developerzy

(6 wyników)
  • Czy wiecie jaki developer buduje obok ul Krasnobrodzkiej róg Tokarza?
  • Czy ktos z obecnych na forum zakupil badz chce zakupic ostatnie mieszkania z II etapu osiedla przy Świderskiej? moze jakies wspolne przemyslenia przed tak wazna decyzja? :) pozdr
  • Agroman (-Białołęka) w każdym folderze informującym o budowie kolejnych etapów osiedla chwali się posiadaniem na swoim terenie przedszkola. A tymczasem miejsc w tym przedszkolu (mimo, że prywatne) nie starcza nawet dla dzieci z osiedla Agromana, nie wspominając już o innych dzieciach z okolic tego osiedla!!! Wg. moich informacji Agroman miał wynająć powierzchnię aby przedszkole mogło przyjąć więcej dzieci a teraz "olał to" tzn. wykręca się od wynajęcia przedszkolu niezbędnych m2. ...
  • Myślę o przeprowadzce na Tarchomin. Podoba mi się osiedle budowane przez DOM dvelopment przy Światowida, nie mam jednak informacji odnośnie tego developera. Może ktoś mieszka na którymś z już istniejących osiedli i opisze jak jest?
  • Cześć! Czy ktoś może słyszał o spółdzielni budowlano- mieszkaniowej "Augustówka", która teraz buduje osiedle "Elsnerów" na ul. Lewinowskiej ?
  • Jeśli jesteś zdziwiony, lub wręcz zszokowany wysokością czynszu podyktowanego przez firmę Inwestprojekt - wcale się nie dziwię. Nigdzie w okiolicy, a w niewielu miejscach w Warszawie czynsze są tak wysokie. Podjęte zostały już pierwsze kroki w celu ukonstytuowania wspólnoty mieszkaniowej. Zgłoś się do nas. Im więcej będziemy w tym celu przejawiali aktywności - tym szybciej wspólnota nabierze osobowości prawnej a czynsze realnie zmaleją.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się