Gość: Jecki IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 22:05 Ich fand immer schon Leutchen süß, die sich selbst als "Wissenschaftler" bezeichnen... :-) j. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
francesca12 Re: ...und eines noch an diesem schwülen Abend: 19.06.05, 22:23 Słodzisz, słodzisz, ale nutę goryczy można wyczuć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jecki goryczy mowisz, frances ? IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 22:39 Sadzilem, ze raczej GROZA powialo... :-) j. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jecki na marginesie: jecki zawiaze tej nocy petelke, IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 22:44 skoro frances demaskuje go jako niedokonczonego licencjata (?) Albo i Jasia Muzykanta ? :-((( j. Odpowiedz Link Zgłoś
francesca12 Re: na marginesie: jecki zawiaze tej nocy petelke 19.06.05, 23:04 Gość portalu: Jecki napisał(a): > skoro frances demaskuje go jako niedokonczonego licencjata (?) Albo i Jasia > Muzykanta ? :-((( > j. Drogi J. to chyba z palca wyssane :) czyz to nie prowokacja?? albo za dużo dziś przebywałam na słońcu i czegoś nie rozumiem ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jecki No wiec skad ta moja "gorycz" IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 23:16 wobec "Wissenschaftler", frances ? j. Odpowiedz Link Zgłoś
francesca12 Re: No wiec skad ta moja "gorycz" 19.06.05, 23:25 Ok, mimo późnej pory, jeszcze piszę: ano właśnie gorycz - może złe słowo - co do tych uważających się za wissenschaftlerów (ojej, to tylko tytuł w moi przypadku :P) poza tym skąd ten licencjat i janko muzykant ?? po trzecie - żegnam się na dziś życząc miłej nocy :) Odpowiedz Link Zgłoś
francesca12 Re: goryczy mowisz, frances ? 19.06.05, 23:10 E tam grozą, o strachach z przymrużeniem oka dobrze poczytać sobie: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=19000886 ______ „Człowiek jest tylko człowiekiem” E.M. Remarque Odpowiedz Link Zgłoś
abel0ne Re: ...und eines noch an diesem schwülen Abend: 19.06.05, 22:25 szkoda, że nie wiem, o co chodiz, bo bym się... ustosunkowała ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ggigus no wlasnie IP: *.dip.t-dialin.net 19.06.05, 22:29 zapodaj konkretny kontekst, bo jestem ostatnio tak rzadko na tym forum, ze nie wiem, o co chodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jecki stosunkowanie, mila Abel, to ty lepiej IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 22:38 zarezerwuj dla slubnego ! :-)) j. Odpowiedz Link Zgłoś
abel0ne Re: stosunkowanie, mila Abel, to ty lepiej 19.06.05, 22:44 chętnie, ale jak, kiedy on teraz kiczowatą konfekcje na Pro7 ogląda. Gej jaki, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jecki ich lasse mich nicht provozieren und werde nicht IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 22:46 die GROSSE VERDUMMUNGSMASCHINE einschalten !!!!! :-) j. Odpowiedz Link Zgłoś
abel0ne Re: ich lasse mich nicht provozieren und werde ni 19.06.05, 22:50 dobhre, dobhre! Guten Nach, schlaf, schön und träum was Schönes :-). Odpowiedz Link Zgłoś
abel0ne Re: ich lasse mich nicht provozieren und werde ni 19.06.05, 22:50 Error! Es sollte: "Gute Nacht" stehen... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jecki Danke, ich werde's mit süßen Wissenschaftlerinnen IP: *.arcor-ip.net 19.06.05, 23:21 versuchen, die gern Erdbeeren kosten, dann und wann Schwimmen gehen bzw. radfahren (klein und zusammen !) und Tausende von Fans nach Masovien locken... :-))) j. Odpowiedz Link Zgłoś
francesca12 Re: Danke, ich werde's mit süßen Wissenschaftleri 19.06.05, 23:33 Viel Spass dabei :) :) wünscht francesca12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga_s ein wenig Angeberei IP: 195.126.166.* 20.06.05, 07:06 hin und wieder stört doch niemand ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jecki Leider hat's nicht geklappt :-((( IP: *.arcor-ip.net 20.06.05, 17:11 j. Odpowiedz Link Zgłoś
francesca12 Re: Leider hat's nicht geklappt :-((( 20.06.05, 18:40 Wieso denn? :) Odpowiedz Link Zgłoś