najduszek77
01.03.05, 19:38
Jestem mamą 10 tygodniowego maluszka. Mój synek nie robi kupy już 6 dzień.
Podobna sytuacja miała miejsce już wcześniej, tyle że kupka pojawiła się na 4
dobę. Wiem, że takie przerwy, to normalne, ale dziecko pręży się, jęczy,
stęka, prostuje nóżki, popłakuje, śpi bardzo niespokojnie i puszcza
śmierdzące bąki. Do tej pory kupy były rzadkiej konsystencji i normalnego
zabarwienia, choć robione z trudem. O co tu chodzi, już nie mogę patrzeć jak
sią męczy.