Dodaj do ulubionych

zaglosowaliscie?

05.12.06, 15:25
bo ja tak.zaglosowalam na Fabienne Wisniewska. ale wyszlo prawie po palom. czy
ni pi... ni w du...
Obserwuj wątek
    • krambambulia Re: zaglosowaliscie? 05.12.06, 15:32
      nie wiem o co chodzi?!
      • alpepe Re: zaglosowaliscie? 05.12.06, 15:48
        o imiona dla maŁej Dody w metro
        • kobieton_na_pasach Re: zaglosowaliscie? 05.12.06, 16:56
          alpepe napisała:

          > o imiona dla maŁej Dody w metro

          he he. karmen. mnie sie poboba bardziej karmel. mozna possac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka