Dodaj do ulubionych

smoczki do butelek Avent

14.08.06, 15:39
Czy ktoś się orientuje jaki rozmiar smoczka avent od jakiego wieku? Jaki do
mleka a jaki do herbatki. Nigdzie nie mogę znależć informacji na ten temat,
nawet na opakowaniach smoczków.
Obserwuj wątek
    • elieka przecież jest na opakowaniach!! 14.08.06, 19:46
      smoczek nr1 - dla noworodka
      nr 2 - 1m+
      nr 3 - 3m+
      jest też z wyborem wielkości przepływu dla 3m+
      nr 4 - 6m+
      • mika7805 Re: przecież jest na opakowaniach!! 15.08.06, 10:38
        jw
        ale jeśli chcesz podawać troszkę zagęszczone mleczko, to niestety smoczki z
        Aventu się zapychają. One nie mają jednej większej dziurki tylko jedną, dwie
        lub trzy. Tak więc, jak dajesz gęsty soczek lub mleczko z kaszką lub kleikiem to
        one się nie nadają. Jest jeszcze smoczek trójprzepływowy, ale mój synek nie umie
        sobie z nim poradzić - ulewa mu się po bokach :( Ja do butelek Aventu dokupiłam
        smoczki Nuby. Te z Canpola zasysają się :(
    • annor Re: smoczki do butelek Avent 16.08.06, 10:18
      My używaliśmy smoczka "1" do końca 3 m-ca, teraz "2" a do herbatek dalej "1",
      tylko że ja karmię mlekiem z piersi.
      • hellusia Re: smoczki do butelek Avent 16.08.06, 19:42
        Do herbatki nr 1, dwójka sie zachłytuje, mleko nr 4 (mleko bebilon AR ono jest
        geste), tróprzepływowe sa ideaLNE na kaszke i wcale sie nie zatykaja !!! no
        chyba ze zrobi sie kaszke za gesta nadajaca sie tylko do jedzenia z lyzeczki a
        nie picia z butelki :)

        pzdr
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka