Forum Zdrowie Candida
ZMIEŃ
      cebula

cebula

(5 wyników)
    • Czytam teraz tę księgę i chcę podzielić sie z Wami taką informacją - zapewne dla wielu może i banalną, ale może ktos skorzysta. Co radzi w swojej książce Jadwiga Górnicka na grzybicę? "Naturalnym lekiem przeciwgrzybicznym, bakteriobójczym jest cebula zawierająca dużo siarki. Radzę więc zjadać w ciągu dnia pół kilo doprawionej kminkiem, majerankiem i pieprzem ugotowanej na bardzo miękko cebuli. Dodatkowo należy brać Sylimarol z Raphaacholinem lub cholamidem dla poprawienia prac...
    • Wątek poświęcony przepisom kulinarnym I etapu diety (jeśli ktoś ma super przepis na II etap, to też niech wrzuca, tylko wyraźnie to zaznaczy). Proszę o nie zamieszczanie tu żadnych komentarzy - TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEPISY. Na dobry początek: Potrawka z kurczaka z brokułami 2 piersi z kurczaka/ indyka 2 opakowania - mrożone brokuły (świeże jeszcze lepsze) 2 cebulki 0,5 kg pieczarek garść płatków migdałów Na oliwie z oliwek podsmażyć cebulkę w pokrojoną kostkę, po chwili dodać ...
    • Już nic z tego nie rozumiem. Wszystko było ok. po kuracji citroseptem i nagle dużo rzeczy zaczęło mi szkodzić pomimo tego, że nie wprowadzałam do diety nic nowego. Zaparcia, i te wkurzające nadżerki na języku. Mam pytanie:czy moga się one pojawiać po jakiś ostrych składnikach typu czosnek, chrzan czy cebula. Dzisiaj zjadłam zupę szczawiową gdzie dodałam trochę chrzanu i czosnku i od razu zrobiły mi się bolące plamy na języku. Sama nie wiem co jest nie tak?
    • Witam Wszystkich serdecznie. Napisałem jak Wiecie rozbudowany artykuł o candida, który zamieściłem na swojej stronie netowej www.zdrowie.klips.org. Zamieściłem wczoraj uaktualnienie do stosowania diety w II etapie leczenia. Praktyczne zastosowanie diety przysparza Wam najwięcej kłopotów. Chciałbym przy Waszej pomocy napisać kolejny o diecie w leczeniu kandydozy organizmu. Bardzo proszę o pomoc i zamieszczanie w tym miejscu przepisów kulinarnych dot. na razie I etapu leczenia. Zbi...
    • zapytam wprost bo nie moge sie jeszcze z abardzo polapac w tych dietach, ich fazach itd. pomidory przy grzybicach - tak czy nie?objadam sie nimi i sie zastanawiam czy powinnam sie tego wstydzic;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się