kosmitkazmarsa
08.12.05, 23:34
Prosze o rade wszytkie Mamy, chodzi o prezent dla mojego siostrzenca (lat 5).
Wiem ze z reklam tv podoba mu sie gra Operacja i chce mu ja sprezentowac na
Gwiazdke. Mam jednak pewne watpliwosci, z opisu gry wynika, ze sa tam karty
do gry i pieniadze, nie wiem czy nie bedzie ona zbyt trudna dla niego (
producent przenacza ja dle dzieci 6+). I elementy ktore sa uzywane w
operacji, czy nie sa zbyt male? Nie chce aby zamiast przyjemnosci spotkalo Go
rozaczarowanie. Dziekuje za wszyskie opinie i podpowiedzi.Pozdrawiam