kobieton_na_pasach 05.12.06, 15:25 bo ja tak.zaglosowalam na Fabienne Wisniewska. ale wyszlo prawie po palom. czy ni pi... ni w du... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kobieton_na_pasach Re: zaglosowaliscie? 05.12.06, 16:56 alpepe napisała: > o imiona dla maŁej Dody w metro he he. karmen. mnie sie poboba bardziej karmel. mozna possac. Odpowiedz Link