Forum Pomoc O forum
ZMIEŃ
      developerzy

developerzy

(4 wyniki)
    • beda nam odpowiadac na forum o forum.... byli tylko dziwnymi znakami ktore w nocy zostaly usuniete.... uczcijmy ich minuta ciszy........
    • Czy moglabys sprawdzic, kto mial wczoraj (niedziela) 20000. post na forum krakowskim? prosza wszyscy forumowicze :)
    • Bylem zalogowany (fora prywatne wymagaja tego) a potem zaczalem pisac wyjatkowo dlugiego, madrego, powaznego i nieironicznego posta (raz na 100 lat mi odbija) na panstwowym i oczywiscie mnie wylogowalo w czasie wysylania. Potem pokazal sie standardowy komunikat - czy chcesz sie zalogowac czy kontynuowac jako gosc portalu. Olalem zalogowanie sie (bylem juz przeciez nie na forum prywatnym ale publicznym) i postanowielem wyslac jako gosc portalu. No i co widze? Post gotow do wyslania...
    • Skrzynkę założyłam około rok temu. Nie korzystałam z niej przez wiele miesięcy. Nie mam watpliwości co do hasła, zresztą przypomina mi je podpowiedź. Czy mozliwe, by ktoś włamał się do skrzynki i zmienił moje hasło? Wiem, ze to bez sensu, po prostu nie wiem, jak moge wytłumaczyc sobie tę sytuację. Czy administartor portalu moze mi jakos pomóc? Do kogo mogę się zwrócić w tej sprawie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się