Dodaj do ulubionych

Czemu czuje slabsze ruchy

13.05.08, 18:52
Mam pytanie dlaczego czuje slabsze ruchy od 2 dni przed wczoraj
przezylam silny stres a zreszta po kazym stresie dzidzius jest
mniej ruchliwy czy to moze miec zwiazek z tym ze lekarz przepisal mi
melise na uspokojenie i lekarstwa homopatyczne ktore mam zazywac jak
sie zdenerwuje ??
Obserwuj wątek
    • katarzynaoles Re: Czemu czuje slabsze ruchy 14.05.08, 00:38
      Witam. Te słabsze ruchy są pewnie odpowiedzią na mechanizmy
      hormonalne, które zachodzą w Pani organizmie, kiedy jest Pani w
      stresie. Nie sądzę, żeby jakieś znaczenie miała tu melisa albo leki
      homeopatyczne. Proszę zrobić zapis KTG dla pewności. POzdrawiam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka