Dodaj do ulubionych

Gra Operacja dla 5-latka-sugestie i opinie...

08.12.05, 23:34
Prosze o rade wszytkie Mamy, chodzi o prezent dla mojego siostrzenca (lat 5).
Wiem ze z reklam tv podoba mu sie gra Operacja i chce mu ja sprezentowac na
Gwiazdke. Mam jednak pewne watpliwosci, z opisu gry wynika, ze sa tam karty
do gry i pieniadze, nie wiem czy nie bedzie ona zbyt trudna dla niego (
producent przenacza ja dle dzieci 6+). I elementy ktore sa uzywane w
operacji, czy nie sa zbyt male? Nie chce aby zamiast przyjemnosci spotkalo Go
rozaczarowanie. Dziekuje za wszyskie opinie i podpowiedzi.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • mufka51 Re: Gra Operacja dla 5-latka-sugestie i opinie... 08.12.05, 23:46
      Kupiłam wczoraj synowi-tez 5 latek.Gra jest za trudna jak na ten wiek.Elementy
      są faktycznie bardzo małe.Potrzebna jest duż precyzja ruchów.Nie uda się-nic nie
      zarabia.A dzieci w tym wieku baaaardzo nie lubią przegrywać.Trzeba się tez znać
      na pieniądzach.Syn bardzo lubi gry,ale ta był bardzo szybko znudzony.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka