rapia 07.08.06, 13:19 Mam prośbe do Mam, ktore rodzily w Bielanskim z p. Magda; prosze podzielcie sie swymi opiniami....Poznalismy ja z mezem (miala akurat dyzur) i zrobila na nas dobre wrazenie, chcielibysmy rodzic razem z nia...co sadzicie??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iza3108 Re: Magda Siedlecka -położna ze szpitala Bielańsk 07.08.06, 21:05 Mnie ta pani kilka razy podlączała do KTG, mnie też wydaje się że jest bardzo sympatyczna, ja rodziłam z Teresą Kosińską i bardzo polecam, zresztą wszystkie położne są tam super oprócz pani Błędowskiej, chodziłam do szpitala przez ok miesiąc na KTG i trochę się rozeznałam po położnych. Odpowiedz Link Zgłoś