cebula

(8 wyników)
  • Tutaj możemy wrzucać przepisy, które można wykorzystać w 1 fazie diety :) Proszę o wpisywanie nazwy potrawy w temat - łatwiej będzie odszukać.
  • Witam, nowa plażowiczka melduje się na posterunku ;-) na sniadanie zjadlam jajecznice z 2 jajek i 2 pieczarek i czerwoną herbate. na obiad mam zamiar zjesc piers z warzywami, na kolacje rybe wedzona przegryzka to będą 15 orzeszków ziemnych bez soli duzo wody pozdrawiam, pozwole sobie do tego wątku wpisywać swoje dzienne osiągnięcia. p.s od soboty bede chodzic tez na fitnes, wiec pewnie nie schudne bo mi wzrosni moze masa miesniowa? ale mam nadzieje ze bedzie widac opytcz...
  • Poproszę o pomysły na ciepłe dania, bo już mam dość po I zimnej fazie.Choć udało mi się schudnąć ok 3 kg.Ale jak było napisane w książce trzeba przechodzić na kolejną fazę nie można pozostawać zbyt długo na jednej, ponieważ też nie ma skutku.
  • Cukinia(5)

Drogie plażowiczki macie jakieś ciekawe i smaczne sposoby na cukinię, poza tym, że może zastępować ziemniaczki - pierwszy raz w życiu mam ją w ręku i co dalej...pozdrawiam
  • w i fazie mozna czy nie mozna???i co to znaczy jesli zawiara 0,3 g tluszczu tzn moze byc czy nie? i jeszcze ten sok pomidorowy..moze byc taki kupiony w sklepie czy trzeba robic samemu?
  • czy ktokolwiek posiada sposob na soczewice ??? bo ja w sumie tylko gotuje ale w takiej postaci jest juz troche nudna ... prosze o przepisy ... z gory dzieki
  • proponuję wpisywać tu przepisy do 2fazy będzie łatwiej je znaleźć i ułatwi to życie tym z nas, które często nie mają pomysłu na dobry i niebanalny obiadek:)
  • Grill?(5)

Od 3 miesiecy jestem na plazy. Scvhudłam 10 kilogramów i tyle chciałam, jestem bardzo zadowolona. do tej pory radziłam sobie doskonale z trzymaniem sie diety, ale do tego momentu. Uwielbiam jedzenie z grilla. Moze któras z Was kochane plażowiczki ma jakies przepisy na grillowanie przystosowane do naszej diety??? P.S. Mimo goraca nie skusiłam sie na lody, ale niestety dałam sie namówic na kawe mrożona z gałka loda, nie zjadłam gałki tylko wypiłam kawke, ale mimo to było to bardzo słodkie, jes...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się