Forum Regionalne Mazowieckie Pruszków
ZMIEŃ
      developerzy

developerzy

(4 wyniki)
    • Czytając dyskusję na temat komunikacji w dniu 01-11-2010 zaskoczyła mnie pewna informacja zawarta w wypowiedzi pana Andrzeja Kurzeli ( przynajmniej tak się podpisuje ) "Andrzej Kurzela Dodano: 2010-10-28 - 11:19 Kolejna manipulacja i kłamstwo WPR.Szanowna Pani Redaktor zadzwoniła w czsie od[b]bywającego się ważnego spotkania dotyczącego przejęcia przez Miasto Pruszków Pałacyku Porcelitu p[/b]oprosiłem więc o przekazanie pytań na piśmie to szybko odpowiemy. Ponieważ moje wypowiedzi telef...
    • Do niedawna przy ulicy Kraszewskiego (niedaleko nowej inwestycji przy Kościelnej) rosło sobie olbrzymie, stare drzewo. Dzisiaj przyjeżdżamy i drzewa nie ma.... Czy ktoś wie dlaczego je wycięto??? Komu ono przeszkadzało? Czy zrobiono to zgodnie z prawem czy po prostu ktoś miał taki kaprys? A.
    • Witam ! Czy ktoś może mi napisać (coś dobrego lub złego) o deweloperze fib murawski? Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na ul. Kościuszki. Czy on dobrze buduje i jak się mieszka w budynkach zbudowanych przez tego dewelopera?
    • Ciekawa dyskusja się wywiązała: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=106&w=66560817&a=68376740

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się