Dodaj do ulubionych

...und eines noch an diesem schwülen Abend:

IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 22:05
Ich fand immer schon Leutchen süß, die sich selbst als "Wissenschaftler"
bezeichnen... :-)
j.
Obserwuj wątek
    • francesca12 Re: ...und eines noch an diesem schwülen Abend: 19.06.05, 22:23
      Słodzisz, słodzisz, ale nutę goryczy można wyczuć...
      • Gość: Jecki goryczy mowisz, frances ? IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 22:39
        Sadzilem, ze raczej GROZA powialo... :-)
        j.
        • Gość: Jecki na marginesie: jecki zawiaze tej nocy petelke, IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 22:44
          skoro frances demaskuje go jako niedokonczonego licencjata (?) Albo i Jasia
          Muzykanta ? :-(((
          j.
          • francesca12 Re: na marginesie: jecki zawiaze tej nocy petelke 19.06.05, 23:04

            Gość portalu: Jecki napisał(a):

            > skoro frances demaskuje go jako niedokonczonego licencjata (?) Albo i Jasia
            > Muzykanta ? :-(((
            > j.
            Drogi J.
            to chyba z palca wyssane :)
            czyz to nie prowokacja??

            albo za dużo dziś przebywałam na słońcu i czegoś nie rozumiem ...
            • Gość: Jecki No wiec skad ta moja "gorycz" IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 23:16
              wobec "Wissenschaftler", frances ?
              j.
              • francesca12 Re: No wiec skad ta moja "gorycz" 19.06.05, 23:25
                Ok, mimo późnej pory, jeszcze piszę:
                ano właśnie gorycz - może złe słowo - co do tych uważających się za
                wissenschaftlerów (ojej, to tylko tytuł w moi przypadku :P)
                poza tym skąd ten licencjat i janko muzykant ??
                po trzecie - żegnam się na dziś życząc miłej nocy :)
        • francesca12 Re: goryczy mowisz, frances ? 19.06.05, 23:10
          E tam grozą,

          o strachach z przymrużeniem oka dobrze poczytać sobie:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=19000886
          ______
          „Człowiek jest tylko człowiekiem”
          E.M. Remarque
    • abel0ne Re: ...und eines noch an diesem schwülen Abend: 19.06.05, 22:25
      szkoda, że nie wiem, o co chodiz, bo bym się... ustosunkowała ;-)
      • Gość: ggigus no wlasnie IP: *.dip.t-dialin.net 19.06.05, 22:29
        zapodaj konkretny kontekst, bo jestem ostatnio tak rzadko na tym forum, ze nie
        wiem, o co chodzi...
      • Gość: Jecki stosunkowanie, mila Abel, to ty lepiej IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 22:38
        zarezerwuj dla slubnego ! :-))
        j.
        • abel0ne Re: stosunkowanie, mila Abel, to ty lepiej 19.06.05, 22:44
          chętnie, ale jak, kiedy on teraz kiczowatą konfekcje na Pro7 ogląda. Gej jaki,
          czy co?
          • Gość: Jecki ich lasse mich nicht provozieren und werde nicht IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 22:46
            die GROSSE VERDUMMUNGSMASCHINE einschalten !!!!! :-)
            j.
            • abel0ne Re: ich lasse mich nicht provozieren und werde ni 19.06.05, 22:50
              dobhre, dobhre!
              Guten Nach, schlaf, schön und träum was Schönes :-).
              • abel0ne Re: ich lasse mich nicht provozieren und werde ni 19.06.05, 22:50
                Error! Es sollte: "Gute Nacht" stehen...
              • Gość: Jecki Danke, ich werde's mit süßen Wissenschaftlerinnen IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 23:21
                versuchen, die gern Erdbeeren kosten, dann und wann Schwimmen gehen bzw.
                radfahren (klein und zusammen !) und Tausende von Fans nach Masovien locken... :-)))
                j.
                • francesca12 Re: Danke, ich werde's mit süßen Wissenschaftleri 19.06.05, 23:33
                  Viel Spass dabei :) :)
                  wünscht
                  francesca12
                  • Gość: aga_s ein wenig Angeberei IP: 195.126.166.* 20.06.05, 07:06
                    hin und wieder stört doch niemand ;-)
                  • Gość: Jecki Leider hat's nicht geklappt :-((( IP: *.arcor-ip.net 20.06.05, 17:11
                    j.
                    • francesca12 Re: Leider hat's nicht geklappt :-((( 20.06.05, 18:40
                      Wieso denn?

                      :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka