mamapaptylka 14.08.06, 15:39 Czy ktoś się orientuje jaki rozmiar smoczka avent od jakiego wieku? Jaki do mleka a jaki do herbatki. Nigdzie nie mogę znależć informacji na ten temat, nawet na opakowaniach smoczków. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elieka przecież jest na opakowaniach!! 14.08.06, 19:46 smoczek nr1 - dla noworodka nr 2 - 1m+ nr 3 - 3m+ jest też z wyborem wielkości przepływu dla 3m+ nr 4 - 6m+ Odpowiedz Link Zgłoś
mika7805 Re: przecież jest na opakowaniach!! 15.08.06, 10:38 jw ale jeśli chcesz podawać troszkę zagęszczone mleczko, to niestety smoczki z Aventu się zapychają. One nie mają jednej większej dziurki tylko jedną, dwie lub trzy. Tak więc, jak dajesz gęsty soczek lub mleczko z kaszką lub kleikiem to one się nie nadają. Jest jeszcze smoczek trójprzepływowy, ale mój synek nie umie sobie z nim poradzić - ulewa mu się po bokach :( Ja do butelek Aventu dokupiłam smoczki Nuby. Te z Canpola zasysają się :( Odpowiedz Link Zgłoś
annor Re: smoczki do butelek Avent 16.08.06, 10:18 My używaliśmy smoczka "1" do końca 3 m-ca, teraz "2" a do herbatek dalej "1", tylko że ja karmię mlekiem z piersi. Odpowiedz Link Zgłoś
hellusia Re: smoczki do butelek Avent 16.08.06, 19:42 Do herbatki nr 1, dwójka sie zachłytuje, mleko nr 4 (mleko bebilon AR ono jest geste), tróprzepływowe sa ideaLNE na kaszke i wcale sie nie zatykaja !!! no chyba ze zrobi sie kaszke za gesta nadajaca sie tylko do jedzenia z lyzeczki a nie picia z butelki :) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś