albertyn
27.10.06, 20:18
Szczecin w ramach tzw Zachodniopomorskiej racji Stanu (czytaj szczecińskiej)
likwiduje poołączenia kolejowe z Koszalina do Warszawy i Trójmiasta! Ekspres
z Warszwy będzie jeździł nadal tylko do Słupska!
W Szczecinie tzn Dyrekcja kolei postarała się o to by do Koszalina nie
dojeżdżał ekspres Słupia.(tłumacząc sie niby względami
ekonomicznymi).Poproszony "dygnitarz ze Szczecińskiej dyrekcji zasłaniał sie
tajemnicą służbową(gdy zapytano go i ilość podróżnych!)Za to do Szczecina z
Warszawy dojeżdżają pustawe IC (sam kilka razy miałem okazję jechać)A WE
WŁOSZCZOWEJ ZBUDOWANO PRZYSTANEK!!!!
A nawet w ramach też Zachodniopomorskiej Racji Stanu jeździł pusty pociąg do
Amsterdamu-i kto za to płacił?