiegos barana dotleniacza a ten śrek mnie zbanoeał wczoraj za to że mi
sie przypadkiem wkleiło na ogóle następujące zdanie:"A może byc penisek?",
które to zdanie pisałem do kobiety, pragnącej zobaczyć moją twarz w kamerce.
Doprawdy nie wiem co baranowi sie nie spodobało w tym zdaniu. Moze
przeraził go wyraz penisek?-moze powinienem uzyc wyrazu bardziej
pasującego do jego poziomu jak np: chuj czy kutas? Najgorsze jest , że ten
walniety kretyn banował mnie jeszcze kilka razy za wejście po banie. Ale cóż
świrów tu pełno, a kto jest winny, że takie debile dostają opa?-oczywiście
jeszcze wieksze od nich debile , które sa redami. Co o tym sadzicie?