llidkaa
13.11.07, 13:54
Kupiłam lale córci Baby Annabell i mam pytanie kiedy ona zasypia, tzn, zamyka
oczy? to jest ta lala z płacząca prawdziwymi łzami, w czasie jedzenia owszem
zamyka i otwiera oczy, ale kiedy ona chodzi mi kiedy ona zasypia i zeby oczy
były zamkniete?