Dodaj do ulubionych

Magda Siedlecka -położna ze szpitala Bielańskiego

07.08.06, 13:19
Mam prośbe do Mam, ktore rodzily w Bielanskim z p. Magda; prosze podzielcie
sie swymi opiniami....Poznalismy ja z mezem (miala akurat dyzur) i zrobila na
nas dobre wrazenie, chcielibysmy rodzic razem z nia...co sadzicie???
Obserwuj wątek
    • iza3108 Re: Magda Siedlecka -położna ze szpitala Bielańsk 07.08.06, 21:05
      Mnie ta pani kilka razy podlączała do KTG, mnie też wydaje się że jest bardzo
      sympatyczna, ja rodziłam z Teresą Kosińską i bardzo polecam, zresztą wszystkie
      położne są tam super oprócz pani Błędowskiej, chodziłam do szpitala przez ok
      miesiąc na KTG i trochę się rozeznałam po położnych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka