Gość: Collin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 17:10 wątek dla Haribo, szkoła sie zaczęła i wierzę, że będziesz miał dużo zadania domowego codziennie bo jeszcze chwila i strach będzie otworzyć lodówkę! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
haribo_goldbaren Re: kreatywność - czy zawsze jest zaletą? 01.09.04, 18:42 Gość portalu: Collin napisał(a): > wątek dla Haribo, szkoła sie zaczęła i wierzę, że będziesz miał dużo zadania do > mowego codziennie > bo jeszcze chwila i strach będzie otworzyć lodówkę! Dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pszemcio Re: kreatywność - czy zawsze jest zaletą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 19:11 zawsze mi sie wydawało ze forum-muzyka to miejsce gdzie sie mówi o muzyce........a nie prowadzi jakis prywatnych rozgrywek, pyskówek itd....ale cóż ...może błądze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frustracja Re: kreatywność - czy zawsze jest zaletą? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.04, 20:51 Zatem w najbliższym czasie spodziewajcie sie wątków typu "wytłumaczcie mi fenomen jazzu" z zajebistym wręcz rozwinięciem "bo dżezu nikt nie kuma, man (lub woman)". Yeah! Odpowiedz Link Zgłoś
haribo_goldbaren Re: kreatywność - czy zawsze jest zaletą? 01.09.04, 20:52 Gość portalu: frustracja napisał(a): > Zatem w najbliższym czasie spodziewajcie sie wątków typu "wytłumaczcie mi > fenomen jazzu" z zajebistym wręcz rozwinięciem "bo dżezu nikt nie kuma, man > (lub woman)". Yeah! Dlaczego?Ty zalozysz. To nie strasz tylko dzialaj Ja lubie jazz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frustracja Re: kreatywność - czy zawsze jest zaletą? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.04, 20:55 Tak czy siak - nieistotne, ludożerka nie wykuma nic. Odpowiedz Link Zgłoś
haribo_goldbaren Re: kreatywność - czy zawsze jest zaletą? 01.09.04, 20:57 Gość portalu: frustracja napisał(a): > Tak czy siak - nieistotne, ludożerka nie wykuma nic. ehhhh... no wlasnie.szkoda mi ciebie Odpowiedz Link Zgłoś