Gość: Młodażona
IP: *.e / *.e-box.pl
06.10.04, 10:49
Zrobilam wczoraj kotlety mielone, nie pierwszy raz zreszta, ale pierwszy raz
cos takiego mi sie przytrafilo.
Kotlety na patelni zaczeły sie "rozpuszczać", cos z nich wyciekalo i palilo
sie w goracym tluszczu, na dokladke popekaly. Słyszalam kiedys
okreslenie "rozkwitly", bardzo pasuje do tych moich.
Na kilo miesa dodalam 2 jajka, 2 cebule, 2 kajzerki.
Czy to wina miesa, czy ja zle cos namieszalam, a moze temperatura tluszczu
zbyt mala? Zdarzylo wam sie cos takiego?